Anty Lyoness

Drugi polski blog o Lyoness

Wpis

niedziela, 30 września 2012

Nowy biznes dla fanatyków Nowej Ekonomii

Świetność Lyoness się kończy. Zapowiadają to wszelkie znaki na niebie, ziemi i forach zrzeszających wyznawcze społeczności. Co bardziej rozgarnięci liderzy i starzy wyjadacze (jak osławiona Pani Wandzia) prawdopodobnie zwęszyli problem i poszukali nowego „byznesu”, który mógłby zapewnić im pasywny zysk z „polecania innym”.

Banners Broker, bo o tym mowa, to przedsięwzięcie godne dotychczasowego doświadczenia Czcicieli Wspólnoty. Powstała nawet nowa grupa na Golden Line, same znane twarze.


Tam były zaliczki, tutaj mamy panele. Tam były poziomy kariery, tutaj mamy kolory paneli przeznaczone z założenia dla różnego rodzaju „inwestorów”. Do tego retoryka prezenterów, elitarność spotkań, wykładów on-line i liderski monopol naprawdę powoduje dziwne deja-vu.

Ale do rzeczy. Banners Broker, jak tłumaczą prezenterzy, ma być mechanizmem przypominającym system reklamowy Google. Z tą różnicą, że BB ma dzielić się zyskami ze śmiałkami, którzy zainwestują w „kolorowe panele”.

Zatrzymajmy się na moment w tym punkcie. W normalnej relacji, jeśli mowa o reklamie, mamy dwie strony – reklamodawcę i wydawcę. Czasem pojawia się dodatkowy pośrednik, który kontaktuje tych dwóch ze sobą.

Nie ma tutaj miejsca na dodatkową rzeszę przypadkowych „inwestorów w panele”.

Podobno taki panel ma być odzwierciedleniem wykupienia miejsca na reklamę, z którego później czerpie się korzyści, gdy ten „wypełnia się traffikiem” (mądrze brzmi? wcale!).

Jako żywo przypomina to lyonessowe pozycje-jednostki wypełniające się „resztami z zakupów” i jednostkami innych uczestników systemu.

Co ciekawe, w relacji reklamodawca-inwestor_w_panele-wydawca ten ostatni miałby zarobić równowartość kolorowego panelu, natomiast nasz przypadkowy inwestor dwukrotność jego wartości.

Dodając dwa do dwóch, dochodzimy do przekonania, że w tym momencie reklamodawca solidnie przepłacił, a wydawca zarobił w najlepszym razie zwyczajnie.

Wniosek – gdyby tak rzeczywiście wyglądało funkcjonowanie BB, byłoby wysoce nieopłacalne dla wszystkich poza naszymi „inwestorami”.

Pozwolę sobie podkreślić „gdyby”. W praktyce bowiem właściwie żaden z partnerów podawanych na stronach o BB nie posiada w swoim serwisie bannerów lub pochodzą one z innych systemów reklamowych.

Zastanawia też kwestia „zakupu miejsc reklamowych”, na których BB miałby zarabiać, co tłumaczy miły Pan z serwisu zysk24.com w sposób następujący:

Dzięki Ad-Pub Combo firma buduje sieć partnerską oraz pozyskuje kapitał na zakup powierzchni reklamowych, które następnie przynoszą zyski.

Dziwne. Przecież wydawca otrzymuje na ogół wynagrodzenia w modelu CPC lub podobnym, który zakłada płatność za efekty. Nie ma tutaj miejsca na „kapitał początkowy”.

Niepokojem napawa również pochodzenie Banners Broker. Wieść gminna niesie, że ojczyzną jest Kanada. Szkoda tylko, że kanadyjski rejestr „Industry Canada” nie posiada na ten temat żadnych informacji.

Podobnie ma się sprawa wejścia systemu do Polski. Istotnie, istnieje firma, która twierdzi, że „zapewnia polski support” programu. Nie ma natomiast oficjalnego przedstawicielstwa lub oddziału.

Statystyka

Wróćmy do suchych faktów i statystyk, które sprawdzić może każdy.

Cennej wiedzy dostarcza uznany w branży reklamowej serwis ALEXA.

Możemy z łatwością zaobserwować, iż większość odwiedzających stronę BB to ludzie po 50., bez szczególnego wykształcenia, przebywający w domu. Słowem: emeryci.

Największe wrażenie robi jednak lista krajów, w których BB jest najpopularniejsze. Palmę pierwszeństwa z dumą dzierży Uzbekistan, któremu pięty obciera Kazahstan z Łotwą. Polska jest na godnym 18. miejscu, rodzima Kanada dopiero w 3. dziesiątce.

Reklamodawcą być

W ramach weekendowej rozrywki postanowiliśmy zarejestrować się jako reklamodawca. Po rejestracji na stronie BB spróbowaliśmy wybrać stronę, na której będzie wyświetlana nasza reklama. Tutaj okazało się, że z zapowiadanych 200 000 wydawców łaknących naszych bannerów pozostało do wyboru skromnych 18 stron.

Żeby dodać sprawie pikanterii, sprawdziliśmy w bazie WHOIS, kto jest właścicielem domen, na których owe strony funkcjonują. Wszystkie, co do jednej są zarejestrowane na ten sam adres w Belize.

„Czym, u licha, jest Belize?” moglibyście zapytać. To kraj w Ameryce Środkowej powierzchnią nieznacznie przewyższający Pekin, a liczbą ludności zbliżony do Szczecina.

Natomiast gdybyśmy, dla odmiany, zechcieli zasilić szeregi Wydawców, spotkamy się z równie interesującą niespodzianką. Z ogólnodostępnych informacji wynika, że reklamy kierowane są do serwisu ClickSor.com, który ma być partnerem BB.

Warto odnotować, że ClickSor opłaca swoich wydawców kwotą do 85% uzgodnionej z reklamodawcą wartości reklamy. W jaki sposób miałyby się więc rozmnażać wspomniane na początku tekstu kolorowe panele? Wiedzą to tylko wybrani prezenterzy i wiedzy tej strzegą jak emerytury.

Ostatecznie i tak każdy, kto podchodzi do życia i finansów z umiarkowanym rozsądkiem powinien zauważyć, że takie byty mają przyciągnąć i srodze wykorzystać otwarte umysły żądnych zysku „inwestorów”, których przewodnim hasłem jest „co robić, żeby nic nie robić, a się nie narobić i coś zrobić”.

Powyższy artykuł stanowi opinię autora tekstu.

Zanim zostawisz komentarz, przeczytaj zasady.

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
antylyoness
Czas publikacji:
niedziela, 30 września 2012 16:23

Trackback

Komentarze

Dodaj komentarz

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 16:36:23:

  m.youtube.com/watch?v=kG2Khic3_VI#

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/09/30 17:24:18:

  Czy autor bloga nie pospieszyl sie zanadto z ostrzezeniem przed Baner B. ?
  Nie lepiej bylo poczekac deczko, az "smietanka" z Lyoness umoczy tam swoje
  oszczednosci ?
  Oni sa podatni na tego typy zarobki i nalezy im pozwolic w to wdepnąć.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 17:34:56:

  BB jest juz dawno na rynku poki beda nowi "inwestorzy" biznes bedzie krecil poki co dobija do kilkuset tysiecy.
  dlaczego firma nie jest zarejestrowana w USA, poniewaz tam by dawno zamkneli ten biznes.
  co ciekawe pare osob z lyo uwazalem za powaznych ludzi jak widze ze sa w BB ich wizerunek w moich oczach spadl a co za tym idzie fizerunek firmy ktora reprezentuja mowa o lyo mam nadzieje ze och poleceni z BB szybko sie upomna o swoje bo BB padnie szybciej niz wszyscy mysla juz sa problemy z "panelami" z powodu jak to okreslaja atakow hakerskich.

  jaki biznes tacy inwestorzy.....radzilbym adminowi pisac o lyo bo BB to zadna powazna firma szkoda czasu na wywody o tym "byznesie"

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/09/30 17:56:46:

  Kolego
  Wlazles w BB , ze nie chcesz by o tym pisano zle ?
  To co pisze jest interesujace. Ciekawe co tym sadzi Pani Wandzia ?
  Po cichu licze ze w to wlezie.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 18:09:32:

  ja nie wlazlem i nie mam zamiaru juz za pozno a stara gwardia lacznie z wymieniona Pania juz tam jest:-D

 • Gość napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 18:20:37:

  "Świetny pomysł P.Edwardzie."
  "Po co się karmisz taką negatywną energią , najczęściej Ci najbardziej agresywni mają
  nie wystarczającą lub b.nikłą wiedzę na temat Lyo."
  "Tyle tajemnic w tym wpisie , że chyba nie będzie można spać ?"
  "Załamka totalna , szkoda słów i czasu."
  "Ale dyskutant , szkoda mówić , niczego nie zrozumiał z postu Edwarda. I nie trzeba być starcem żeby mieć otwartą głowę , życiowe doświadczenie i wiedzę."
  "Brawo Panie Edwardzie , niedouczeni pieniacze mają najwięcej do powiedzenia jak zwykle.
  Komu zależy na poszerzeniu wiedzy to przewertuje tematy na tym forum , tudzież poczyta OWU.
  Można domniemywać że komuś bardzo zależy na tym żeby Lyo. się zwinął .
  Ale myślę że Firma sobie poradzi z rozrabiaczami i do tego nie dojdzie."
  "Panie Andrzeju , to jest dyskusja według Pana ?"
  "Kolego , jest takie forum pt. Antylyoness , tam się produkuj i wylewaj swoje żale."
  "Na pewno dużo w tym racji ."
  "No i myślałam że tak będzie tym razem."
  "Acha , rozumiem."

  Ba dum tsss! ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 18:59:38:

  A moim zdaniem żałosny autor tego szajsbloga zorientował się że liczba jego wyświetleń spadła do poziomu - 900% i próbuje w równie nikczemny sposób jak to przećwiczył z Szanownymi Członkami zarobić, prowokując kolejnych ponadprzeciętnie inteligentnych ludzi sukcesu.

  Problem w tym, że trafił jak kulą w płot, gdyż to te same, niemarnujące czasu na nic innego niż rozkoszowanie się swoimi rosnącymi w tempie wykładniczym fortunami, osoby.

  Antylyoness, sadzeniem buraków się dziecko zajmij, to biznes odpowiedni dla ciebie!!!
  :-D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 19:16:56:

  PS: wszak geniuszy nie sieją.
  Prawdopodobieństwo że jako pierwsze zwęszą krociowe zyski inne osoby jest nikłe!

  Prawda, lyoboty?

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/09/30 19:20:09:

  @comfort_eagle

  Jesli piszesz ze to szajs blog. To jestes burak.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 19:21:49:

  I tu dochodzimy do sedna sprawy- oczywiście że tak!

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/09/30 19:33:56:

  Karta Cashback firmy Lyoness nie jest akceptowana w sklepach sieci Saturn!

  Taki zapis mozna znalezc w sklepach Saturn.
  Czy cos sie sypie w Lyoness?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 19:45:18:

  Swoją drogą ciekawe poznawczo byłoby zebranie obelg jakie padły po obu stronach "barykady" i porównanie ich metodami statyatycznymi pod względem ilości i " jakości".

  Ja nocki robię więc nie mam za bardzo na to czasu, ale gdyby ktoś takie dane z naszego "Archwum X" wyłuskał, najlepiej z podziałem na nicki w arkuszu kalkulacyjnym, zobowiązuję się w ciągu 3 dni roboczych ( ewentualnie 10 :-) obrobić w licencjonowanym oprogramowaniu wysokiej klasy,
  zebrać omówione wyniki w bogato ilustrowanej formie, i poprosić uprzejmie antylyonessa o publikację.

  Let's play!

 • Gość speaker napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 22:02:39:

  Ktoś zna skuteczny sposób jak wymiksować znajomych z Lyoness i Banner Brokers? :) Dodam, że podesłanie linku tej strony nie pomaga... :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:15:35:

  Sam Lyoness podpowiedział uczestnikom taką drogę opuszczenia Świątyni Strażników Krynicy Mądrości i Dobrobytu - wystarczy zarejestrować się "pod nich", zrobić " zakupy" przelewem na konto zakupowe w ciągu 30 dni od darmowej rejestracji, zrobić obrót ma bonach uprawniający do wpłacenia jak najmniejszej ilości zaliczek, otrzymać stosowną ilość jednostek w systemie rozliczeniowo-księgowym Lyoness i poprosić faksem (Wojtek - jeszcze raz chylę czoła) z potwierdzeniem odbioru o zwrot w gotówce, powołując się na stosowne przepisy.

  Dalej obserwować i wrzucać info o rozwoju sytuacji na ten blog
  :-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:25:42:

  PS: podaj koniecznie w faksie ich ID, informując o których haczykach z opisywanych na tym blogu ci nie powiedzieli i kitach, niemających potwiedzenia w OWU/DOWU, które ci prbowali wcisnąć
  ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:37:27:

  PS2: Myślę też, że najuczciwiej byłoby porozmawiać ze swoim "bezpośrednio rekomendującym" o tym jak bardzo czujesz się przez Niego wycyckany i poproszenie najpierw Jego o zwrot gotówki, wyraźnie dając do zrozumienia, że w przeciwnym wypadku dołożysz wszelkich starań aby Lyoness przelał zanieinwestowaną przez Ciebie kwotę tam, gdzie jej miejsce :-D

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:45:11:

  @comfort z 12

  To by było trochę bezcelowe, bo dla normalnych ludzi byłoby to udowadnianie rzeczy oczywistych, reszta natomiast wcale nie nauczy się dzięki temu kultury wypowiedzi.

  @speaker

  Nie ma sposobu. Nawet jeśli Lyo się rozpadnie i zostanie oficjalnie uznany za piramidę, to wyznawcy powiedzą że sędzia był przekupiony, że prokurator nie znał systemu itd.
  Pozostało ci zaakceptowanie ich Nowego Ja. Od teraz będą zaliczać każdy podejrzany "biznes" i cię do niego namawiać - bo cudowne biznesy umierają, ale struktury rekomendacyjne nie... :>
  A i nie licz na to, że twoi znajomi nauczą się czegokolwiek na błędach. Jeżeli ktoś znając historię Amber Gold wierzy w Banners Broker, to da się nabrać na wszystko.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:53:47:

  @niedendrochronolo
  przyznaj, że Tobie rwnież po prostu się nie chce...
  ;-)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 22:55:57:

  oczywiście że mi się nie chce! ;P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 23:02:48:

  Zresztą zaraz pojawiłyby się listy z niezmanipulowanych źródeł i materiał dowodowy pokazujący jak na dłoni, że nieważne są liczby, ważne kto (i po co) je prezentuje ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 23:30:17:

  @Gość aegv25

  Chcesz prawa admina tutaj?
  :-D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 23:47:13:

  @comfort

  Dawaj :D Przy okazji chciałbym pozdrowić przesympatyczną Panią Wandzię, która zapewne umoczyła sporo pieniędzy w megabiznes... Niestety na GL dostałem bana :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 23:51:49:

  Chciałem napisać:
  ty nędzna kreaturo z dynamicznej neostrady, czemu podajesz się za aegv25 a tu klops !

  Chyba nie wziąłeś moich słów "poważnie"?

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/09/30 23:58:12:

  Pozwól, że posłużę się cytatem: "Tyle tajemnic w tym wpisie , że chyba nie będzie można spać ?" ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/09/30 23:59:20:

  Klasyk, panie...

  :-D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 00:32:47:

  www.goldenline.pl/forum/3052894/dziewiczy-pakiet-biznesowy-lyoness-9000zl-na-sprzedaz-z-mega-rabatem-38-88#51575666

  Oj Janusz, Janusz, co ty, zapomniałeś że zusammen alles klar ?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 02:19:56:

  "Świetność Lyoness się kończy. Zapowiadają to wszelkie znaki na niebie, ziemi i forach zrzeszających wyznawcze społeczności. "


  Hhahahaha,hahahaaaaha hahahaah.Ten blog poprostu moglby byc w jakims dziale kabaretony albo dowcipy dnia,pomyslcie o tym admini.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 09:25:45:

  dowcip dnia:

  - voytassop!
  - co?
  - chapaj majonez!

  :)

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 09:43:20:

  Czołem wszystkim myślącym inaczej...
  oto jak upada Lyo... od ostatniego tygodnia przybyło w Polsce 1246 nowych uczestników i dwóch PH - oj słabiutko, słabiutko ciągniecie na Anty Lyo...
  dalej się podniecajcie że ktoś chce sprzedać "cnotkę" na GL
  Lyo "upada" hahahaha
  aha ponoć w 2012 będzie koniec świata więc pewnie ku zadowoleniu tutejszej gawiedzi Lyo też się "skończy"...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 10:18:50:

  @ lay_on_ass

  na Twoich danych z 24.09 i dziś:

  średnio kazdy "aktywny klient cashback" zapisał ~ 0,015 osoby w tym tygodniu.

  Tempo rekomendacji, pomimo wzrostu ilości Członków się jak na razie utrzymuje - chyba że uznamy za istotne szóste miejsca po przecinku.

  Znaczy, rozwój :)

  Do mitycznych 100 000 pomazańców bożych brakuje jeszcze 17 743 osoby.
  Przy utrzymaniu się takiej dynamiki wzrostu jak teraz (baaaaardzo optymistyczne założenie), zajmie to ok 110 000 tygodni - ten wielkopomny moment nastąpi juz w 4127 roku!

  jeszcze raz przypominam, że w powyższych obliczeniach dokonałem uproszczeń, ale jeśli masz inne wyniki zdemaskuj MANIPULATORA - pokaż mi ten majonez!

 • hapaj-majonez napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 10:26:23:

  Dziękujemy Ci gość lay-on-ass za to dobrodziejstwo danych statystycznych. Ja dodam od siebie, że w tym samym okresie wśród członków Wspólnoty:
  - o 213% wzrósł średni poziom wątpliwości co do świetności systemu
  - każdy z członków stracił średnio 0,6 sztuki znajomego
  - o 19gr zdrożała kukurydza w Carrefour

  Skąd mam takie dane? Wiem, ale nie powiem.

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 10:50:36:

  zawsze można liczyć na "fakty" z twojej strony kolego - i nic ci nie poradzę na to że ktoś cię tak bardzo skrzywdził w procesie edukacji...po pierwsze - i tak dla przypomnienia - nie wszyscy w Lyo chcą dalej polecać program, i nie muszą tego robić, więc "co robi średnio aktywny klient csb to jego sprawa" po drugie twoja wyliczanka jest do d...y, ale nie napiszę w którym miejscu jest błąd - sam się domyśl...
  i na koniec....
  {jeszcze raz przypominam, że w powyższych obliczeniach dokonałem uproszczeń, ale jeśli masz inne wyniki zdemaskuj MANIPULATORA - pokaż mi ten majonez!}
  z przyjemnością pomogę ci i poradzę.... spójrz w lustro a zobaczysz MANIPULATORA!

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 10:54:34:

  hapaj-majonez Skąd mam takie dane? Wiem, ale nie powiem.

  brawo kolego widzę że sobie zapamiętałeś co nieco... to już postęp tak trzymaj i obserwuj dalej kolejne wiadomości w kolejnych tygodniach...pewnie przybędzie kolejne kilka tysięcy ale co tam w końcu Lyo "upada"...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 10:54:52:

  per "kolego" to sie możesz zwracać do voytassop, sprany berecie.

  sio, bo cię lustrem poszczuję! :)

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 11:16:09:

  co się czepiasz słowa "kolega" odnieś się do swoich rewelacji a potem do lustra ty ty ty MANIPULATORZE:)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 11:25:08:

  He, he, naprawdę myslisz, że uda ci się wywrzeć wrażenie na potencjalnych czytajacych, ze to ja powinienem ci się tłumaczyć?
  :)

  PS: zanim wróci admin, wróćmy do sprawdzonej metody niwelacji lyosprytnego zalewania prawdy spamem:

  www.goldenline.pl/forum/3031630/czy-to-prawda-co-z-tego-nie-jest-prawda#51294218

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 11:29:06:

  Proszę o kulturalne wypowiedzi.
  Pozdrawiam
  Benedykt Gałgan.

  OJ GAŁGAN GAŁGAN
  TYM RAZEM NIECH TWÓJ WPIS NA GL POZOSTANIE BEZ KOMENTARZA
  :))))))))))))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 11:33:54:

  Mój? Kto ci tak powiedział? :P

  Co do tego wpisu, to juz taki urok pytań retorycznych.

  nie drzyj japy, chamie, tu nie Sensation! :D


 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 11:44:42:

  Pięknie się tu kolego nabzdyczasz, szanuj jednak każdego adwersarza bo ten blog trafi na wirtualny śmietnik gdzie ty ze swoim hapajem będziecie się tam mogli do bólu "majonezować".
  Narka kiedyś tu wpadnę jeszcze możecie liczyć na mnie.
  Wasz nieoceniony
  Lay_on_ass

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 11:46:03:

  hehe, wypierdalaj!

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 12:08:35:

  Jak to łatwo się pisze "wypierdalaj" chowając zjeb....ny łeb za monitorem...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 12:13:42:

  tak samo jak nic ci nie poradzę na to że ktoś cię tak bardzo skrzywdził w procesie edukacji

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 12:17:24:

  Ja tez bede czasami tutaj wpadal bo czytajac wpisy anty poporstu mam ubaw po pachy razem z moimi znajomymi:) Poki jeszcze beda istniec(zapewne nie dlugo) to bede czasami wpadal sie posmiac z tych anty geniuszy hahaha.Pozdrawiam.

 • Gość lay_on_ass napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 12:29:51:

  Nie podaruję sobie odrobiny przyjemności z rozbioru kilku zdań.... "genialnego" wstępu..

  Świetność Lyoness się kończy. [skoro coś się kończy to znaczy że owa Świetność jest faktem - dziękuję za uznanie tegoż]
  Zapowiadają to wszelkie znaki na niebie [jakie to znaki?], ziemi [jakie to znaki?] i forach zrzeszających wyznawcze społeczności [znam takie jedno - AL]
  Co bardziej rozgarnięci liderzy i starzy wyjadacze (jak osławiona Pani Wandzia) prawdopodobnie [a więc prawdopodobnie a nie na pewno?] zwęszyli problem i poszukali nowego byznesu, który mógłby zapewnić im pasywny zysk z polecania innym.

  Nie wiem co koledzy z AL palicie / zażywacie że owe znaki na niebie, ziemi widzicie ale ten stan waszych "obaw" wymaga dalszej obserwacji.
  Obserwuję więc was...
  zobaczymy zobaczymy

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 12:35:45:

  @ voytassop

  antylyoness.blox.pl/2011/10/Lyoness-a-piramida-finansowa.html

  kolejny wyznawca
  ip-94-231-228-51.static.tvk.wroc
  2011/10/27 09:32:32
  Wojtku - marny autorze tego bloga. Słusznie obawiasz się pisma od prawników Lyoness, bo jeśli ma się blade pojęcie o czymś i wypisuje kłamstwa na temat poważnej firmy to jest to chyba zrozumiałe. Wróżę tej stronie bardzo krótką przyszłość :)


  Ile w procentach czasu trwania istnieje ten blog, w odniesieniu do istnienia Lyoness w Polsce?
  Czy tem parametr bedzie rósł, czy malał?

  Chodź pogadamy jeszcze trochę, to dla mnie zaszczyt " dyskutować" z tak wybitną jednostką.
  Sam niestety mam IQ na marnym poziomie 999 ( ang. 112 )

  :)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 13:07:28:

  @comfort (wyliczenia)

  Nie wiem jak to liczyłeś ale mi wyszedł inny wynik.
  Zakładając, że aktualnie "jest nas w Lyoness" 88.330 (25.09) i że ostatnio przybyło 1246 w ciągu tygodnia:

  1) jeśli liczba rekomendujących aktywnie się zwiększa to:
  1246/88330 = 0,014106193 (tyle średnio rekomenduje 1 uczestnik Lyo)
  każdego następnego tygodnia liczba uczestników wynosi:
  poprzedni_tydzień*0,014106193 + poprzedni_tydzień
  w ten sposób liczba uczestników przekroczy 100.000 po 9 tygodniach (27.11)

  2) jeżeli rekomendują ciągle ci sami (co jest bardziej prawdopodobne)
  każdego następnego tygodnia liczba uczestników wynosi:
  poprzedni_tydzień + 1246
  w ten sposób liczba uczestników przekroczy 100.000 po 10 tygodniach (04.12)

  To tak w ramach sprostowania.

  Natomiast kwestia, czy ma to jakiekolwiek znaczenie to druga sprawa ;) gdyż nie liczy się ilość lecz jakość. Wątpię by było wielu chętnych na korzystanie z Lyo, skoro jego oferta na tle konkurencji nie jest wcale atrakcyjna. To nie ma przyszłości. Korzystać z Lyo będą tylko "świadomi uczestnicy", którzy nie będą robić tego dla Cashbacku tylko dla jednostek. Tak jak teraz. I przestaną gdy zauważą, że tylko to zostało z ich wielkich marzeń o tym że "kazdy kiedyś będzie w Lyo". Dlatego anty ma rację pisząc, że "świetność Lyoness się kończy".

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 13:29:48:

  @niedendrochronolo

  "Kolega" podał w zeszłym tyg liczbę "aktywnych kaszbakowców" 81049 - przybyło wtedy wg Niego w ciągu tygodnia 1208, a w tym 1246 co daje razem 83503 ID.

  Przyznasz chyba, że 0,015 Członka członka zarekomenduje bo faktycznie liczy sie jakość całego Członka;) jednym słowem wsad "Kolegi" można o kant Członka potłuc, a to co wychodzi z obliczeń na Jego rzetelnych danych mozna przedstawić jako przykład na działanie wariacji nt. FIFO (Shit In, Shit Out)

  Oczywiście, że te wyliczenia są tyle warte co Święty Plan Wynagrodzeń. Zakładając, że asy akwizycji w lyo zapisały juz wszystkich których sie dało wokoło przez cały czas trwania zabawy, nasycenie społeczeństwa Bogatymi Umysłowo poza sektą jest znikome.

  Czy czujesz się usatysfakcjonowany objaśnieniami? ;P
 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 15:45:31:

  mam taka uwagę do wszystkich - zwróćcie uwagę na (ewentualne) dalsze dyskuje moje i uzytkownika niedendrochronologiczny.

  jeżeli bedę chciał zabrzmieć mądrze i poważnie dyskutując z Nim, bedę zwracał się do Niego per "niedendro", natomiast kiedy bedę chciał abyście odebrali moje odpowiedzi jako kpinę z Dyskutanta, zwrócę się do Niego " niedendrochronolo". Co do różnic w treści moich odpowiedzi, nie musicie sie martwić - to zawsze jest jeden i ten sam bezsensowny bełkot ;)

  @ niedendrochronolo

  masz coś przeciwko? powiedz od razu, naprawde nie mam zamiaru robić sobie zabawy kosztem rozsądnej osoby;)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 18:18:08:

  gdzie są obrońcy banners broker?

  @comfort
  Zwracaj się do mnie jak chcesz, pamiętaj jednak że prawdopodobnie tylko ty będziesz rozumiał o co ci chodzi (a i to nie jest pewne - co jeśli trafi ci się hybryda poważnego i niepoważnego posta? to się robi zbyt skomplikowane...)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 18:47:57:

  @niedendro

  ty to bystry facet (?) jesteś.

  Wtedy napiszę "niedendrochrono" ;-)

  OK, lubię takich co nie dają się sprowokować, sam taki nie jestem...:-P

  obrońcy BB siedzą zapewne na antybannerB.blox.pl!

  pzdr

  ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 18:52:55:

  PS: ostatecznie skoro to te same bystrzaki, to pewnie rozumieją że kity to my a nie nam:-)

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 21:06:38:

  "Na pewno dużo w tym racji." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 21:25:28:

  @niedendro
  Nieco ad vocem:
  generalnie chodzi o to, aby pokazać, jak łatwo jest w dyskusji ustawić niewygodnego rozmówcę w pozycji do wyśmiania i do bicia.

  Cokolwiek by taka osoba nie próbowała powiedzieć np. na prezentacji, warsztatach i innych tego typu spędach, umiejętne zakotwiczenie u słuchaczy lekceważącego stosunku do jego osoby (słowa-klucze, mowa ciała podczas gdy On mówi, przechodzenie na drugą stronę biurka podczas udzielania mu odpowiedzi itp.) sprawiają, że co by ta osoba nie powiedziała, będzie jedynie śmieszna i głupia.
  This is Lyoness! chciałoby się powiedzieć, jednak prymitywne podejście do sprawy neofitów, którzy święcie wierzą, że złożenie dłoni w "daszek" podczas wygłaszania tych bredni które nazywają "szansą na miliony na emeryturze" rozkłada ten cały misterny plan na łopatki!
  :-D
  Wniosek z tego, że nic im na tych warsztatach nie przekazują sensownego nawet z tej dziedziny, tylko piorą baniaki, aż furczy.

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/01 21:27:27:

  BB
  Naiwni ludzka nie zna granic.
  Dziala jak hazard. Masz wplacic malo by przekonac sie ze dziala.
  Potem wplacisz wiecej i znow widzisz ze dziala.
  Nakrecony checia uzyskania wielokrotnego zysku siegasz jeszcze glebiej do portfela az tu nagle Buuuuum........
  Kasy nima po firmie ani sladu i nie ma nawet kogo oskarźyc.
  Dobre :)
  Dobre na polski grunt. Tu naiwniakow nie brakuje.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 21:28:00:

  @sajmon

  "Załamka totalna , szkoda słów i czasu." 

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 21:42:26:

  Ja w ogóle zaczynam skłaniać się ku poglądowi, że skoro logiczne argumenty i fakty są a priori odrzucane, a krytyczna weryfikacja założeń matematycznych planów biznesowych spotyka się jedynie z agresją, należałoby odwołać się wprost do " ciemnego jądra" sekty.

  Np tak:

  Zamieniliście Dziesięć Przykazań na Dziesięć Wynagrodzeń, stawiając na pierwszym miejscu wirtualne jednostki uczestnictwa ponad Bogiem, Ludźmi i Prawem.
  Jest jeszcze szansa dla Was na odkupienie ( od wciągniętych przez Was w Lyoness) waszych win.

  Posypcie głowy popiołem i czym prędzej udajcie się do Dzielnicowego, aby wyznać mu swe grzechy i ocalić bliskich od po wieczność palącego żywym ogniem poczucia wstydu!

  Może być?
  :-D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 21:47:03:

  @comfort

  "Po co się karmisz taką negatywną energią , najczęściej Ci najbardziej agresywni mają
  nie wystarczającą lub b.nikłą wiedzę na temat Lyo."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 21:50:18:

  Panie Andrzeju, nic Pan nie zrozumiał z postu [sic!] P.Edwarda!

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 21:57:54:

  "Acha , rozumiem."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 21:59:45:

  A to znasz?

  "Nic nie rozumiesz. I nie zrozumiesz. Rozumiesz?"
  ;-)

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:04:48:

  "Ale mi dokopałeś .zaraz biorę się za lekturę OWU." :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:09:30:

  Poddaje się, nie mam wglądu na GL. :-)

  PS: musiałeś trzasnąć mnóstwo scrinów przed banem :-D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:11:53:

  "Należy złożyć reklamację w biurze." :P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:18:58:

  Ej, sajmon, to naprawdę niezłe!
  Co sądzisz (Wandziu) o samochodach hybrydowych?

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:20:38:

  "Jutro odpowiem." :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:22:54:

  :-D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:24:29:

  "Dobrze, że humory dopisują." :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:26:23:

  Spadłem z krzesła...

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:35:19:

  "Jasne, tez tak robię." :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:37:11:

  nie masz Waćpani litości...
  :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:38:42:

  o, wiem!

  "chapaj majonez!"

  :)

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:38:49:

  "I wszystko na ten temat."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/01 22:46:13:

  Z czystym sumieniem mogę polecić lyo zlecenie ci zrobienia bota tego typu:

  www.zus.pl/

  Obie instytucje są równie otwarte na nowinki, no i z "branży" ;)

  Pozdrawiam!

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/01 22:58:42:

  Spoko, jeszcze kilka lekcji u Pani Wandzi i się podejmę ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 10:39:13:

  www.youtube.com/watch?v=TQIa2YSc9Hs

  @all

  3:11 - No "gotchas" in the payment plan

  Prawda? ;)

  3:22 - If Lyoness can replicate its success in Europe in the USA, than they will enable thousands of those watching this video to earn significant monthly income

  Póki co, 21 wyświetleń od 30.09 - czekam na te tysiące, również dolarów !! :)

  @antylyoness

  Momentis = Amper Volt? :P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 10:52:12:

  PS: zwróćcie uwagę w jakiej kolejności pojawiają się Złote Biznesy na tej prezentacji.
  Przypadek?
  ;)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 11:19:10:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/48#51593820
  ooo pan Marcin właśnie dowiedział się, że musi skądś wytrzasnąć 37800 zł na bony!
  zaraz będzie "sprzedam 7 jednostek... ze względu na brak czasu." :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 11:23:50:

  @ niedendrochrono

  dodajmy że "brak czasu" na wykorzystanie ich w Polo przed upływem terminu ważności ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 11:26:40:

  PS: wszak odsprzedać NIE WOLNO!!!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 11:34:12:

  update @ 75

  MOMENTIS
  Weaknesses:

  closely resembles Ponzi scheme

  LYONESS
  Strenghts:

  not really a traditional MLM


  :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 14:00:55:

  www.goldenline.pl/forum/1227298/sklepy/s/28#51599266

  Czasem mogą się zdarzyć chwilowe lub całkowite zawieszenia partnera w związku z poważnym łamaniem regulaminu.
  Nie każdy sprzedawca widoczny jest także na stronie


  Panie Edwardzie, jak to jest - z jednej strony pomysł Lyoness ponoć opiera sie na łączeniu handlowców z Klientami i Operator Programu zarabia ponoć na dostarczaniu tej unikalnej i innowacyjnej usługi marketingowej i lojalnych, zwiększających obroty PH, Klientów (środkowa kulka z "bombkowej" kołyski Newtona w 6:21 All about Lyoness )

  Z drugiej strony niektórzy PH nie są widoczni dla potencjalnych zainteresowanych w wyszukiwarce Lyo, a za zachęcenie do błysnięcia przy kasie Złota Kartą Cashback na stronie internetowej takiego PH lub na drzwiach sklepu można ( w zależności od widzimisię Lyo) zostać wykopanym z Programu, poproszonym o zwrot dotychczas wypłaconych "korzyści" i pozwanym za szkodzenie Firmie. (art 13 i 14 OWU, art 8 i 9 DOWU).

  A może tacy "niewidzialni" PH są tajnymi współpracownikami nie wiadomo kogo/czego?

  Pozdrawiam Pana.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 14:19:47:

  PS: Proszę powiedzieć, czy jak przyjmę Pańskie zaproszenie:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/46#51452110

  zaloguję się pod imieniem i nazwiskiem na GL (tak, mam tam prawdziwy profil) i zadam takie pytanie - powie mi Pan co Pan o tym sądzi? Czy to, na zdrowy chłopski rozum prowadzącego swój biznes inżyniera, koniecznie Panu potrzebne?

 • Gość Incognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/02 18:42:22:

  Pytanie do Lyo fanów: Mówi się że kampania reklamowa w Polsce odbędzie się za kilka miesięcy. To prawda? czy to tylko sposób na załagodzenie tego całego gnoju, który powstał po sensation? Od zawsze liderzy tłumaczyli że w Polsce nie ma jeszcze kampanii bo rynek nie jest dostatecznie przygotowany, a czy będzie gotowy za kilka miesięcy? Uważam że bez czytników nie będzie gotowy nigdy! Myślę też że wszystkie te zmiany planu marketingowego L powinny poważnie zachwiać zaufanie każdego kto posiada pakiet Premium, a jednak znam przynajmniej kilku, którzy są tak opętani że twierdzą iż te zmiany to najlepsze co ich spotkało i za kilka miesięcy będą milionerami...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 18:52:25:

  @sajmon

  Chcesz się naprawdę zabawić?
  Pogadaj z Panem Stefanem w komentarzach pod poprzednim wpisem o zaletach Programu i radości z tym związanej :-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 19:48:35:

  @ niedendro

  Chciałbym zauważyć że oto (zgodnie zresztą z moimi przewidywaniami:-) objawił nam się ustami Pana Stefana nowy rodzaj NP:

  do tej pory mieliśmy tu Niewygodną Prawdę Kasowaną, teraz przebojem wchodzi Niewygodna Prawda Ukrywana!

  :-D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 21:31:35:

  www.goldenline.pl/forum/2627352/lyoness-w-uk/s/4#51605856
  Czad:)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 21:32:38:

  PS: był wysyp Magistrów, będzie wysyp woźnych :)

 • Gość speaker napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/02 22:11:18:

  Z jednej strony bawi mnie naiwność ludzka, z drugiej mam okazję z bliska obserwować jak toczą się losy lyofanów - i nie jest to optymistyczne. Najgorsze ze proby przemowienia do rozsadku - tak jak zreszta piszecie -> koncza sie niczym :) Masakra! Niech to się juz skonczy... ;)

 • Gość Incognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/02 22:26:53:

  Nie ma chętnych na odpowiedzi ?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/02 22:31:29:

  Aha, klucze. Jak to leciało... "Z tą kartą nie zbieracie żadnych gwiazdek, motylków czy punktów" - nie, zbieracie KLUCZE :D
  wszyscy wiedzą że lepsze są klucze niż motylki

  @Incognito
  Rynek JEST gotowy, cały czas niecierpliwie czeka aż Lyo łaskawie zacznie wdrażać swoje wielkie plany. Nieprzygotowany jest Lyo. Program jest zbyt kiepski by Carrefoury zechciały wprowadzić czytniki od razu. Trzeba im udowodnić, że ktokolwiek chciałby z tego korzystać. Lyo postawiło sobie za cel osiągnięcie 120.000 uczestników, w tym 21.300 PP (co mają pakiety biznesowe do kwestii wprowadzania czytników?). Możliwe, że na tej podstawie liderzy szacują termin kampanii reklamowej - jeżeli tempo wzrostu liczby uczestników się utrzyma, liczba 120.000 zostanie osiągnięta tak pod koniec marca 2013. Ciekawe czy Lyo zdecyduje się na to wyłożyć z własnych pieniędzy? Bo ma to mniej więcej taki sens, jakby Milka chciała reklamować czekoladę z kawałkami kurczaka ;P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 08:36:06:

  @ niedendro

  Ciekawe czy Lyo zdecyduje się na to wyłożyć z własnych pieniędzy?

  Juz się zdecydowało. Wiesz jaki to ogrommny koszt zrobić dwa kilkunastosekundowe spoty na krzyż i wrzucic na lyoness.tv? ;)

  @speaker

  to są naprawdę normalni ludzie, tylko grupa wpoiła im syndrom oblężonej twierdzy i jako jedyny sposób jej obrony zakotwiczyła, przy pomocy socjotechnicznych sztuczek w amatorskim wykonaniu, agresywny atak.

  Spróbuj pogadać na spokojnie ( nie reagując na próby przejścia do tematu Twojej nieznajomości Programu i generalnej nieudolności życiowej) o Lyo z jakimś zapalonym PP, argumentując tak, jak tu piszesz.

  Zobaczysz zaciśnięte pięści, przerywanie Ci wpół zdania wrzaskiem, rysowanie "drzewka" na kolanie w wyciagniętym HGW skąd długopisem z logo lyo ( nigdy nie wiesz, sekciarzu, kiedy nadarzy ci się okazja na przeprowadzenie "serwetówki", prawda? :) a potem ucieczkę z obelgami pod Twoim adresem na ustach.

  Nawet gdyby to był Twój najlepszy kumpel, brat czy swat.

  niedendrochronologiczny ma 100% racji (:P) - jedyne co można zrobić, to zaakceptować ich Nowe Ja. • tenyfono napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 14:49:41:

  Ha ha z artykułu wynika, że BB to prawdziwa piramida reklamowa. Normalnie Ambertising Gold. Tylko ceny reklam troszkę inaczej się rozkładają niż ceny złota. Tak czy owak co można poradzić? Nieuczciwych biznesów, żerujących na ludzkiej niewiedzy przybywa przecież całkowicie zgodnie z prawem. I to jest najbardziej przerażające.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 16:02:47:

  @hapaj-majonez

  kiedyś skarżyłeś się, że na tym blogu brakuje konkretnych narzędzi do szkodzenia Lyoness.
  Może mamy za tu za słabą ogladalność?

  W takim wypadku proponuję samemu wedrzeć się na antenę :D

  tu: www.argentmania.com/forum/forum60.htm jest francuskie forum z wyświetleniami posta rzędu kilku tysięcy dziennie.

  have fun!

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 19:35:57:

  www.goldenline.pl/forum/2897868/banners-broker-latwiejsze-niz-myslisz/s/22#51620050 wrzuciłem link do antylyoness :D ciekawe jak zareagują Obrońcy

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 19:43:27:

  jak dodać Cię do przyjaciół na fejsbuniu?
  ;-)
  PS: trochę się pohandryczyłem z adminem argentmanii.
  On jeszcze nie wie...
  :-)

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/03 20:30:03:

  ilu was jest w lyoness

  15tys. - 20tys. = 80 dni
  20tys. - 25tys. = 61 dni
  25tys. - 30tys. = 57 dni
  30tys. - 35tys. = 55 dni
  35tys. - 40tys. = 48 dni
  40tys. - 45tys. = 40 dni
  45tys. - 50tys. = 46 dni
  50tys. - 55tys. = 43 dni
  55tys. - 60tys. = 40 dni
  ---------------------------------
  60tys. - 65tys. = 44 dni
  ---------------------------------
  65tys. - 70tys. = 21 dni
  70tys. - 75tys. = 20 dni
  75tys. - 80tys. = 25 dni
  80tys. - 85tys. = 28 dni
  85tys. - 90tys. = 29 dni

  jak na otwarta rejestracje eksplozji nowych uczestnikow nie ma...obawiam sie ze ta cudowna reklama tego nie zmieni

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 21:11:50:

  mam techniczne pytanie odnośnie GL - ile osób musi zgłosić fałszywy profil (jest oczywiście karygodne i niezgodne z regulaminem GL nie podpisywać się z prawdziwego imienia i nazwiska pod wpisami, jak autor tego poniżej) aby admin go usunął ?

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/03 21:40:05:

  Dlaczego od dobrego roku w Lyoness wszystko siada.
  Nie przybyla ani jedna siec. Nowe nie chca z Lyoness miec nic wdpolnego.
  Mysle ze powodem jest coraz gorsza poimia w sieci na temat tego biznesu.
  Nie bez znaczenia sa chyba procesy sadowe jakie ma Lyoness.
  Jak myslicie po oli miesiacach Lyoness sie rozsypie ? Ja mysle ze roku nie pociagnie.

  Franek

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/03 22:08:56:

  "Popieram." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 22:29:11:

  sto!

  @sajmon
  co myślisz o skasowaniu Zerra z GL? Czy to wystarczająca kara za jechanie po wszystkich na tym forum o 2tyg krócej niż pro***na?

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/03 22:42:50:

  lyo pociagnie wiecej mysle ze ze 3-4 lata poki sie "rozwija" na innych kontynentach bedzie utrzymywal plynnosc i zludzenie ze system dziala jak bylo u nas kiedy liderzy szybko powskakiali na wysokie poziomy kariery kiedy byly promowane "zaliczki" teraz zobaczymy jak sie system rozwija czy bedzie w takim tempie sie rozwijal jak w erze "zaliczek" ja w to watpie...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 22:51:40:

  @olo
  nie sądzę.
  po pierwszym wyroku za prowadzenie piramidy (Austria, Szwajcaria, Francja, Polska) nastąpi wyłączenie serwera i tyle Huberta widzieli...

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/03 23:02:48:

  chyba ze tak ale poki co wyroków nie ma i generalnie wszystko jest zgodne z prawem choc ostatnie zmiany w planie marketingowym byc moze sa spowodowane tym ze powolii zaczyna sie palic grunt pod nogami....sam jestem ciekaw

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/03 23:21:03:

  zgodne z prawem jest zarejestrowanie oddziału zagranicznej firmy jako prowadzącej program lojalnościowy. I tyle.

  Czy to core business lyoness?

  Myslisz ,że będą udowadniać w sądach że ie są piramidą? Raczej stawiam na przewlekanie postepowań wszelkimi metodami. Nieważne co potem, ważne żeby jak najdłużej zasilać konta Lyoness.

  Taki cashback jak oferują to tylko listek figowy, każdy sekciarz ci powie że te grosze najlepiej od razu przekierować na "wygospodarowanie jednostek" - jak już otrzymałeś parę za wpłatę konkretnej kasy to tych groszy nie będziesz żałował, w końcu zależy ci tylko na "przyspieszeniu biznezu".

  olo, a może ty masz zdanie a temat jechania po trollach wszystkimi możliwymi metodami?
  waham się czy warto, jak już jest taka możliwość...

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/03 23:41:35:

  ciekawe jak z tymi wyrokami sie potoczy i czy beda kolejne ja raczej ide inna droga ze te matriksy beda takie szerokie ze na wyplaty bedzie sie czekalo pare lat a i wplacajacych zaliczek bedzie coraz mniej bo wkoncu zasoby "naiwnych: sie wyczerpia

  poki nie wprowadza czytnikow czy nie dojda siecowki to system bedzie mozolnie sie rozwijal.
  ja nie jestem jakims mega przeciwnikiem systemu ale jestem przeciwnikiem bajerowania i klamania oraz obiecanek kokosow z pozycji, paru wyznawcow podobno sie nawrocilo i teraz pokazuja za i przeciw torche smieszn ze teraz jak grono niezadowolonych z dnia na dzien rosnie a wczesniej przeciez kazdy kto sie zdecydowal na zaliczki juz jest "wygrany" a ze firma przymyka na to oko to zrozumialem dla nich lizy sie jak najwiecej zaliczek to sa miliony ktore w wiekszosci u nich zostana bo wiadimo ze nie kazdy a raczej nikla czesc ludzi (liderow) wypracuje swoje dochody na wplatach innych)

  sam znam paru znajomych ktorzy zainwestowali razem ok 40 tys zl i zaden do dzis zlotowki nie wyciagnal bo sa pasywni a obiecano im kokosy jak zostana PP....chyba juz sami nie wierza ze jak nie znajda jeleni to na kase poczekaja a i moze sie nie doczekaja....

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 01:04:48:

  "po pierwszym wyroku za prowadzenie piramidy (Austria, Szwajcaria, Francja, Polska) nastąpi wyłączenie serwera i tyle Huberta widzieli..."


  Hhahahahaha,hahahahaha jak ja lubie czasami przed snem sie troche rozbawic czytajac farmazony na tym blogu.Hhahahha ,hahahahah :D

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 01:08:43:

  "lyo pociagnie wiecej mysle ze ze 3-4 lata poki sie "rozwija" na innych kontynentach bedzie utrzymywal plynnosc i zludzenie ze system dziala jak bylo u nas kiedy liderzy szybko powskakiali na wysokie poziomy kariery kiedy byly promowane "zaliczki" teraz zobaczymy jak sie system rozwija czy bedzie w takim tempie sie rozwijal jak w erze "zaliczek" ja w to watpie."

  A ja wam napisze,ze w lyonessie bedą jeszcze wasze wnuki. Dobranoc

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 08:16:31:

  @voytassop
  Swoim wnukom na dobranoc będę czytał twoje posty, zmanipulowany nieszczęśniku...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 09:10:22:

  www.tok.fm/TOKFM/0,88789.html

  polecam rozmowę Janiny Paradowskiej z Andrzejem Seremetem, Prokuratorem Generalnym na temat Amber Gold (od 11:40).

  Z jednej strony 2mln złotych za ekspertyzę to kolejny przyczynek do przewlekania spawy, z drugiej naciągacz siedzi w tym czasie w pace:)

  Nie oczekujcie sekciarze, że do wyroku bedziecie na wolności, to jest dziki kraj...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 12:53:53:

  @ niedendro

  obstawiam przejście przez BBoyów do regularnych wyzwisk w dalszej dyskusji ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 13:10:47:

  wykrakałem :)

 • Gość dupka napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/04 13:33:14:

  BB jest swietne, super firma kurwo!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 13:58:34:

  A ci tu dalej się numerkami nie do potwierdzenia brandzlują:

  www.goldenline.pl/forum/2139936/ilu-nas-jest-w-lyoness/s/27#51631524

  Co 15 min proponuję robić update - cała Polska patrzy! :P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 14:56:47:

  David Brear jedzie dalej :)

  mlmtheamericandreammadenightmare.blogspot.com/2012/10/lyoness-is-amway-copycat-complete-with.html

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 14:58:46:

  PS: mlmtheamericandreammadenightmare.blogspot.com/2012/09/lyoness-has-exhibited-universal.html

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/04 17:56:05:

  Moi drodzy
  Na naiwnosci tych z Lyoness mozna nizle zarobic.
  Pokumajcie troche......
  Wiecie juz jak ich wykorzystac ?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 18:53:02:

  Skoro wierzą w Banners Broker, to można ich wykorzystać na każdy sposób.

  Wg schematu:
  1. wziąć coś co wydaje się osobom w wieku emerytalnym cudem techniki
  2. namówić ich na kupowanie wirtualnych jednostek, dzięki którym rozwija się wielki biznes a ich drobne wpłaty zwrócą się kilkukrotnie.
  3. obiecać dodatkowe profity z rekomendacji
  4. puścić dobrą nowinę w struktury, tak że w przeciągu tygodnia wszyscy dowiedzą się o złotodajnym biznesie.

  Przykładowe wdrożenie:
  1. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią społecznościową, która różni się od Facebooka i Twittera tym, że pozwala godnie zarobić każdemu, kto zdecyduje się pomóc rozwinąć ten biznes!
  2. Aby wejść w ten biznes, musisz wykupić 3 klucze. Każdy klucz symbolizuje jednego użytkownika naszego serwisu społecznościowego. Wykupienie klucza pozwala przez 2 tygodnie czerpać zyski z danego uczestnika. Po tym czasie otrzymujesz zwrot 900% tego, co wpłaciłeś! Wiecie ile facebook zarabia na jednym użytkowniku?! Wasze 900% to tylko mała część z tego, co zarabia firma. To jest uczciwy biznes. Gdy wasz klucz wygaśnie, możecie go wykupić z powrotem. Liczba kluczy jest ograniczona do ilości ludzi żyjących na Ziemi - czy już dostrzegacie swoją szansę?!
  3. To nie wszystko! Jeżeli zaprosisz do programu kolejne osoby, to już do końca życia będziemy wypłacać ci 0,5% od ich zysków! Już dziś zacznij polecać program i namawiać ludzi na wpłaty. Szczegóły w naszym megaskomplikowanym systemie rozliczeniowym, dostępnym u wybranych liderów.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 19:18:52:

  @ niedendro

  obiecuję już nigdy nie pisać do ciebie niedendrochronolo!
  ;-)

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/04 19:25:59:

  Uwaga.

  Znana wszystkim Pani Wandzia napiala na stronie Goldenline w temacie " ILU NAS JEST W LYONESS " ze ten kto bedzie mial numr ID 100.000 bedzie mogl jej wylizac patelnie.
  Vale szczescie ze ja w to nie wchodze :):)

  Franek Sztajn

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 19:29:20:

  "Acha, rozumiem"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/04 21:40:26:

  "Też byłam /we Wrocławiu/ i warto było, zabrakło mi tylko tych dobrych rad doświadczonych liderów."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 23:13:36:

  @niedendro

  chyba zdemolowaliśmy BBoyom forum:-D

  muszę przyznać, że ci nasi sekciarze mają bardziej namieszane we łbach a co za tym idzie bardziej stępiony instynkt samozachowawczy.

  znaczy, zabawa trwa hahaha!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/04 23:17:33:

  PS: a gol strzelony na wyjeździe liczy się podwójnie!
  :-D

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 00:15:06:

  Ten blog jest tak zalosny,ze disco polo przy nim to arcydzielo muzyki. Zal patrzec jak wywloki anty pisza sami ze soba .Chociaz mozna tez przy tym niezle sie ubawic ,moi znajomi oczom nie wierza,ze ktos moze takie dyrdymaly wypisywac .Ale coz sa ludzie i parapety.Pozdrawiam :)))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 00:48:36:

  To ze twoi znajomi oczom nie wierzą to jasne;)

  Zrobię wszystko, żebyś się bawił jeszcze lepiej, voytassop, obiecuję! :)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 01:33:48:

  Jezeli ktos nie potrafi zrozumiec jak w prosty sposob zarabia sie pienaidze i to na tym co robisz na codzien to dla mnie jest imbecylem.Polska to kraj ludzi narzekajacych uwiebiajacych pracowac na etatach i wszystko co nowe jest obce i zle. Np w stanach ludzie potrafia robic pieniadze na wszystkim .Polacy sami siebie nienawidza,nie potrafia razem wspolpracowac,malo jest ludzi ktorzy nie sa zawistni i przyjaznie nastawieni. Lyoness jest programem ,w ktorym wspolnie mozna naprawde wiele zdzialac i aktualnie wcale nikt od nikogo nie wymaga zadnych zaliczek.Poprostu polega to na wspolnym robieniu zakupow co zaowocuje zarobkami.Jest duzo osob co rozumie temat ale sa tacy jak na tym forum co maja leb zakuty strasznie .Mam znajomego we wloszech tam poprostu system leci jak burza ludzie potrafia razem dzialac nie bawia sie w siedzenie na necie i 24 h pisanie pierdol tylko dzialaja .Niestety rzeczy oczywiste dla niektorych czasami sa bardzo trudne.Tak to juz jest jeden potrafi zrobic biznes drugi chocby nie wiem co nie da rady poprzez wlasna glupote i zawisc do innych osob.Pozdrawiam

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 01:40:07:

  Dodam jeszcze ,ze wiekszosc osob co wplacili 9 tysiecy to sa ludzie z kasa,ktorzy nie chca nic robic tylko chca aby pienaidze robily na nich.Niestety w Lyonessie tak nie ma tutaj trzeba cos zrobic aby zarobic.Nie polegalo to na wykupieniu zaliczek i czekaniu az kasa jak deszcz bedzie z nieba plynac.Za duzo osob podeszlo do tego jak do formy inwestycji,za duzo wprowadzajacych nie znalo dobrze systemu i wprowadzilo w blad innych.To,ze system troche zastygl nie jest to wina systemu lecz ludzi.Potworzylo sie za duzo prezesow ,ktorzy jak juz wspomnialem nic nie robiac chca cos miec a tutaj nie oto chodzi.Duzo osob nie wie ,ze przez to ,ze zrobi zakupy np w polo,carrefourze czy zatankuje na orlenie moze wypracowac sobie dozywotnia pense,ale dzialajac wspolnie z innymi.System jest bardzo dobry,a wrecz rewelacyjny tylko trafia czasami na niewlasciwe osoby.Dobranoc.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 07:21:05:

  No, racja, pisałem przecież "Lyoness wspaniały, tylko Członkowie k***y" - taka jest teraz oficjalna linia lyopropagandy i tego się trzymajmy...

  czemu próbujesz mnie obrażać nawrt jak się z tobą zgadzam? IQ ci się na mózg rzuciło?

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 08:33:27:

  @comfort_eagle

  No proszę, i kto to mówi?! :D

  Odezwał się ten co jest święty i nikogo nie obraża jak ktoś się z nim nie zgadza!!!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 09:02:03:

  nikt nie jest święty.
  wytłumacz kulturalnie czemu Lyoness to nie piramida, odnieś się w taki sam sposób do kontrargumentów, bez jednego obraźliwego słowa i żąglerki słowami to sie przekonasz, czy masz rację czy nie...
  Chcesz? Zapraszam.

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 12:38:02:

  Voytasoop, wpadnij tu może za rok czy dwa celem przeczytania swoich wypowiedzi.
  Aktualnie wydaje ci się, że ogarnia cię niesamowity poziom zrozumienia, myślisz że wszyscy inni są zbyt ograniczeni by dostrzec twą jedyną prawdę...
  Ja doskonale wiem o czym mówisz i równie dobrze wiem, dlaczego nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością. Pokrótce:
  1) konsumenci dysponują ofertami zwracającymi znacznie więcej cashbacku - jeśli już chcesz kogoś nazywać imbecylem za niekorzystanie z tego typu ofert to tych, którzy kupują bony do wybranych punktów z niskim rabatem 2%, zamiast założyć sobie np. Dobre Konto w Millenium i mieć 3% wszędzie bez bawienia się w bony.
  2) jak się dobrze przyjrzysz systemowi rozliczeniowemu Lyoness, to zauważysz, że warunki potrzebne do wypracowania premii nie są tak proste do spełnienia, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Podejrzewam że twój mózg nie funkcjonuje na na tyle wysokich obrotach by był w stanie to dostrzec, jesteś więc skazany na ciągłe powracanie tutaj by napisać "polecam wszystkim kumatym tu się nie udzielać!" :)
  3) Lyoness nie jest bezbronną dziewicą nie mającą wpływu na to co dzieje się w firmie. Gdyby cokolwiek im się nie podobało w zachowaniu uczestników, byliby w stanie temu zaradzić. Ale im się bardzo podobały masowe zapisy na zaliczki :) tak swoją drogą - lubicie mówić "to wina ich, nie Lyo" - jednak gdyby przy tym pokazywać palcami okazałoby się, że każdy traktował zaliczki jako inwestycję. Przecież o to chodzi by każda jedna przynosiła w przyszłości "niemal niekończące się korzyści" :)

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 12:40:29:

  No to podaj definicję:
  1. piramidy finansowej,
  2. zaliczki,

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 12:57:46:

  jeżeli ma to jakikolwiek znaczenie dla mojego posta, dlaczego po prostu nie opiszesz swojego toku rozumowania?
  nie dam się wkręcić w rozmawianie po raz setny o definicji zaliczki, jak chcesz coś powiedzieć to masz okazję teraz. czekam.

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:02:29:

  @niedendrochronologiczny

  Adaś czy aby na pewno jest tak jak piszesz?

  1. A nie lepiej jest mieć 2% z Lyo i 3% z Milenium?
  Jakie są ograniczenia i dodatkowe koszty w Milenium?
  I jaka jest gwarancja, że Milenium nie zniesie tej opcji? Czyżby nie taka sama jak to, że Lyo będzie istniał wiecznie?

  2. System rozliczeniowy Lyo jest dla osób, które budują rynek zbytu firmie. A do tego wystarczy polecić minimum 4 osoby-klientów. Czy trudne, nie wiem.
  Reszta zależy od wykonanego obrotu.

  3. Zaliczka na przyszłe zakupy jest zaliczką na przyszłe zakupy, które możesz zrobić w każdym momencie. Więc dlaczegóż to firma miała by coś z tym zrobić, jeżeli firmie chodzi o obrót zakupowy? Bez zakupów nie ma prowizji i nie ma zysku dla firmy. Czy tak trudno zrozumieć, że wpłacając zaliczki zobowiązaliśmy się do zrobienia zakupów?

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:03:44:

  @niedendrochronologiczny

  Tamto nie było do Ciebie, tylko do @comfort_eagle

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 13:06:16:

  1. piramida finansowa wypłaca upline premie z pieniędzy downline, gratyfikując tych, którzy tych wpłacających dla niej pozyskali.

  2. Zaliczka - w prawie cywilnym określa się tak świadczenie pieniężne na poczet należności, która wynika z określonego stosunku prawnego. Inaczej definiując zaliczka to zapłata uiszczona z góry, pokrywająca w części przyszłą należność. Jeżeli zatem jedna strona wręczyła zaliczkę, to druga strona umowy nie może jej zatrzymać

  www.prawnik-online.eu/porady-prawne/zaliczka---definicja

  wszelkie wpisy w OWU i DOWU mówiące, że trzeba wykonac warunki umowy przy jej rozwiązaniu aby odzyskac zaliczki to klauzule niedozwolone.

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:19:11:

  @comfort_eagle

  1. proszę o definicję piramidy finansowej, a nie o własne tłumaczenie

  2. czy rozumiesz definicję zaliczki?

  3.pokaż mi w którym miejscu UOKiK wymienia zapisy OWU i DOWU Lyoness jako klauzule niedozwolone • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 13:20:14:

  teraz ja pytam:

  podaj treść:

  1. art. 286 k.k
  2. Dziesięciu Przykazań Bozych

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:35:55:

  @comfort_eagle

  1. kodeks-karny.org/czesc-szczegolna/przestepstwa-przeciwko-mieniu

  2. www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TM/zarys_wiary/boze_nakazy_dziesiec_przykazan.html

  Nie widzę związku z naszą dyskusją.
  Jeżeli nie rozumiesz KK, to lepiej daj sobie z nim spokój.

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:36:45:

  @comfort_eagle

  1. proszę o definicję piramidy finansowej, a nie o własne tłumaczenie

  2. czy rozumiesz definicję zaliczki?

  3.pokaż mi w którym miejscu UOKiK wymienia zapisy OWU i DOWU Lyoness jako klauzule niedozwolone

 • Gość markos napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 13:40:44:

  www.bbopole.evenea.pl/

  Zapraszamy na spotkanie w Opolu o BB. Dla tych tłuków co uwazają że bb to lewy biznes czy piramida dodatkowo ciasteczka :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 13:55:48:

  @139
  związek z dyskusją jest ścisły, wszak rozmawiamy (?) o Lyoness.
  dlaczego uważasz że nie rozumiem KK?

  @140
  1. pl.wikipedia.org/wiki/Piramida_finansowa
  2. tak
  3. 5.2 DOWU:
  Roszczenie o zwrot zaliczki jest wykluczone z zastrzeżeniem odmiennych postanowień OWU i DOWU.

  13.3. OWU Z chwilą wypowiedzenia umowy, w przypadku zamówień zaliczkowanych / zapłaconych częściowo (bony oryginalne lub karty podarunkowe) Uczestnikowi Programu nie przysługuje prawo do zwrotu tych zaliczek / zapłat częściowych. Uczestnik Programu ma jednak możliwość dopłaty tej kwoty przed zakończeniem umowy na poczet zamówionych bonów oryginalnych lub kart podarunkowych. Po wpływie pełnej ceny zakupu zamówione bony oryginalne lub karty podarunkowe zostaną wydane Uczestnikowi Programu

  Numer wpisu: 548
  Data wyroku: 2005-08-10
  Jezierska-Jezierski Spółka jawna Jezierski Włodzimierz i Zdzisława w Kielcach
  W przypadku odstąpienia od umowy lub nie wywiązania się z jej postanowień przez Kupującego, Sprzedający jest uprawniony do bezzwrotnego zatrzymania zaliczki

  Numer wpisu: 2176
  Data wyroku: 2010-03-24
  OKNA RĄBIEŃ spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Rąbieniu
  "(...) d. W razie odwołania przez Zleceniodawcę umowy realizowanej, obowiązany on jest do zapłaty w całości należności. W innych przypadkach rezygnacji Zleceniodawcy traci on prawo żądania zwrotu wpłaconej zaliczki."

  UOKiK nie wpisał jeszcze klauzul z OWU i DOWU na swoja listę, wszyscy to wiemy - inaczej by cię tu nie było...
  To tylko kwestia czasu / wyroków np. w sprawie P. Chatysa.

  ale, ale, jakieś konkluzje? Co chciałeś osiągnąć przez zadanie tych pytań?

  @141
  antylyoness zgłaszam ten post do usunięcia - spam.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 13:56:44:

  @ markos

  wpadnę na pewno! :D

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 15:00:13:

  @comfort_eagle

  1. "Piramida finansowa struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze. Mechanizm działania piramid finansowych polega na pozyskiwaniu przez ich założycieli jak największej liczby uczestników, którzy zachęceni obiecywanymi zyskami, wpłacają pieniądze organizatorom. Rzadko faktycznie świadczone są usługi finansowe. Założyciele namawiają zwykle ich uczestników do werbowania kolejnych osób. Z tego powodu piramidy finansowe są z góry skazane na upadek, bowiem system wymaga lawinowego dopływu nowych uczestników, a możliwości takie są z przyczyn oczywistych ograniczone. "

  Przykro mi, ale tak w Lyoness nie jest!
  Nie ma żadnego warunku jakiejkolwiek wpłaty dla nowych uczestników, występuje produkt i obrót towarowy, pieniądze pochodzą z prowizji od obrotu u PH.

  2. Jesteś tego pewien?

  3. Wyroki jakie podajesz nie dotyczą Lyonessa i mówią o przepadku zaliczek.
  Przytoczone punkty OWU i DOWU nie mówią o przepadaniu wpłaconej zaliczki.

  UOKiK nie wpisał jeszcze klauzul z OWU i DOWU na swoja listę, wszyscy to wiemy

  Jeżeli jeszcze nie wydał wyroku i nie wpisał, to na jakiej podstawie twierdzisz, że przytaczane zapisy są niezgodne z polskim prawem? Czyżby własne widzimisię, bo tak jest wygodniej i tak akurat Ci pasuje?!

  Próbujesz zasugerować jakiś związek K.K. z Lyoness, tylko nie rozumiem na jakiej podstawie? Możesz to sprecyzować!

  Konkluzja? - Chcę pokazać, że rzeczywistość jest całkiem inna, niż Ty ją tu opisujesz.
  Bardziej to Twoje pisanie wychodzi na szkalowanie i pomawianie, niż na przedstawianie prawdziwych faktów.

  P.S.
  Jeżeli chodzi o P.Chatysa, to raczej nic nie wskóra. W sprawach w działalności gospodarczej liczą się zawarte umowy, a jeżeli jedna strona (P.Chatysa) postępowała niezgodnie z zawartą umową (co dobitnie jest opisane w artykule) druga strona miała prawo zerwać umowę i postąpić tak jak postąpiła.

  Poczekamy z osądami na Wojtka. Zobaczymy co jemu uda się wskórać :)


 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 15:18:29:

  mam jeszcze taka refleksję nt 13.3 OWU:

  13.3. OWU Z chwilą wypowiedzenia umowy, w przypadku zamówień zaliczkowanych / zapłaconych częściowo (bony oryginalne lub karty podarunkowe) Uczestnikowi Programu nie przysługuje prawo do zwrotu tych zaliczek / zapłat częściowych. Uczestnik Programu ma jednak możliwość dopłaty tej kwoty przed zakończeniem umowy na poczet zamówionych bonów oryginalnych lub kart podarunkowych. Po wpływie pełnej ceny zakupu zamówione bony oryginalne lub karty podarunkowe zostaną wydane Uczestnikowi Programu

  części podkreślonej mogłoby równie dobrze nie być, wszak to tylko opis działania "programu" w trakcie trwania umowy.

  @ 145
  1. Nie jest tak jak piszesz i wcale mi z tego powodu nie jest przykro :)
  Jakieś dowody że tak nie jest, czy mam przyjąć twoje głębokie przekonanie za pewnik?

  W jakim procencie wypłaty pochodzą z kasy od PH?
  Jaki produkt i obrót towarowy wystepuje w obrębie działania Lyoness zakreślonym przez OWU i DOWU?

  2. tak, a co?

  3. niedozwolone klauzule w dokładnym ich brzmieniu pokrywają się z tymi z "regulaminów uczestnictwa lyoness" - wystarczy zamienić "Kupujacy" na "Uczestnik" a "Sprzedający" na "Lyoness". Na twoim miejscu wytłuściłbym słowo jeszcze w cytacie z mojego posta.
  W Austrii zapadło już kilka wyroków dających podstawę na taką zamianę i nie widzę powodu dla którego polskie sądy miałyby orzec inaczej - dyrektywy UE z zakresu ochrony konsumenta tu i tam są takie same.

  PS: Chcesz pokazać, że rzeczywistość jest całkiem inna i tu pełna zgoda.

  KK ma zastosowanie dla oszustw a z takim mamy w przypadku Lyones niewątpliwie do czynienia. Ta jego rozpaczliwa obrona "bezzwrotności zaliczki" w sądach i urzedach powinna dać do myslenia osobom, które są właśnie poganiane przez swoich "kolegów" do "dopełnienia rejestracji". W mojej ocenie mamy tu raczej do czynienia z ważnym interesem publicznym a nie z "pomówieniami" i "szkalowaniem".

  Sugerujesz, że już zakończyłeś dyskusję ze mną? Nie uciekaj, jeszcze zwyczajowa część rozrywkowa przed nami!!! :)
 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 15:25:17:

  PS2: nikt nic nie musi (wpłacać) ale najlepiej to przyspieszyć wpłacając zaliczki, otrzymując jednostki i przekierowując cały gotówkowy cashback na ich "wygospodarowanie". To i tak marne grosze w stosunku do zaliczek.

  jak uważasz, czy to rozsądne?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 17:13:11:

  @all
  czy wam również podobała się ta błyskotliwa prowokacja ze strony tego supermózga?
  1."podaj dokładną definicję piramidy!"
  2. "nie swoimi słowami bo przekręcasz"
  3. "ha ha! mam cię! sam podałeś tą definicję, i ja ci mówię że nie dotyczy ona lyo!"
  4."wniosek - nie ma co z tobą gadać, ha ha!"
  5. " ale go zrobiłem!!!:-D:-D"

  mi podobało się bardzo!
  następny proszę !
  ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 18:48:37:

  @ niedendro

  ciekawe co na to nasze rekiny finansjery z forum zlinkowanego w treści bieżącego wpisu!
  :D :D :D

  PS: no dalej, lyoboty, pokażcie więcej tych genialnych technik, przekazanych wam przez czarodziejów na "warsztatach" !

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 19:46:11:

  @comfort_eagle

  Ale gdzie są dowody na potwierdzenie Twoich teorii???

  Czy dowodami maja być niezakończone procesy (w liczbie 2szt o opłatę reklamy medialnej) lub zagraniczne blogi tak samo szkalujące jak Ty, oraz Twoja nadzwyczaj wybujała wyobraźnia???

  Niestety, ale nie da się normalnie dyskutować z Twoją Waszmością, boś wszelakie rozumy pozjadał.
  I pamiętaj, na mnie Twoje praktyki socjotechniczne i manipulowanie słowem nie działają.

  P.S.
  Ale ten monolog jaki tu prowadzisz jest naprawdę zajefajny :D :D :D

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 19:48:15:

  niedendrochronologiczny
  Odpowiedz do 131 ppkt 1
  Od Wandzi
  "Myślę , że deklaracja uczestnictwa w systemie Lyoness jest deklaracją
  robienia zakupów poprzez system i rzecz polega na tym , że jak mam jakąś
  potrzebę zakupów/ nie tylko spożywczych/wchodzę na stronę i szukam najpierw
  handlowca który interesujący mnie produkt ma w swojej ofercie .
  I nawet jeśli cena jest nieco wyższa niż u innych handlowców to zamawiam lub kupuję przez system , bo wiem że to i tak jest dla mnie korzystniejsze.
  Tak to rozumiem , dlatego jestem w Lyoness , jestem świadomym członkiem
  wspólnoty"
  A ty sie dziwisz ze kupuja drozej))))))))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 19:52:04:

  @lyobot
  cieszę się twoim szczęściem:-)
  jakie dowody, jakich teorii? czego nie zrozumiałeś?
  chętnie pomogę!
  :-P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 20:02:00:

  e, lyobot, takie miałeś parcie na definicję zaliczki i ci odpowiedziałem.

  czemu nie ciągniesz dalej odpowiedzi na zadane ci pytania?

  co ciągniesz, skoro tak?

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 20:10:42:

  "Cierpliwości, na pewno się pojawi." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 20:16:24:

  sajmon :-)

  zobacz, tacy to oni na socjotechniczne sztuczki odporni, a odpowiadają na zaproszenia do rozrywkowej części wieczoru jak koty na dźwięk otwieranej lodówki :-D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 20:36:53:

  "Powiedział co wiedział. Kolejny mądrala." Sorry, comfort... ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 20:40:02:

  Wanda, Austriak to jak Niemiec, wiesz co masz robić! :D

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 20:49:33:

  "Rozumiem że ta odpowiedź pochodzi z biura Lyoness?" ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 20:58:37:

  Pani Wando Gawrońska z GL - zapraszamy do nas!
  Proszę zobaczyć, tylko cytując Panią sajmon rozwala wszystkich na łopatki!
  Tylko w Pani nadzieja wszystkich żądnych słusznego odwetu lyobotów - sama jedna żywa Pani, jak Anioł Antylyoapokalipsy, zamknęłaby Pani to forum na zawsze kluczami z lyotomboli w otchłani zapomnienia!!

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:08:25:

  "A co rozdajesz jakieś prezenty co bardziej sympatycznym forumowiczom?" :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:11:36:

  :)))))

  Tak. Perełki rzucam im pod nogi.
  Lubi Pani biżuterię?

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:21:03:

  "Tak, przychodzą do domu drogą pocztową." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:32:13:

  Sklep online W.KRUK zapewne - Pani to ma wysmakowany gust...

  Nie ma to jak inwestować w zaliczki i złoto jednocześnie :-D

  Czy bony na bony można wymienić na niesamowite korzyści również u tego PH?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:36:36:

  dodajmy że wymierne!

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:40:57:

  "Jasne, tez tak robię."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:46:01:

  @ antylyoness

  kiedy wrzucasz antylyoinfobota na stronę? Byłby pożytek dla o-mało-co-nie-wydymanych!
  talent nam się marnuje ;-)

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 21:49:38:

  "Idziemy jak burza . Super "

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 21:50:50:

  "A co ma to Pana "złoto" do Lyoness ?"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:52:23:

  "Nie, nie mamy takiej możliwości." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:52:43:

  "No i nie ma Alfredzika. I bardzo dobrze"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:53:37:

  "No i wszystko jasne, porządek musi być."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:54:23:

  !

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 21:55:07:

  Marzenia Wandzi
  "Jeszcze tylko sklep z materiałami budowlanymi i jest ok.
  Pozdrawiam
  W.G."
  "Deweloper czemu nie , ale do wiosennych remontów w domu tudzież innych drobnych prac potrzebne są niektóre materiały budowlane typu farby ,gips , tapety , kleje itp.Ale w sumie nie jest źle , tak sobie tylko pomarzyłam .
  Pozdrawiam
  W.G.

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 21:56:43:

  Wanda na prezydenta!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tak sie rozmarzylem))))

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 21:58:16:

  "Też tak uważam , to taki bezpiecznik dla Lyoness."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 21:59:36:

  "Popieram."

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:03:43:

  "Bardzo wszystkim dziękuję , ale ciągle jestem w szoku." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:06:01:

  "No i wszystko na ten temat."

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 22:07:34:

  "Nie , nie wchodzę w to , nie będę ryzykować ."

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:08:27:

  "Zupełnie niepotrzebnie traci Pan na to energię."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:09:04:

  "Załamka totalna, szkoda słów i czasu"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:10:44:

  "Uśmiech Panie Andrzeju ułatwia życie."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:11:39:

  "Widzę że humory dopisują"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:13:27:

  "To super"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:16:13:

  "Zabrakło mi tylko tych dobrych rad doświadczonych liderów"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:17:15:

  "Niezbyt miła wiadomość przyznam."

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:19:00:

  " A czy nie chcesz tego dokonać online?"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:20:06:

  "A co to Janusz znaczy?"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:20:16:

  "A co to Janusz znaczy?"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:21:31:

  "Nerwowo się zrobiło, tylko po co?"

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:24:17:

  Słabo comfort, słabo...

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:24:48:

  Wandzia jest tylko jedna :P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:26:56:

  www.goldenline.pl/forum/2734092/apteki-w-lyoness-w-2012/s/2#50850694

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:28:40:

  "Taki milusiński ten p.Adam":-P

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/05 22:31:57:

  Pania Wandzie moge czytac godzinami.....przepiekna poezja)))))))))

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/05 22:33:47:

  "Czemu obrażasz ludzi , lubisz byc obrażany?"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:33:48:

  "Nieźle kombinujesz Piotrze, zawsze można na ciebie liczyć jak widzę'

  PS: taaa, poezja...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:34:57:

  "Nie masz litości, Piotr" :-D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/05 22:45:36:

  ej , Panowie (?), ale przynajmniej jest z czego wybierać ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/06 10:45:27:

  Postanowiłem przejść na jasną stronę mocy.
  Ile można kopać leżących?

  Kochani Koledzy!
  Ne dajmy sie demotywować w naszej drodze do bycia silnymi z Lyoness!
  piosenka dla Was poniżej, nie poddawajcie się!

  www.youtube.com/watch?v=hinKAtbL05I&feature=relmfu

  Głoście tu Niewygodą Prawdę, nie dajcie się zakrzyczeć nieukom bez kultury!!!

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/06 11:07:41:

  czasem czuję się, jakbym miał tłumaczyć dorosłym ludziom nieistnienie Wróżki Zębuszki.

 • Gość comfort_eagle napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/06 11:29:57:

  eee tam, trzeba trzymać kciuki za ich powodzenie na dzisiejszych prezentacjach biznesowych...

  terminarze na pewno pękają w szwach :-D

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/06 14:05:07:

  jak myślisz Comfort, czy pan Piotr N. kiedyś zrozumie, że te prezenty na mikołaja to byli rodzice?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/06 14:12:12:

  może teraz...
  ;-)

 • Gość markos napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/06 15:48:52:

  BB - to łatwiejsze niż myślisz ;D z BB zarabia każdy!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/06 15:52:50:

  szkoda że nie ma tu plusików za wypowiedzi, miałbyś już 2, Czermi :)

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/06 16:12:07:

  Banners Broker - biznes dla naiwnych.
  Podobnie jak Lyoness.

  Franek

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/06 21:15:08:

  "Obrzydlistwo." ;)

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/07 07:05:46:

  Jesli po tym artykule wlasciciela blogu beda jeszcze chetni ne wejscie do Banners Broker to powiem krotko: da to w tej Polsce baranow :):)

  Franek

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/07 07:38:51:

  Kurde. Jesli Kredyt Banku da mi zarobic tylko 6% w skali roku a w BB 50% przez miesiac to to musi byc super biznes co ? Jutro wyjme swoj milion jaki "zarobilem" w Lyoness i wrzuce do Banners Broker. I niech ktos powie ze w Polsce nie daja zarobic.
  A do tego nie trzeba sie dzelic z urzedem skarbowym. No raj. Bez jaj.
  Zycie w Polsce jest piekne. Jak zadzwonie do brata co w Anglii czysci kible za kilka funtow, to zaraz wroci do kraju.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 13:04:17:

  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/7#46846040
  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/7#47036968
  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/6#45616682
  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/6#46317954
  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/7#46785724

  co się stao?

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/07 13:46:36:

  @comfort

  Jaśniej...... Jaśnie Panie

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 14:04:41:

  @211

  IE:
  Narzędzia > Opcje internetowe > Ogólne > Wygląd > Kolory

  FF:
  Edycja > Preferencje > Treść > Kolor

  mam nadzieję że pomogłem.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 15:00:37:

  @ niedendro

  ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 17:56:20:

  Jasna strona mocy kontratakuje:

  www.youtube.com/watch?v=jhQgCjwgoWI

  :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 19:20:58:

  boards.ie

  www.boards.ie/vbulletin/showpost.php?p=81122489&postcount=531

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/07 19:59:23:

  @comfort

  Wypowiadaj sie w temacie, a jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej zamilcz.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 20:03:28:

  bo?

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/07 22:07:25:

  Wkurwia mnie ten wasz czat!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 22:15:56:

  i?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/07 22:52:10:

  Buahahahah!

  Doskonale wiem co mówię znając osobiście parę pirairamid finansowych opartych o matrycę.

  www.goldenline.pl/forum/2926420/zarabiaj-od-razu-z-just-been-paid/s/4#51668912

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/08 10:04:58:

  Z regulaminu GL:

  § 36a. Zabrania się zamieszczania ogłoszeń o charakterze rekrutacyjnym na forach.

  www.goldenline.pl/forum/2087386/zaproszenia-i-oferty-osobiste/s/1#38536974

  jak myslicie, warto?

 • Gość Jamine napisał(a) z *.interkar.pl komentarz datowany na 2012/10/08 13:06:01:

  Witajcie wszyscy anty i lyofani...
  Już wiem kim jest comforcik.... Nie jest tak jak lyofani nedznym patalachem, nie
  Jest naprawdę biznesowo zaradnym gościem.
  Poznałam go osobiście jest uroczy dobrze zarabia ok 200 za godzinke....
  Powaga...
  Możecie go znaleźć na ODLO"d"ach ...
  Polecam zamówić go w przebraniu "rozowej pantery"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/08 13:10:23:

  a wykupiłaś juz receptę od wenerologa po naszym spotkaniu?
  prosiłem przecież, nie przychodź mi wiecej z tym "czymś" "tam" ...

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/08 17:29:25:

  BB super biznes 150 % w miesiac powoli zaczyna marsz w dol ludzie narzekaja na panele ze zamyaja sie dlugo zallegaja z wyplatami a i powoli handelek panelami kwitnie kto obrotny zdazy jeszcze opchnac swoje "inwestycje"....ale co tam biznes jest mega:)

  ale fajny argument im wiecej ludzi do podzialu zysku tym pozniej zamykaja sie panele a przeciez rynek reklamy w internecie t wedlug bb miliardy $ wiec kazdy powinien sie nachapac do syta a tu bzdury o podzialu zyskow na wieksza ilosc inwestorow...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/08 19:35:23:

  Cytat dnia:

  Co jeszcze negatywnego się dowiemy?

  :-D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/08 23:32:24:

  Samcik już wie :)

  www.goldenline.pl/forum/2994256/fundusze-czy-zloto-fizyczne/s/16#51371870

 • Gość dubbler napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/10 10:55:27:

  Co tu tak cicho??

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/10 11:03:15:

  A TERAZ?!
  ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/10 15:49:34:

  Koresponduję sobie na GL z pewnym dżentelmenem nt. Lyo i ten Szanowny Pan przytoczył ciekawy argument, odnośnie konieczności wpłacenia dziewiątki przez kandydata na PH, a mianowicie taki, że przecież Payback też każe sobie placić za przystąpienie danej firmy do jego programu, ergo to nic niezwykłego.

  Pomijajac już fakt, że to dla mnie żaden argument, czy ktoś się orientuje jak ta sprawa wygląda i jeżeli to prawda to czy było tak też w początkowej fazie rozwoju Payback'a?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/10 17:51:05:

  Korespondowałem :)

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/10 17:56:55:

  ja kieyds slyszalem ze skoro ktos chce byc PH musi cos od siebie "dac" aby korzystac z dobrodziejstw systemu reklamy na caly swiat i klientow lyo:) w tym przypadku musi dac skromne 9 tys:)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/11 01:43:00:

  "ja kieyds slyszalem ze skoro ktos chce byc PH musi cos od siebie "dac" aby korzystac z dobrodziejstw systemu reklamy na caly swiat i klientow lyo:) w tym przypadku musi dac skromne 9 tys:)"

  Oczywiscie,kazdy chcialby wszystko za darmo chociazby dozywotnia reklame na stronie lyo i to na calym swiecie.Czy chociazby zaliczka 9 tys za takie cos to duza kwota?? Kazdy kto prowadzi biznes dobrze wie ile musi nie raz miesiecznie wydac na reklame ,ktora jest na jakis czas.Tutaj dajemy zaliczke i mamy dozywotnia reklame.W dodatku zaliczke ,ktora w kazdej chwili mozemy wydac na zakupy w lyo.Jezeli dla przedsiebirocy 9 tys to ejst duzo to niech lepiej nie bierze sie za biznes tylko idzie na etat.

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/11 06:06:42:

  Czy ktos jest zorientowany czy na wklad do lyo 9k mozna uzyskac dotacje dla bezrobotnych z urzedu miasta po przedstawieniu biznes planu?))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/11 08:47:01:

  @ lyofan
  nie, co najwyżej skierowanie z MOPSu na badania IQ.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/11 13:05:07:

  mission complete - czas na zjazd do bazy :D

 • hapaj-majonez napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/11 16:16:22:

  voytassop naciągaczu pokaż wyciąg jak zarabiasz na lajonesie, przecież ty nigdy nie widziałeś takiej sumy na oczy

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/11 19:56:28:

  www.goldenline.pl/forum/1227298/sklepy/s/28#51735284 odnosnie nowych PH i "optymistyczna zapowiedz iz PH nie bedzie musial wywalac 9 tys na zaliczki...

 • Gość Wojtek napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/12 00:17:41:

  hapaj, nawet voytass jak Ci pokaże, to to nie znaczy, że na lyo można zarobić. To znaczy, że na lyo naciągacz może zarobić.

 • Gość markos napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/12 10:12:55:

  rafalkujawa.pl/2012/10/banners-broker-odkrywam-karty-czas-powiedziec-prawde-5-mitow-na-temat-firmy-ktora-podbija-polski-internet-banners-broker-opinie

  No i morda w kubeł? Mission complete - pod prysznic ;)

 • Gość Bullshit Broker napisał(a) z *.getreel.co.uk komentarz datowany na 2012/10/12 11:02:25:

  Czytalem ten artykul i nie obala on zadnego mitu. Facet napisal jakies swoje opinie nie poparte żadnymi dowodami ani liczbami ani zrodlami. Wciaz nie wiadomo oficjalnie na czym zarabia bb ale dla kazdej srednio rozgarnietej osoby jest to oczywiste ze wyplaty sa z wplat nowych osob.

  Morda w kubel markos - wracaj klikac w panele :)

 • rafalkujawa napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/12 12:11:20:

  Tak, napisałem tylko i wyłącznie moją opinię popartą doświadczeniem i pracą w polskim biurze BB ;) Jeśli nie wiesz na czym zarabia BB to już tylko i wyłącznie Twoje lenistwo, że nie chciało Ci się sprawdzić firmy dokładniej. Proste. Ja nie jestem osobą, która będzie za wszelką cene udawadniała swoje racje, zesztą napisałem to właśnie na moim blogu. Nie podoba się i nie wierzysz to nie. Jedni się doszukują, a drudzy zarabiają...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/14 12:16:10:

  @olo
  Coś czuję że kielecka prokuratura i Pan Chatys maczali w tych zmianach dot. PH palce...

  Co do Płockiego i jego zapowiedzi to cashback zastąpi pewnie kartę rabatową jakiejś sieci w której nie ma możliwości przedpłacania bonów, kart itd. - najpewniej u PH którego "sieć" składa sie z max 10 sklepów np na Śląsku, i zamiast huku z armaty będzie jak zwykle w Lyoness trzask mokrego kapiszona ;-)

  @BBoye

  zło-dzie-je! zło-dzie-je!
  :-D

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/14 12:59:19:

  Czy moze ktos mi wytlumaczyc dlaczego Lyoness zaczyna siadac ?
  Na spotkaniach mowilo sie o dynamicznym rozwoju, ale ja nie widze takiego rozwoju.
  A wy widzicie ?

  Franek Sztajn

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/14 14:14:00:

  Co do BB to powiem tak.
  Ryzyko wieksze jak w Amber Gold. Tam to chociaz byla jakas umowa.
  Tu cwaniakom chodzi o jedno. Malymi kwotami wzbudzic zaufanie by wkrecony bezmozgowiec siegnal w pewnym momencie po gruby portwel a jak juz siegnie to pozamiatane.
  Kase zechce pobrac a tu niespodzianka.... transmision imposible he he he

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/14 14:42:27:

  na golden ludzie zaczynaja sie juz buntowac i domagac swego....system zwolnil otwarta rejestracja a tu klops.....karta cashback zastapi bony w siecowce.....to ich ostarnia szansa na cos lepszego w temacie tego programu.

  co do PP przypomnijcie sie swoim znajomym-sponsora-lidera szczegolnie Ci ktorym obiecywano kokosy po reklamie nawet za bycie pasywnym....firma was odesle do OWU a wasi zapewnie byli znajomi skula ogon a ci porzadniejsi powieda przperaszam.

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/14 21:06:21:

  Bardzo dobre ujęcie obecnej sytuacji Lyoness z GL:

  "Najmądrzejszy i najlepszy handlowiec to ten, który od razu mówi szczera prawdę o swoim towarze. Patrzy klientowi prosto w oczy i mówi co ma do sprzedania (...) Po raz drugi juz nie mozna klienta nabrać okrągłym gadaniem, które nijak ma się do rzeczywistości. Tak więc wygrywa najbardziej wygadany ale najuczciwszy(...)
  George Maththew Adams - cytat z książki F. Bettgera.

  A teraz juz w temacie "ciszy".
  Generalnie zrobiło sie cicho. Zaplanowalismy kariery ale nas ostudziły zmiany na poziomie Centrali - i to zmiany zasad w trakcie gry. Pytanie: co mysli o mnie ponad 100 osób (głównie znajomych) którym mówiłem jedno, a teraz mam powiedzieć, że może będzie, że nie wiem, że nie wiadomo... Same zakupy, program lojalnosciowy, cashback - to wszystko może jest OK. Nawet sprawna strona internetowa i narzędzia wspomagające. Nawet 3 zaliczki mozna uznac za jakis pomysł, bo w razie czego łatwiej dopłacić do 3 zaliczek i uznac to za przygodę nic dopłacac do... zaliczek pakietu PP. Po co w takim razie był taki pęd do szybkiej akcji obliczonej na 21.300 Partnerów Premium? Bo PP wpłacając kasę decydowali sie na cos więcej i mieli obiecany cały plan/strategię. Dodatkowo - niestety - byli często "wpuszczani" przez wielu nadgorliwych i pazernych rekomendujących, którzy "UCZCIWIE W OCZY" mówili, że ten biznes wcale nie wymaga takiej pracy jak wymaga i ze po kampanii (o której mowa była na prezentacjach i w poprzednich flyerach) biznes "sam sie będzie robił". Ale zostawmy tych "wpuszczonych" na minę /szczerze im współczuję/ i zajmujmy sie tymi którzy poważnie i świadomie podeszli do tematu. Teraz ci właśnie siedzą sobie w domach i często wstydza się zadzwonic do tych których tez namówili na PP, a ich wprowadzający i ludzie od kolorowych prezentacji robią dobrą mine do złej gry. Pozdrawiam wszystkich PP. Ja tez świadomie dałem sie namówić ale po zmianach i totalnym niedoinformowaniu - przestałem działać. Sam program zakupowy mnie nie interesował. Interesował mnie biznes. A lyoness juz nie jest biznesem. Cytat z poczatku wpisu zawsze mam wpisany do kalendarza. Osobiście nie wróże systemowi LYO w Polsce świetlanej przyszłości. Zamknie sie za rok w podobnym schemacie co Amway. Nikt juz sie nie wpisze a jak sie wpisze to z przypadku. Miało byc na koniec 2012 2 miliony - jest 90 tys. 5 tysięcy miesięcznie zapisanych osób - z tego pewnie 50% tak naprawdę robi lub zrobi zakupy, bo zapisy teraz są bez bonów.

 • Gość ash napisał(a) z *.bestgo.pl komentarz datowany na 2012/10/14 21:08:34:

  uprzedziłeś mnie dosłownie o minutę z tym cytatem :) oto link:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/48#51734384

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/14 21:26:47:

  dobrze ze sa jeszcze normalni w tym "biznesie" i przyznaja sie do tego jak teraz jest.
  wiekszosc liderow/sponsorow rznie glupa na kilka sposobow:
  -pierwsza grupa obwinia firme ze zmienia zasady i sami dali sie nabrac.
  -druga grupa udaje ze wszystko jest ok system sie rozwija i ze bedzie reklama a PP zarobia krocie.
  -trzecia ze sami zoztali wrobieni przez swoich sponsorow lub zle poinformowani.
  -czwarta (najgorsza i chamska) ze kazdy wiedzial w co wchodzi i nikt nie jest dzieckiem i wiedzial gdzie laduje kase.
  -piata (rowniez chamska) ze to jednak klasyczny mlm i bez pracy i sponsorowania mozna jedynie korzystac z 2 % zwrotu a PP daje wieksze mozliwosci.

  to tyle przypomnijcie sie swoim sponsora i zobaczcie do ktorej grupy oni naleza:) osoba ktora mnie chciala w to wciagnac nalezy do trzeciej:-P

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/14 22:18:56:

  Myślę że najliczniejsza grupa będzie połączeniem grup drugiej i czwartej :

  Dlaczego ty się czepiasz przecież system rozwija sie tak jak należy, reklama będzie niedługo a jak ci się nie podoba to pretensje możesz mieć sam do siebie w końcu nie jesteś dzieckiem i wiedziałeś co robisz...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/14 22:22:32:

  "zajmujmy sie tymi którzy poważnie i świadomie podeszli do tematu"
  To tylko krokodyle łzy naciągaczy - jak ktoś twierdzi że poważnie podszedł do tematu aby robić "biznes" to chyba wiedział dokładnie o co chodzi...

  Zobaczycie jak będą beczeć po pierwszych prawomocnych wyrokach za prowadzenie piramidy i z pozwów cywilnych z paragrafu za oszustwo - wtedy będzie wina państwa że takim świadomym biznesmenom nie odebrało prawa do przelewania ich pieniędzy gdzie baaaaardzo chcieli ...

  Normalnie czekam na ten moment aby powiedzieć bez satysfakcji "a nie mówiłem?!" i nie będzie w tych słowach ani krzty złośliwej mściwości tylko smutek że tak dużo chciwych frajerów z niską samooceną potrafiących tak pogardzać innymi jak oni m.in. tu pokazali żyje wśród nas.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 01:00:30:

  "Normalnie czekam na ten moment aby powiedzieć bez satysfakcji "a nie mówiłem?!" i nie będzie w tych słowach ani krzty złośliwej mściwości tylko smutek że tak dużo chciwych frajerów z niską samooceną potrafiących tak pogardzać innymi jak oni m.in. tu pokazali żyje wśród nas."

  Niestety na taki moment nigdy sie nie doczekasz:)))) Wasza grupa anty to plujace żółcią stado hien lub lepiej bym was porownal do moherowych beretow wypatrujacych w oknach co sie dzieje na osiedlach. Chcecie doszukac sie czegos ,czego nigdy sie nie doszukacie.To ,ze jakis pp jest niezadowolony to powiem wam ,ze takich ludzi jest duzo wiecej ,wiec czym tu sie jarac? To podobnie jak z wielka siecia Mcdonald sa ludzie co nazywaja ich jedzenie smieciowym ,wytaczali procesy sadzili,a mcdonald rozwija sie w najlepsze i ma miliony klientow.Przyjdzie czas,ze to ja tutaj wejde i napisze A NIE MÓWIŁEM? Jak lyoness ruszy z chwilowego zastoju i tak ja na Polskie realia i ludzi zamieszkujacych te narzekajace cale zycie panstwo to program rozwija sie calkiem niezle. Jedyne co moge przyznac to fakt,ze powodem stagnacji sa przedewszystkim bony i karty w sieciowkach jak by to ode mnie zalezalo to juz dawno wprowadzilbym czytniki wszedzie .Spowodowaloby to dynamiczny przyrost klientow.Ja tweirdze,ze system bedzie trwal dlugie lata i jest to najbardziej przyszlosciowy biznes jak i program oszczednosciowy.Pozdrawiam

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/15 07:58:03:

  Praca w Lyoness polega na tym żeby znaleźć jak najwięcej osób które wpłacą jak najwięcej pieniędzy i nauczyć ich tego samego. Z zakupów nie ma są ochłapy.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/15 08:34:03:

  multibox niestety ale trzeba sie z Twoja teoria zgodzic, system oparty na samych zakupach byl jest i bedzie malo wydajny a zaliczki napedzaja caly mechanizm.

  wystarczy zobaczyc na konta liderow dzieki zaliczka w swoich grupach ich kariery natychmiast poszybowaly w gore dzis gdzie rejestracja jest wolna i mozna wejsc na zakupy zamiast min 3 zaliczek kariery poszybowaly w dol....

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 08:42:50:

  "Wasza grupa anty to plujace żółcią stado hien lub lepiej bym was porownal do moherowych beretow wypatrujacych w oknach co sie dzieje na osiedlach"

  e, Piękny Umyśle, czy twoim zdaniem ten fragment strumienia twojej swiadomości zaprzecza stawianej przeze mnie tezie że jesteś frajerem z niska samooceną który pogardza wszystkimi których nie jesteś po prostu w stanie zakrzyczeć?

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/15 10:34:01:

  Voytassop zaliczony do grupy nr 2 :)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 12:24:11:

  "e, Piękny Umyśle, czy twoim zdaniem ten fragment strumienia twojej swiadomości zaprzecza stawianej przeze mnie tezie że jesteś frajerem z niska samooceną który pogardza wszystkimi których nie jesteś po prostu w stanie zakrzyczeć?"

  Jedynym frajerem to jestes ty,ciagle szukajacy dziury w calym i siejacym ferment ograniczonym tylko do swoich racji homofobem.Homofobia to choroba zwiazana z nienawiscia i strachem przed gejami ,a u ciebie objawia sie ona nienawiscia do lyoness. Moze boli cie to,ze inni zarabiaja ,albo ktos z twoich znajomych potrafi a ty sobie nie radzisz? Widze tutaj jakies podloze psychiczne ktos musial cie skrzywdzic. Ja nie ejstem pp jak by ktos tutaj chcial wiedziec nie wplacalem 9 kola.Z systemu jestem bardzo zadowolony oraz wszyscy ,ktorych wprowadzilem tak samo,poniewaz dobrze zrozumialem jak on dziala i przekazalem ta widze innym bez zadnych oszustw i kretactw. Dodam,ze wiekszosc narzekajacych pp to ludzie pazerni na pienaidze,ktorzy mysleli ze czyjas praca dorobia sie milionow.Niestety to nie amber gold tylko lyoness bez swojej pracy gowno zarobisz.Pozdrawiam

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 12:36:03:

  nie jestem ograniczony do swoich racji - po prostu udowodnij ze nie kłamiesz albo że masz jakiekolwiek pojęcie o tym co tak zachwalasz, piszący tutaj podali wystarczającą ilość sposobów w jaki mozesz to zrobić.

  Pokaż nam ten majonez zamiast obrażać innych to zobaczysz co wszyscy ci tu powiedzą, chyba nie spodziewasz się że ktoś ci uwierzy na słowo, naciągaczu...

  Nie mam nic do gejów, ale twoje zrównywanie osób o odmiennej orientacji seksualnej z Członkami Lyoness wiele mówi. Zwłaszcza o tobie :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 13:29:39:

  Z tego co pamiętam, Hubert F. miał zeznawać w austriackiej prokuraturze w tym miesiącu w sprawie "piramidalności" Lyo ( mili prokuratorzy przyjęli jego usprawiedliwienie nieobecności w sierpniu i umówili sie z nim na nowy termin).
  Ciekawe czy go wypuszczą po złożeniu zeznań...

  Jak obstawiacie? ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 13:34:17:

  PS: O ile biedaczysko w ogóle tam dotrze, mam nadzieję że podróże do kolejnych krajów bez podpisanej umowy o ekstradycji z Austrią nie zaprzątnęły jego uwagi na tyle, że o tym zapomniał...

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/15 21:05:50:

  skad wiadomo o tym ze guru mial stawic sie w prokuraturze?:) i sie miga biedaczysko:-P

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/15 21:29:45:

  @olo
  co ty, prasy nie czytasz? ;)

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/15 22:12:42:

  nie czytam bo zal mi sie robi moich znajomych, powoli ich zapal mija a juz liczyli miliony na kontach z tytulu posiadania PP, powoli przy nich slowo lyoness stanowi temat tabu i nie brzmi zbyt dumnie.

  swoja droga kiedys pakiet premium nazywal sie pakietem biznesowym, dlaczego zmieniono na pakiet premium...chyba dlatego ze z biznesem ten pakiet nie ma nic wspolnego:-P

  mimo wszytko sadze ze jedyna nadzieja beda te czytniki w siecowkach ale patrzac na kraje po kampanii gdzie nadal sa bony czytniki to mit jak mitem sa kokosy dla PP po reklamie.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/16 08:52:59:

  "Ok,ma Pan rację.
  Pozdrawiam "

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/16 12:05:59:

  Pan Edward jest jedna z najmadrzejszych osob na goldenline i oby bylo takich wiecej co potrafia pracowac a nie narzekac.

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/49

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/16 12:14:13:

  taki on madry jak i ty...
  tak czy nie?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/16 13:31:22:

  ten jest też dobry:

  www.goldenline.pl/forum/1227298/sklepy/s/28#51792616

  PS: www.elstudento.org/articles.php?article_id=1416

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/16 17:48:47:

  najpierw sprzedawcy marzen sprzedawali marzenia o potedze byca PP dzieki ktoremu to bedziemy zyli w swiecie obfitosci i luksusu....teraz nagle bez pracy nic sie nie zrobi i karza ruszac d...i szukac nowych klientow czy PH

  no przepraszam jaka praca jakie rozdawanie jakie szukanie obiecywano mi ze po reklamie bedac PP bede mial ludzi z reklamy nie robiac zupelnie nic...mysle ze wiele osob jest rozczarowanych i nie dlatego ze maja rusza d..i dzialac a faktem ze obiecywano im kokosy na wierzbie byle wpacili 9 tys.

  teraz pytanie kto jest gorszy czy frima ktora dala przyzwolenie na takie gadanie i kupe klamstw czy ludzie ktorzy sa tak pazerni byle wcisnac komus pakiet aby zarobic.
  mala bieda jezeli obca osoba wciska takie kity ale czesto dobry znajomy namawial swojego dobrego znajomego...w moim przypadku.ale coz biznes to biznes liczy sie kasa

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/16 18:56:48:

  Uwaga Wandzia wdala sie w dyskusje)))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/16 23:57:59:

  Chodźcie dodamy wszyscy plusa na GL za wypowiedź tej Pani - funkcja działa nawet pomimo bana:)
  Ustalmy tylko która jest najlepsza, albo wytypujmy kilka i zróbmy ranking na żywo...

  @sajmon,
  która ci przypadła najbardziej do gustu, moim zdaniem jest to "Uśmiech Panie Andrzeju ułatwia życie."
  :D

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/17 13:43:00:

  Rewelacyjna wypowiedz Krzystofa zorro :)

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/49

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/17 13:55:53:

  jak zwykle ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/17 15:56:41:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/49#51813850

  Archiwizować?
  ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/17 18:06:06:

  "Generalnie, jak napisałeś, to jest piękne, że mamy inne zdanie. Tyle że kiedy wypowiadasz je publicznie licz się z konsekwencjami i nie buntuj się."

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/49#51815492

  Hahaha, sekta w natarciu!

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/17 20:04:47:

  @comfort

  Ja bym postawił na to: "Tomek, jesteś niesamowity, książka telefoniczna przy Tobie to pikuś."

 • Gość kenek napisał(a) z *.rzeszow.vectranet.pl komentarz datowany na 2012/10/17 23:47:24:

  Bry, mam pytanie odnośnie lyoness. Czy jeżeli kumpel który jest fanem tego typu firm i społeczności bo zaliczył już nieudany Amway i FM group, zarejestruje mnie do nich a ja kulturalnie nie zarejestruje tej ich karty to czy on to wie czy nie? Bo zwyczajnie mi się nie chce przekonywać go że to mniejsza lub większa piramida a że go lubie to też nie chce mu odmawiać gdy on to tak bardzo i bardzo poleca.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 01:14:36:

  Tak,zauwazy to,ale odrzucajac jego propozycje zrobisz najwiekszy blad w swoim zyciu,uwierz mi :) Zebys tylko potem nie zalowal zapamietaj moje slowa :)Pozdrawiam

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/18 05:30:29:

  voytassop
  ty naprawde jestes opetany popaprancu jeden,wez zamiast naciagac ludzi zglos sie do egzorcysty razem z Wandzia,Edziem i reszta liderow oszustow i zlodzieji.Wywalcie z tad tego drobnego zlodziejaszka .Ilu udalo ci sie okrasc razem ze swoimi kumplami,cala rodzine i znajomych juz przeroblies?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 07:28:42:

  @lyofan

  to nie opętanie, to Dar.
  :-D

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/18 08:05:46:

  cytat z forum na dobry poczatek dnia:

  "Widze ze z fanatykami nie ma sensu prowadzic dyskusji czy naprawde pozakladali wam klapy na oczy wasi liderzy. Informacja z dzisiaj to jest 17.10.2012 w USA z lyo wyskoczylo 150 PH z 370 PH u ktorych mozna bylo dokonywac zakupow online z liczby 371 pozostalo 221 .Ciekawe ?Pewnie nie bo ameryka daleko od krajowego wspaniale rozwijajacego sie programu. Przypominacie sobie microsoft lub HP? Coraz to wiecej powazniejszych firm nie zgadza sie nawet na umieszczanie banerow na stronie lyo. Chyba walka czy tp piramida czy nie juz nie ma sensu bo jak moze dzialac super program zakupowo lojalnosciowy bez sprzedawcow ? Komu byc lojalnym?
  Moze juz czas przeskoczyc na BB tak jak zalozyciel tego tematu.
  Co Pani mysli Pani Wando?
  Pozdrawiam

  jeden z zalozycieli forum nie jest tylko w BB ale w programie zakupowym familo czyli ten slynny klub konsumenta:)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 08:08:15:

  @kenek

  dawanie ci karty do ręki przez "przyjaciela" i podawanie twoich danych lajonesowi to pierwsze kroki do tego aby cię uwiązać - wyobraź sobie tylko w jaki sposób będzie można to wykorzystać przeciwko tobie w przyszłości - a że ta zorganizowana grupa przestępcza nie cofnie się przed niczym, to już chyba zdążyłeś się zorientować.

  Czy odmowa rejestracji u "kumpla" spowoduje zerwanie więzi która was łączy? Co z niego za przyjaciel w takim razie?


 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 09:53:55:

  www.goldenline.pl/forum/3071310/lyoness-dodatkowa-praca/s/1#51821622

 • k_sirk napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 13:10:38:

  Coś dla Comforcika i jego ziomali :)

  m.ak.fbcdn.net/sphotos-f.ak/hphotos-ak-ash4/p206x206/420493_544978745527842_1164636364_n.jpg

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 13:30:28:

  Błysnąłeś po raz kolejny Zerro ;-)
  W twoim przypadku to połączenie jest z pewnością bardzo drożne, żadnych zahamowań i filtrów po drodze!

  Po prostu cały ty :-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 14:12:40:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/49#51822092

  Ty, Zerro, zawsze jesteś taki mocny w gębie w "dyskusji" ze zbanowanymi użytkownikami?
  :-P

 • k_sirk napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 14:52:34:

  Comforcik, a co? J.K. jest już zbanowany? To bardzo ciekawe, że wiesz o tym!
  Czyżby to było kolejne Twoje wcielenie :D

 • k_sirk napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 14:59:13:

  P.S.
  Compościk, ZERRO to Ty masz w główce. I widać, że nawet połączenie Twojego języka z tym, co jest u Ciebie niby mózgiem, tu nic nie pomoże! :D

  Pozdrawiam Antylyoness i współczuję Wam takich fanatyków, którzy z tego bloga zrobili gnojowicę.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 15:18:13:

  Jakbym chciał to bym cię mógł zbanować - zgadnij, czemu nie chciałem?
  ;-)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 15:43:38:

  "ty naprawde jestes opetany popaprancu jeden,wez zamiast naciagac ludzi zglos sie do egzorcysty razem z Wandzia,Edziem i reszta liderow oszustow i zlodzieji.Wywalcie z tad tego drobnego zlodziejaszka .Ilu udalo ci sie okrasc razem ze swoimi kumplami,cala rodzine i znajomych juz przeroblies?"

  Licz sie ze slowami pajacu.Moja wina ,ze nie zostales wyposazony w organ zwnay mozgiem? Nie znasz zpodstawowych zasad matematyki razem ze swoimi anty kolegami.To wy macie klapki na oczach ,nie kupujecie,nie rekomendujecie nic nie robice w systemie a wypowiadacie sie jak byscie dzialali na skale siwatowa i nic z tego nie mieli.Jeden z drugim siedzi calymi dnaimi przed kompem i piszacie tutaj takie pierdoly ,ze az glowa boli.Ja tylko wypowiadam sowje zdanie na temat systemu ,nikogo nie naciagnalem ,tylko jeszcze znajomi dziekuja mi za wprowadzenie do systemu.Nie zmienie zdania an temat lyonessa nigdy ,bo widze same korzysci i sam z nich korzystam,wiec dlaczego mam mowic inaczej?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 16:34:38:

  voytassop
  czyżby przekazywanie nam Niewygodnej Prawdy kolidowało z twoimi obowiązkami na etacie? ;-)

  Skończyłeś już nocki w zeszłym tygodniu i teraz masz na rano?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 18:15:29:

  A więc jednak dziś też można liczyć na jego wpis koło pierwszej w nocy, albo jutro jak się wyśpi :-D

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/18 18:24:15:

  e voytassop majonezowy psiaku NOGA!!!! i waruj
  tak na ciebie bede wolal ty drobny zlodziejaszku.
  Jak chcesz miec same pochwaly do swoich durnowatych wypowiedzi to do Wandzi pisz tam zawsze dostaniesz slowa otuchy

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/18 18:26:53:

  e psiak NOGA!!!!
  " Informacja z dzisiaj to jest 17.10.2012 w USA z lyo wyskoczylo 150 PH z 370 PH u ktorych mozna bylo dokonywac zakupow online z liczby 371 pozostalo 221"
  Moze cos powiesz na ten temat tutaj bo na GL wpis usuniety juz przez liderow

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/18 19:16:43:

  wpis zostal usuniety na gl ale na szczescie go skopiowalem tutaj, to nie pierwszy raz gdzie sie kauje niewygodne wypowiedzi:) lktos sie boi prawdy a w USA od poczatku sie nie przyjal....

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 20:35:53:

  www.goldenline.pl/forum/3014984/lyoness-vis-a-vis-familo/s/3#51830398

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/18 21:24:27:

  Z ciekawostek :Hubert zaprasz wyznawcow na meeting do LAS Vegas 27 listopada. Za udzaial w spotkaniu Hubert kasuje fanatykow jedyne 69$ od glowy .To sie nazywa lojalnosc dla swoich wyznawcow

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 21:27:11:

  Ciekawe czy dotrze ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 21:38:37:

  PS: jakby jednak mu się nie udało, wiesz może czy zwracają za bilety?

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/18 22:53:16:

  Taaaaa tak samo jak zwracaja za zaliczki)))))

 • Gość Jola Lojalna napisał(a) z *.centertel.pl komentarz datowany na 2012/10/18 23:20:36:

  Ci ktorzy tak wiernie tutaj bronia dobrego imienia Lyo (Hi Voytassop :)) idealnie pasuja do wizerunku pewnej
  bardzo licznej grupy ludzi ktorych widywalem na seminarium jak i innego rodzaju spotkaniach typu hubert
  invades poland. Z twarzy tych osob mozna bylo odczytac niesamowita wrecz dume ktora porownac mozna
  chyba tylko do tej widocznej u osoby otrzymujacej Order Orla Bialego. U jednych duma ta wynikala z samego
  faktu obecnosci na takim spotkaniu, u innych natomiast przyczynil sie do niej malutki blyszczacy emblemat
  Lyoness w formie spinki przyczepiony do starej marynarki. Kiedy bralem udzial w takich spotkaniach wokol mnie siedzialy dziesiatki ludzi a jednak mimo to odczuwalem ogromne osamotnienie. Wtedy na mysl
  przyszedl mi film "Jestem Legenda" w ktorym Will Smith byl jako jeden z nielicznych odporny na otaczajacy
  go syf. Niestety spora liczba Lyonesowych dzialaczy to zyciowe mameje ktore na biznesowe spotkanie jada
  komunikacja miejska z pozyczona za duza marynarka i laptopem ktorego obsluguja obgryzionymi pazurami.
  Dlaczego mam uwierzyc facetowi z ubytkiem w uzebieniu i w brudnych butach ze razem zrobimy swietny
  interes?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/18 23:53:21:

  eeee, to ja znam takich co specjalnie na takie okazje zakładają gustowny gajerek ( wiadomo skąd, najtańszy z oferty i pierwszy od czasów komunii ;) a na codzień w derlichu w trybie czterobrygadowym klepią nadgodziny jak majster pozwoli, żeby nazbierać na wejście w kolejny "rynek" co się zaraz otworzy :)

  PS: czysta!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 00:11:25:

  PS: i przychodzi nagle do ciebie taki biznesmen za kredyt i jedzie po pracy na etacie co za zaświadczenie uzyskane z niej złota kartę i prenumeratę na cashback magazine dostał (podobno dożywotnią) :D

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 01:19:53:

  Drogi comforciku i reszta miernoty anty.Zacznijmy od tego,ze wiekszosc z was to dzieciaki zyjace na garnuszku u rodzicow.Szczegolnie jestem pewien ze pan comforcik jest zamkniety w swoim pokoju przed kompem ,a rodzice nawet nie wiedza jakie farmazony ich synus wypisuje.Kolejnym nizem spolecznym jest ktos o nicku lyofan,czlowiek,ktory nie potrafi inaczej prowadzic dyskusji niz poprzez agresje jest dla mnie jak w slynnej piosence "mniej niz zero". Chcialbym dowieidzec sie ilu z was jest w lyoness,jak dlugo i co przez ten czas zrobiliscie? Wydaje mi sie ,ze nikt nawet nie probowal przez okres chociazby 6 miesiecy robic reguralnie zakupy i rekomendowac dalej.Jezeli nikt nie dzialal w ten sposob to nie mamy o czym rozmawiac.To jest porownywalne z kims kto nie byl nigdy np w Hiszpani,ale opowiada to co uslyszal i poczytal w internecie. Ktos zarzucal mi ze pracuje na nocki owszem czasami zarywam noce,ale tylko dlatego,zeby wytluamczyc swoim znajomym dokladnie jak dzilac w lyoness lub przenalizowac spotkania sportowe ,ktore sa moim kolejnym zrodlem dochodu. Etatem sie brzydze od 2 lat i aktualnie za pensje 1500-2000 nawet nie chcialo by mi sie isc wyrzucic smieci.Na koniec dodam,ze na glupote nie ma rady i czesto rzeczy trudne dla mniej kumatych sa postrzegane jako zlo i oszustwo.Wystarczy troche checi i uzycia mozgu bo po to ten organ jest.Pozdrawiam

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/19 02:25:50:

  Dostales kiedys tyle wyplaty naciagaczu?
  10/5/2012
  Wal-Mart.com
  57.06 USD
  1.00
  0.57 USD
  1.00
  0.57 USD
  9/29/2012
  Wal-Mart.com
  45.60 USD
  1.00
  0.45 USD
  1.00
  0.45 USD
  9/27/2012
  macys.com
  179.98 USD
  1.00
  1.79 USD
  1.00
  1.79 USD
  9/26/2012
  Wal-Mart.com
  48.40 USD
  1.00
  0.48 USD
  1.00
  0.48 USD
  9/23/2012
  Exon Mobil
  300.00 USD
  1.00
  3.00 USD
  1.00
  3.00 USD
  9/21/2012
  KAMERTON - telefony i akcesori...
  5.00 PLN
  2.00
  0.03 USD
  2.00
  0.03 USD
  9/19/2012
  LYONESS_USA
  1.50 USD
  0.00

  0.00

  9/14/2012
  Wal-Mart.com
  119.17 USD
  1.00
  1.19 USD
  1.00
  1.19 USD
  9/12/2012
  Wal-Mart.com
  51.60 USD
  1.00
  0.51 USD
  1.00
  0.51 USD
  8/26/2012
  Wal-Mart.com
  58.26 USD
  1.00
  0.58 USD
  1.00
  0.58 USD
  8/19/2012
  Crocs
  89.98 USD
  2.00
  1.79 USD
  3.00
  2.69 USD
  8/19/2012
  Wal-Mart.com
  37.40 USD
  1.00
  0.37 USD
  1.00
  0.37 USD
  8/18/2012
  Wal-Mart.com
  79.94 USD
  1.00
  0.79 USD
  1.00
  0.79 USD
  8/15/2012
  Nautica.com
  14.50 USD
  2.00
  0.29 USD
  1.00
  0.14 USD

  Wypowiedz sie w jakims temacie a nie pierdol ciagle tego samego.Moze ty jaja sobie robisz bo niemozliwe zeby az takich przyglupow do sekty przyjeli.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 08:11:19:

  voytassop

  skoro 2000 PLN na etacie to max dla twoich kwalifikacji zawodowych, to może złóż aplikację do Child&Family o objęcie cię specjalnym tokiem nauczania dla wybitnie inteligentnych nieoszlifowanych diamentów w ramach jakiegoś "projektu krajowego"! :D

 • Gość hahaha napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/19 09:05:54:

  No to teraz zaproś tutaj comfort owo Promagnę to nie będzie mógł Ci już wciskać żeś anonimek Piotrze S.

 • Gość hahaha napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/19 09:06:43:

  Faktycznie, wszędzie twój język nie łączy się z mózgiem
  www.goldenline.pl/forum/2973504/ultimate-power-profits/s/9

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 09:10:41:

  @all
  rozumie ktoś może to niszowe "poczucie humoru" tego trolla ?
  czytam to, czytam i dochodzę do wniosku że oczy również nie łączą mi się z mózgiem...

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 12:14:32:

  Lyofan czy to sa zarty czy ty naprawde ekscytujesz sie tymi zarobkami?

  Comfort zadalem pytanie,wiec na nie odpowiedz czy robisz zakupy przez lyo,czy rekomendujesz dalej ,czy w ogole dzialales w systemie chociaz 2 miesiace? Robisz z siebie najmadrzejszego ,a tak naprawde twoja glupota jest tak razaca ,ze az sie wstyd przyznac ze w Polsce tacy ludzie mieszkaja.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 12:30:22:

  a ty odpowiadasz na pytania?

  Mój udział czy jego brak w tym pożałowania godnym przedsięwzięciu nie ma nic do rzeczy - zresztą doskonale widać po tobie co się dzieje jak przeholujesz z agresywna indoktrynacją - to wystarczajacy argument przeciw. Sam zniechęcasz potencjalne ofiary, voytassop ;)

  Który z nas powtarza w kółko pochwały swojej wybitnej madrości i inteligencji to widac gółym okiem - tak cię podeszli, zakompleksiony półgłówku?

  Polską sobie tej skrzywionej gęby nie wycieraj, niska samoocena i szukanie oparcia tam, gdzie cię bombardują miłością to objaw wyżywania sie na tobie przez borykających się z takimi samymi problemami twoich starych.

  BUDA, psiaku majonezowy! :D

 • Gość napisał(a) z *.state.gov komentarz datowany na 2012/10/19 13:46:57:

  @hahaha
  Piotr S. jest tak samo fikcyjny jak program MBA na Princeton Univ., wiec prosze nie podniecaj sie tym, ze rozkodowalas comforta.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 13:50:25:

  miszczowie dedukcji hahaha

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 14:02:36:

  Wara od moich rodzicow pajacu niedoksztalcony.Wszyscy anty potraficie szczekac pod nickami,a zaden z was nie potrafi uzyc imienia i naziwska.Smiejecie sie z golden line ,ale tam wieksozsc osob nie boi sie pisac o lyoness pozytywnie ,poniewaz widac kto to pisze,a tutaj nie ma ani jendego cwaniaka co potrafi sie ujawnic.Prosze bardzo panie comfort oraz lyofan najwiecej szczekacie jezeli jestecie tak pewni swoich racji ze lyoness to piramida finansowa,ze tot aka lipna firma i ze wszyscy tylko straty ponosza to ujawnijcie sie.Podajcie imie i nazwisko prosze bardzo.Podajcie takze imiona i naziwska ludzi dzialacych w lyoness,powtarzam DZIALAJACYCH nie spiacych co nic na tym nie zarobili tylko sa stratni.Czekam.

 • Gość napisał(a) z *.state.gov komentarz datowany na 2012/10/19 14:09:02:

  W ramach piatkowych plotek, pewna polska aktorka filmowo-teatralna jakis czas temu przystapila do Lyo. Teraz biega po Konstancinie i teatrach, aby namowic znajomych po fachu do przystapienia do programu. Fama niesie, ze zachowuje sie jak nawiedzona.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 14:10:40:

  Nawiaze jeszcze do tego:

  "Mój udział czy jego brak w tym pożałowania godnym przedsięwzięciu nie ma nic do rzeczy"

  Facet czy ty jestes normalny? Jak mozna wypowiadac sie o czym w czym nie bralo sie udzialu,nie widzalo,albo nie testowalo?Jak ma prawiczek rozmawiac o sexie skoro nigdy nie bzykal? Po tym zdania ja naprawde nie mam o czym z Toba rozmawiac,poniewaz reprezentujesz zbyt niski poziom.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 15:13:15:

  voytassop

  to papatki!
  wróć po delegalizacji tego scamu i poszczekaj wtedy...
  :D

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 16:04:58:

  voytassop

  Już ci to kiedyś pisałem, ale się powtórzę: skoro nie jesteś w stanie udowodnić, że ktoś nie ma racji, to chociaż nie odmawiaj mu prawa do posiadania danego stanowiska. Wchodzisz sobie na czyjeś podwórko i rzucasz obelgami jak jakiś gimbus. Uspokój się chłopie i skorzystaj z własnej, tyle razy przytaczanej rady, by nie udzielać się na tym blogu. Nie podoba się = won. To takie proste.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 16:49:12:

  ":D"

  Emotka tego typu swiadczy o poziomie inteligencji rozmowcy lub o jego szczeniackim wieku. Powtorze jeszcze raz skoro uwazacie sie za takich przywódców prawa i jestescie tak uczciwymi osobami to ,rownież tak jak na golden line wklejcie swoje zdjecia oraz wpiszcie imie i naziwsko.Czego sie boicie przeciez wiecie ze lyoness to piramida, a wszyscy zostali oszukani i wpuszczeni w maliny.JAK nie ma odpowiedzi trzeba kogos zwyzywac i wygonic.Wasze posty sa przesiakniete agresja i nienawiscia.Smiiejcie sie ze mnei z pani wandzi i reszty ,ale miejcie odwage przynzac sie kim jestescie bo w tej chwili jestescie zwyklymi trolami.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 17:24:16:

  Podaj też znaczenia innych emotek, psychoanalityku...
  Zwyzywać i wygonić - tak się powinno postępować z sekciarzami z Lyoness, zapewne to cię najczęściej spotyka w życiu.
  Oczekiwałeś że tu będzie inaczej? Jakie IQ wg ciebie to dużo?:-D

  Chcesz nazwisk? Zacznij od swojego.
  Chyba się nie wstydzisz?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 19:38:02:

  @monsieur Voytassop

  <LOL>.

  PS. Czy przyszło ci do głowy, że niektórzy zwyczajnie nie chcieliby być kojarzeni z podejrzanymi "biznesami" oraz z wytworzonymi wokół nich społecznościami zacietrzewionych wyznawców? Ja tam mam prostą motywację - nie chcę, żeby jakieś zindoktrynowane gimbusy wycierały sobie gębę moim nazwiskiem. Z twojej strony powoływanie się na anonimowość dobitnie świadczy o braku jakichkolwiek argumentów - skoro jesteś zmuszony do posługiwania się tak bezsensownymi wytrychami. Naprawdę, posłuchaj swojej własnej rady i idź tam, gdzie cię poklepią po plecach.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 20:18:42:

  @niedendro
  nie pisz do niego po zagranicznemu bo się zgubi na etapie wyboru języka w google tłumacz i wróci żeby się inteligentnie zemścić za to że prbowałeś Go obrażać ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/19 23:48:10:

  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/50#51846106

  OMFG!

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/20 07:14:18:

  O jej Pani Wandzia nie zasnie)))

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/20 07:46:29:

  Ktoś zainteresowany ? Lyoness Pakiet Premium + Azja + Brazylia CENA: 9000 zł

  allegro.pl/lyoness-pakiet-premium-azja-brazylia-i2724129049.html

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/20 08:02:50:

  o co chodzi z tym szefem? oferta atrakcyjna biorac pod uwage ile kasy bedzie z tego za x lat:) tylko glupek by sprzedawal a jednak sa tacy....dlaczego?

 • Gość napisał(a) z *.sub-70-194-67.myvzw.com komentarz datowany na 2012/10/20 17:03:00:

  Witam czytam tego bloga od jakiegos czasu i uwazam ze to co robi Lyoness jest Bardzo Dobrr sam jestem Bardzo zadowolony jak i moi przyjaciele a konkretnie PRZYKLAD: Prowadze mechanike pojazdowa w USA naprawiajac auta potrzeboje czesci I korzystam z takich firm jak advence auto parts. I Auto parts warehouse z firmy LYONESS przy zakupie ok 25000$ mies. Dostaje 500$ cash. I ok 15. 20 units w wartosci ok 1500$ malo tego dostaje punkty z tych sklepow i jeszcze zeby bylo malo place za to wszystko karta American Express gdzie tez sa super korzysci dochodza do tego moje wlasne codzienne zajupy od niedawna mamy w usa sklepy SEARS KMART LORD AND TAYLOR I przed swietami bedzie ich wiecej moi klienci tez sa zadowoleni UWAZAM ze LYONESS jest Najlepsza siecia Zakupowa aa i bym zapomnial bywajac w Polsce tez uzywam karty LYONESS I Z calym Szacunkiem Panowie moge tylko Polecac LYONESS

  POZDRAWIAM KUBA P.

 • wojciech.22 napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/20 19:13:19:

  @olo jak tylko głupek by sprzedawał, to znaczy, że tylko głupek nie kupi!
  Czemu jeszcze nie kupiłeś? Odpowiedz, a poznasz odpowiedź na swoje pytanie :-|

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/20 19:14:36:

  @ niedendro

  Jakby to nie było łatwe: RESPECT!

  :D

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/20 20:17:10:

  zobaczcie na golden jak stlumiono dwie osoby ktore zadawaly malo wygodne pytania.
  podsumowujac idz do lidera malo wiesz o systemie wtajemniczeni wiedza o co chodzi, nie znasz zasad programu pytaj biuro....zachowania typowo sekciarskie a jak ktos krytykuje ze tutaj jest klub wzajemniej adoracji to na golden nie wiem jak to nazwac powstaje tam nowa religia kto nie jest znami jest naszym wrogiem I TRZEBA GO STŁUMIC W ZARODKU.

  moim zdaniem kazdy kto czuje sie oszukany m ku temu powody szczegolnie Ci "biznesowi" ktos najczesciej przyjaciel zaprosil ich na spotkanie zaproponowal biznes stulecia na kolorowych prezentacjach ukazywano PP jako tego ktory bedzie czerpal najwiecej i sporo zarabial....malo tego liderzy na wysokich stanowiskach to potwierdzali a teraz zmiana o 360 stopni opinie ze tu chodzi o zakupy i proby sugerowania i pytania czy ktos z nas choc przez pare miesiecy robil zakupy i czy ktos mu czego nie wyplacil....ok nie mam nic do tego zwrotu z zakupow ale uwierzcie mi jak mnie namawiano na biznes to sam prowadzacy twierdzil te 2 % to beda grosze w porownaniu z tym co zarobie bedac PP wystarczy 9 tys i witamy w elitarnym gronie...wiec wiekszosc wplacajacych 9 tys myslala ze zrobi biznes a nie dostanie 2 % z zakupow...

  malo tego prowadzacy spotkanie nazwiska nie podam bo to osoba na wysokim szczeblu kariery oznajomila ze kampania bedzie zaraz po EURO poniewaz wczesniej czas antenowy jest juz zajety, malo tego podano do wiadomosci ze liczba PP na ten moment a byl to listopad szacuje sie w granicach 14 tys a liczba 21300 zamknie sie do kwietnia wiec osoby ktore jeszcze mysla o biznesie powinni jak najszybciej wplacic do pakietu 7/3/3 !twierdzil ze to oficjalne informacje z biura......dzis wiadomo ze chodzilo mu o ot aby jak najwiecej osob w jego strukutrze wykupilo pakiety biznesowe aby jego zaliczki sie wygospodarowy i wskoczyl na koljeny poziom w karierze....

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 01:50:00:

  " Jedyne pytanie które uważam jest w miarę OK, to to że nagle wprowadzono nowe OWU, i każdy musiał je akcteptować chcąc wejść na stronę swojego biura."
  To mi się najbardziej podoba w rozmowach niedokończonych na GL :-D

  Widzę pastuchy że czytacie uważnie co tu piszemy. Mam dla was NO z pierwszej ręki: to ja piszę u was jako niejaki Ki Ząb ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 01:57:12:

  PS: Myślicie że łykną?
  :-D

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 13:16:54:

  Dobra rada,zlikiwdujcie tego bloga i zaoszczędźcie sobie wstydu.


  www.goldenline.pl/forum/1130414/kilka-konkretnych-pytan/s/18

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/21 13:26:24:

  A ja mam pytanie. Kiedy będzie kampania ???? I wszyscy co wpłacili 9000 zł będą mieć po 1000 osób z kampanii ?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 13:54:38:

  Kampania będzie ,tylko co robia ci co powplacali 9 tys ,zeby przyspieszyc kampanie? Wiekszosc nic ,wplacili 9 kola i czekaja az ich jednsotki wygeneruja zysk 1000% .Nie robiac zakupow,nie rekomendujac dalej czekaja bo mysla,ze kasa z nieba plynie.Bez solidnej rekomendacji i przekazaniu cennych informacji nie zdobedziesz osob,ktore beda z toba wspolpracowac.Co jezeli nawet z kampani dostaniesz osoby jak te osoby nie beda mialy pojecia o co chodzi w lyoness.Lyoness dal mozliwosc budowania grup zakupowych,pozyskiwania nowych partnerow handlowych zwyklym ludziom,osobom prywatnym.Jezeli ktos tego nie robi i nie rozumie ,ze przez dzialania system idzie do przodu,lyoness nie jest dla niego.Faktycznie szkoda mi osob co zrozumialy to w ten sposb ,ze wplaca 9 kola i nic nie robiac bedzie 90. Najbardziej zlinczowalbym hieny,ktore przez zysk dla siebie nacagneli wiele osob wprowadzajc ich w blad.Ludzie potrafia naprawde wszystko spierdolic a pazernosc nie zna granic. Jak ktos nawet nie ma zamairu robic chcoiaz zakupow przez sytem to nie ma najmniejszego sensu cokolwiek wplacac ,ani nawet za darmo brac karty bo to strata czasu.Pozdrawiam

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 15:17:11:

  voytassop
  Gdzie będziesz mógł tak się anonimowo ośmieszać jakby zamknęli antylyoness?
  :-D

 • Gość kook napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/21 17:51:03:

  czyli nie potrzebne jest wpłacać 9000 bo i tak z kampanii nie będzie nic i trzeba samemu szukać tłumaczyć i rejestrować osoby pod siebie więc po co wogóle te 9000

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 18:52:56:

  Po kampani mozesz miec osoby pracowite ,ktore beda robily zakupy ,moze i wprowadzaly inne osoby.Wplacajac 9 kola mas zmozliwosc wejscia na inne rynki gdzie wchodzi lyoness.Znam osoby co nie wplacaly 9 kola ,ale zrobily obrot 90 tysiecy w ciagu roku i zostaly w ten sposob partnerami premium. Oczywiscie te osoby nie wydaly same tych pieniedzy,ale obrocily bonami,czy kartami na paliwo wsrod rodizny,znajomych itd w ten sposb zostaly premium.Wplacanie 9 kola jest dobre dla kogos kto bedzie robil zakupy oraz sam dzialal dalej czyli rekomendowal oraz nawet wprowadzal handlowocw.Jezeli ktos chce tylko wplacic pienaidz ei liczyc na ludzi z rekalmy to ja od razu takim osobom odradzam.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 19:44:33:

  Haha, teraz po wyrokach w Austrii wiadomo że każdy straci.

  Sekciarz nie powie że to było od zawsze bez sensu, jak cała lyopropaganda -on, supermózg, ODRADZA, chociaż " po kampanii możesz mieć" itd :-D

  Nikt nie może "wprowadzać handlowców" OWU to wyklucza, można zapisać kogoś na PP (-9tys) a lajones ewentualnie wrzuci jego adres na swoją stronę i sprzeda mu 3 naklejki i chorągiewki na krzyż (- kolejne parę tys. PLN) ale uwaga, nie wywieszaj ich bo tego robić nie wolno i za to wywalają z programu bez zwrotu poniesionych nakładów i straszą pozwami. Taki to "zakupowy lojalnościowy program" ;-)

  Ludzie wpłacali 9k i tylko ci wyszli do przodu, którzy znaleźli jak najwięcej takich samych - a na "warsztatach" obiecywano że jak kupisz PP to przydzielą ci "lidera" który będzie odpowiedzialny za twój sukces, zatem nawet babcia klozetowa zarobi miliony jak będzie robić to co jej ci ludzie sukcesu podpowiadają, czyli nakręcać klientelę na dziewiątki. A teraz gadka jest o tym że jak myślałeś że o to w lyo chodzi to jesteś głupim chciwym naciągaczem i dobrze ci tak, buraku, nieuku i złodzieju.
  I jak tu się z lyo nie zgodzić w tej kwestii ?:-D

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/21 19:48:47:

  comfort idealnie podsumowales jak na dzien dzisiejszy wyglada sytuacja.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 20:32:54:

  to było wiadomo od początku, nawet wystarczy poczytać pierwsze wpisy antylyonessa tutaj, no ale wtedy to Oddziały Spranych Beretów wpadały regularnie tutaj powyśmiewać się, powyzywać i postraszyć sądami wszystkich, którzy ich ostrzegali - a teraz już na waszym Wolnym Forum Lyoness na GL Wandzie, Edwardy i inne Kiząpy pokazują wam gdzie wasze miejsce we "Wspólnocie" - przyklaskiwaliście im wcześniej, jak jechali po osobach przejawiających choćby odrobinę rozsądku, przyklaskujcie im teraz dalej, jak jadą po was, zrobionych na cacy ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 20:51:30:

  PS:
  a jak nie, to "proszę uzupełnić profil" czyli WON!
  czyli jak u nas:)

 • Gość napisał(a) z *.centertel.pl komentarz datowany na 2012/10/21 22:24:53:

  @333 Ty chyba musisz miec gowna w glowie zamiast mozgu! Za niedlugo najwieksza grupa przeciwnikow Lyoness nie beda ci ktorzy nie weszli do systemu, ale ci ktorzy juz w nim sa lub do niego przystepuja! Ja przez system zrobilem zakupow za ponad 40tys i rekomendowalem przez wiele miesiecy, a jednak nie przybijemy sobie piatki. Mimo ze z poczatku caly mechanizm zdawal mi sie byc logicznym to kolejne tygodnie ujawnialy co raz to bardziej pazernosc i niemoralnosc systemu. Na zycie potrafie zarobic w uczciwy sposob i to miedzy innymi dlatego zostalem wyeksmitowany z tego (nie)lojalnosciowego interesu. Jesli czytasz ten tekst i ktos ze znajomych tobie osob proponuje czlonkostwo w systemie to zapamietaj: w lyoness nie ma miejsca na skrupulatnosc i sentymenty!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/21 22:30:13:

  @Gość: , public-gprs249309.centertel.pl

  Mógłbyś przybliżyć historię swojej "eksmisji"? To by dało może tym Biznesmenom do myślenia (sarkazm)...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 08:38:44:

  www.thehallofinfamy.org/inductees.php

  Kandydaci do Nagrody Nobla w tej samej kategorii co Hubert i spółka.

  Obstawiam że pierwsze doniesienie prasowe z Austrii nt. jego przesłuchania w prokuraturze bedzie brzmiało w duchu "zatrzymany z powodu obawy popełnienia matactwa" :)

 • Gość Wojtek napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/22 13:12:16:

  Czy Lyo jet obecny w Argentynie?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 13:22:11:

  :D

 • Gość agg napisał(a) z *.docsis.tczew.net.pl komentarz datowany na 2012/10/22 14:02:48:

  czytając te wasze potyczki na linii AntyL. - L. i odsiewając oraz analizując pobieżnie co głupsze wypowiedzi (takie świadczą o tym miejscu wszystko) - jeden wniosek: nie ufaj nikomu.
  zwolennicy Lyo podszywają się nieudolnie pod "zwykłych ludzi, którzy doznali oświecenia", zwolennicy AntyLyo ośmieszają zwolenników Lyo podejrzanie pogardliwie wyrażając się niby w ich imieniu o "plebsie".
  albo jedno i drugie bez podszywania się. too complicated?
  coż cóż cóż, ot i nasze życie. ;-)

  niemniej jednak pozdrawiam Panów z AntyL. - mają poczucie humoru, a ja zawsze staję po stronie dobrej beki.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 14:15:31:

  @agg

  nie ufaj Lyoness, tak brzmi to przesłanie tutaj.
  zauważ, że "podejrzanie pogardliwe" wypowiedzi o Nich to jedynie kompilacja tego co sami tu wygadywali - ot, narzucona przez Członków konwencja, a twoje słowa tylko potwierdzają, że gramy jak przeciwnik pozwala (lubię ten cytat;).

  Ja sie pod nikogo nie podszywam tutaj, jestem bezimiennym trollem, zwolennikiem "dobrej beki" jak ty, i uznanie podobnych do mnie cieszy mnie bardzo.

  Zatem dziekuję i oczywiście również serdecznie Cię pozdrawiam :)

  PS: Masz może jakieś swoje zdanie o lyo? To jest dobre miejsce aby bez żadnych zahamowań wyrzucić je z siebie;)

 • Gość agg napisał(a) z *.docsis.tczew.net.pl komentarz datowany na 2012/10/22 15:05:17:

  jestem na etapie poznawania systemu. pierwsze wrażenie - po tzw. "zerówce" to: skąd oni wzięli tego lektora? ;-)
  plus zażenowanie, nie wiadomo skąd, wypowiedziami tych zarówno "zakupowiczów", jak i byznesmenów.

  dalsze spotkania były sensowniejsze. schemat, mimo że skomplikowany, logiczny dość, ale wniosek jeden: trzeba poświęci Lyo coś znacznie cenniejszego niż pieniądze na sztuczne jednostki - trzeba oddać systemowi swój czas. a ten, jak wiadomo - jest bezcenny.
  gwarancji, czy to nam się w najbliższych latach zacznie zwracać nie mamy. bo werbowanie, bo rzucanie pereł przed świnie itp.
  czyli - praca dla Lyo, inaczej tego nazwać nie mogę, to praca na cały etat. minimum. gdybym miała tego czasu więcej, może bym popróbowała dostać się choć na 2. poziom. pojeżdzę sobie jeszcze trochę na spotkania, bo są źródłem wiedzy z zakresu psychologii głównie. ekonomią się mniej interesuję. :)

  ogólnie - bardziej z humorem i krytycznie podchodzę do tematu. plus postaram się wspomóc trochę znajomego, który zakupił jednostki za te kilka tysiaków i co ma począć? ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 15:36:28:

  "plus postaram się wspomóc trochę znajomego, który zakupił jednostki za te kilka tysiaków i co ma począć? ;-)"

  dobra z ciebie dziewczyna (?) ... Moim zdaniem powinien się jeszcze bardziej wziąć za zakupy, najlepiej kolejnych garniturów z Wólczanki, czy gdzie tam są największe "korzyści" ;)

  " czy to nam się w najbliższych latach zacznie zwracać nie mamy. bo werbowanie, bo rzucanie pereł przed świnie itp. czyli - praca dla Lyo, inaczej tego nazwać nie mogę, to praca na cały etat"

  Nie za bardzo widzę tu zakupowość Lyoness, rzucaniem pereł przed WIEPRZE też bym tego nie nazwał, bo to by wskazywało, że wszyscy którzy pogonili psami np voytassop, łącznie z właścicielami firm, którzy nie skorzystali z "zaproszenia" to naprawdę tłuki bez kumacji, a to nie może być prawda, patrząc po tym w jakim tempie ich przybywa w lyo ;)

  Raczej mozemy mówić w tym przypadku o szukaniu wśród ogółu jednostek cynicznie bioracych udział w wielu piramidach wraz ze swoimi strukturami lub dających sie omamić sztuczkami z zakresu parapsychologii - chcę przez to powiedzieć, że obserwując jak idzie Członkom w stosowaniu różnych technik manipulacji, nie liczyłbym na uzyskanie w jakikolwiek sposób odpowiedniego poziomu wiedzy z tego zakresu - lepiej posłuchac głownych wydań wiadomości TV na 3 róznych kanałach;).

  Zgodze się natomiast, że jeżeli mniej się interesujesz ekonomią, to dobrze trafiłaś, bo nic tajemnej wiedzy z tej dziedziny przekazywanej na spotkaniach lyo nie tracisz :)

  Zapytaj ode mnie prowadzących na kolejnym biznesinfo czy serwetówce, o zgodność bezzwrotności zaliczki z prawem i co masz zrobić z bonami uzyskanymi z po dopłacie do PP - czy o to chodziło ustawodawcy gdy pisał, że nalezy się jej zwrot przy odstapieniu od umowy i czemu nie wolno sprzedawać tych bonów, jakbyś nie miała mozliwości ich wydać przed upływem terminu ich ważności, OK? To pytanie, nad którym najtęższe umysły ze strony zwolenników i sceptyków lyo łamia sobie głowy od samego poczatku istnienia tego bloga.

  pzdr • Gość agg napisał(a) z *.docsis.tczew.net.pl komentarz datowany na 2012/10/22 15:57:27:

  to są pytania, które zadam na pewno. a gwoli wyjaśnienia:
  "rzucanie pereł przed wieprze" to żaden zarzut wobec rozsądnych i podejrzliwych, a jedynie obrana z uprzejmości forma wypowiadania się o nie pozwalających się "oświecić". czyli, między innymi, mnie. już raz utraciłam "szansę".

  nie uważam, że to wszystko może mi zrobić źle. ale bardzo wątpię, że będę pływać choćby w dwózłotówkach z filmiku wprowadzającego. :)

  btw - nie zauważył nikt, że bardzo niewiele kobiet wypowiada się na temat tego biznesu na wagę złota? jak dotąd spotkałam się jedynie z drobnymi uśmieszkami i niskimi żarcikami. przypadkiem trafiłam z biegu na spotkanie dla partnerów biznesowych i to, co tam usłyszałam trochę mnie rozbawiło, trochę podkurzyło. było nas kilka babek, a prowadzący zwracał się do mężczyzn. plus te ich dwuznaczne żart o kobietach - jakby nas nie było. trochę skandal. mogłam im wrzucić coś rubasznego o spijaniu przez nich śmietanki. :]
  no nie, znowu się zdenerwowałam. ;-)

  na koniec - obczytałam AntyLyo dość dokładnie. i like.

  miłego. :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 16:04:59:

  eee, tam, mizoginia jest naturalna (co nie znaczy że OK) - my tu też mamy swoje za uszami ;)
  generalnie nie popieram, ale jak się ma niewyparzoną gębę , to się czasem przeholuje!

  Juz kiedyś proponowałem zebrać wszystkie obelgi tutaj, podzielić na zwolenników, sceptyków i "nie wiem" i zrobić statystyki - może Tobie sie będzie chciało? To mogłoby "oświecić" Cię nieco ponownie - tym razem innym światłem...

  Jak bedziesz z zaciekawieniem słuchać tej "wiedzy z zakresu psychologii" to moze ci zaszkodzić, bo jest ona uszyta tak, aby jednocześnie ci sprać głowę, a tego nikomu nie życzę.

  miłego :)

 • Gość rzekomy ekonom napisał(a) z 82.193.26.* komentarz datowany na 2012/10/22 21:55:58:

  na początku pozdrawiam comfort eagle'a i innych antylyonesowców
  Robisz dobrą robotę kolego, piwa bym się z Tobą napił.
  A teraz chciałbym napisać co o myślę

  Hubert Friedl - oszust i złodziej
  Lyoness - piramida finansowa
  grupa lyoness na forum goldenline- część idiotów,część otłumanionych,która powoli wraca do zdrowia psychicznego i część cwaniaków. Idiotów mi szkoda, otłumanionych mi trochę szkoda, cwaniaków mam nadzieję kiedyś wezwą z prokuratury jak górkę z Amber Gold
  A najbardziej z tej pierwszej grupy to szkoda tej pani Wandy bo ona jest sympatyczna.Nawet bardzo sympatyczna i profil ma uzupełniony i złotymi myślami i przemyśleniami się dzieli i założyciela grupy nie męczy podejrzliwymi pytaniami więc osoba jak najbardziej pozytywna. Jeśli jest jeszcze jakaś grupa której nie znalazłem na goldenline to do niej mam pytanie:
  Dalibyście sobie obsikać nogawkę za 2zł ? a za 5 zł ? nawet za dychę nie?
  A idiotów z siebie robicie po obcych ludziach i u znajomych, za darmo i jest dobrze ? Agitujecie za firmą, nad którą nie macie żadnej kontroli. A że nie macie wynika choćby stąd ,że wam OWU zmieniają jak chcą , milczą jak chcą, zakazują czego chcą, w tzw "biurze" to szybciej by pewnie taniec na rurze zamówił niż odpowiedź jakąkolwiek uczciwą usłyszał....
  I taki burdel ma przynieść szczęśliwą przyszłość i pasywa? No kurwa...
  Po co w innych firmach ( normalnych) są określone plany,zasady, jakaś zgodność z prawem kraju, na terenie ktorego firma dziala? Dlaczego inne firmy nie każą wpłacać zaliczek na poczet pracy? Czy ,żeby dostać wypłatę 2500zł pracownik powinien najpierw wpłacić 100 000 ,żeby mu wypłacono 102500zł ?

  Czekam teraz na psy warująco-szczujące podległe tej przestępczej organizacji zwanej "Lyoness" a nawet jak ktoś pisał Lay on ass (stuffed by Hubert Friedl & spólka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością)


 • Gość rzekomy ekonom napisał(a) z 82.193.26.* komentarz datowany na 2012/10/22 22:15:58:

  www.wykop.pl/ramka/1299021/carrefour-odmienil-moje-zycie/

  i może jeszcze lyoness drugie tyle na konto doda i oszczędności są....

  Jak to było? "nie bójcie się czerpać korzyści"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/22 22:31:13:

  Idę do sklepu;-)

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/23 00:01:24:

  Mam pytanie czy Antylyones dostał jakieś wyroki sądowe bo jeden napisał mi maila:
  - Istnieje jeszcze strona antylyoness gdzie program jest krytykowany, lecz została zamknięta wyrokiem sądu za szerzenie fałszywych informacji. Polecam je z uwagi na komentarze.
  - Moja odp To jak. Istnieje ale została zamknięta ? To istnieje czy nie istnieje?
  - W kwietniu przegrała proces ale dalej działa z tego co widzę. Strona istnieje.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 00:08:30:

  @multibox

  ja też to słyszałem od jednego PP w maju - wyobraż sobie moje rozbawienie, choć wtedy nie było wiadomo o co cho, bo był przestój, a pro***na dawała czadu - a wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o Prawników Lyoness :-)

  Ale sam jestem ciekaw co na to anty...

 • Gość agg napisał(a) z *.docsis.tczew.net.pl komentarz datowany na 2012/10/23 10:12:35:

  @comfort: mizoginia mizoginią, niskie żarty żartami. potrafię się z takich śmiać. ale jak żarty są słabe? :)
  co do obelg tutaj zebranych - grzeczne są. ;-)
  i jeszcze małe wyjaśnienie - nie bywam na zebraniach Lyo, żeby słuchać co oni mają do powiedzenia o psychologii. ciekawią mnie sami ludzie, którzy się wkręcili i ci "spijający śmietankę", zwłaszcza celebrities.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 11:01:56:

  @ agg
  sama widzisz, że staram się nawet ubliżać jak najgrzeczniej się da, ostatecznie najmocniejsze obelgi to te polegajace na uprzejmym punktowaniu pieniacza - to trochę jak krav maga ;)
  a słabe żarty, cóż, to tylko słabe żarty...

  też chodziłem na te spotkania i też nie po to aby słuchac co mają do powiedzenia o psychologii i ekonomii (wiadomo że nic ciekawego), ale po kilku spotkaniach ci sami "ciekawi ludzie" których spotykałem na poczatku, w większości byli już jak jedna, zaciśnieta pięść :)

  Stąd odradzam takie eventy.

  Fajnie wrzuciłaś tu temat jakichś celebrities, rzekomo spijajacych śmietankę bossom Lyo, zatem pójdźmy za ciosem - jakież to wybitne jednostki np. z castingów do głupawych realityshow (tak podejrzewam, ale wyprowadź mnie z błędu, proszę) są silne razem z Lyoness?

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/23 11:36:40:

  rzekomy ekonom:

  "A idiotów z siebie robicie po obcych ludziach i u znajomych, za darmo i jest dobrze ? Agitujecie za firmą, nad którą nie macie żadnej kontroli. A że nie macie wynika choćby stąd ,że wam OWU zmieniają jak chcą , milczą jak chcą, zakazują czego chcą, w tzw "biurze" to szybciej by pewnie taniec na rurze zamówił niż odpowiedź jakąkolwiek uczciwą usłyszał....
  I taki burdel ma przynieść szczęśliwą przyszłość i pasywa? No kurwa..."

  i to jest to co zawsze chciałem napisać jednak pogubiłem się już w tym całym bagnie! Myślę że w tym przypadku niestety nie doczekasz się odpowiedzi ze strony lyo fanów bo jest to prawda która naprawdę kole w oczy...

  Pisałeś o piwie z comfortem a może by tak zjazd fanów anty lyoness?

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/23 11:45:31:

  aaaa i jeszcze coś, gdybym był jeszcze aktywny w programie i usłyszał zarzuty które które tu napisałeś czułbym się jak taka zwykła szmata i tego też życzę wszystkim lyo bohaterom odpornym na lojalność i inteligencję.

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/23 12:15:01:

  No właśnie, jakiś taki szary comfort mi nie pasował

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 14:44:57:

  Anty wy naprawde jestescie tacy pusci czy wam za to placi jakas konkurencja?Naprawde nie wierze,zeby ktos mogl takie glupoty wypisywac, pan rzekomy ekonom przeszedl nawet "INTELIGENTA" na mamcinym garnuszku comforta. Udowodnij mi prosze ,ze jest to piramida jakos do tej pory pierdolicie od rzeczy a nikt jasnych argumentow nie podal.Dla mnie nie jest to zadna piramida ,poniewaz jeszcze raz powtarzam,nigdy nie trzaba bylo nic wplacac .Aktualnie nie trzeba nawet zamawiac okreslonych bonow tylko wchodzimy za darmo. Dlaczego ja mam sie czuc zle w stosunku do znajomych? Poroponujac im cos co przynosi zyski i dizeki czemu kupuja taniej oraz moga zarabiac? Oczywscie znalazly sie osoby ,ktore dopiero za ktoryms razem zrozumialy ze proponujac im lyoness chce dobrze.Byly rowiez osoby,ktore nie widzialy w tym siebie i odmowily.Weszly tylko te osoby ,ktore widza w tym przyszlosc i biznes lub tylko jedno z dwojga. Sa tez tacy co weszli do lyoness wiedzac juz ze nie beda rekomendowac ,ale robia zakupy na wysokie sumy i wiedza o tym,ze im sie to oplaca.Dzialanie nigdy nie jest powodem do wstydu lecz lenistwo i narzekanie jest powodem do dumy.Tylko robiac cos mozesz popelniac bledy lub nabierac doswiadczenia.W tej chwili proponujac komus lyoness jest juz calkiem bez zadnych zobowiazan .Nie wiem dlaczego jest tyle szumu wokol lyoness jest on o 360 stopni lepszy od paybackow itd,a mimo to z paybackow korzystaja setki tysiecy ludzi.Ciesza sie ze moga wymienic punkty na chipsy czy czapke z daszkiem.Czemu nikt nie napisze o niedawnej akcji wspomagajacy Miejskiego Klubu Sportowego Śląsk w Świętochlowicach.Także w Gorlicach dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej miały szansę usyskać pomoc fundacji CFF dzięki zakupionym artykułom, takim jak: sprzęt elektroniczny, sprzęt AGD oraz podstawowe wyposażenie domowe.Czy payback albo inny program partnerski zrobil cos pozytecznego dla innych? Nie wspominajac juz o innych uczynkach lyoness.Narzekaja niekotrzy na zmainy OWU przeciez wszystko jest teraz lepsze niz wczesniej ,darmowa rejestracja przedewszystkim.Mozna bylo by miec pretensje jak warunki zmieniono by na gorsze a nie na lepsze.Za rok o tym czasie wszyscy anty beda chowac glowe w piasek,a jezeli ten smieciowy blog bedzie jescze istnial wpadne sie posmiac .

 • Gość ejty napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/23 15:20:16:

  Lyonnes się kończy ? o i doczekałem się tej dobrej wiadomości :)
  mam nadzieje że skończą się wkrótce krucjaty wyznawców L po starych znajomych ...
  czas kiedy kolega czy koleżanka z dawnych lat chce spotkać się ze mną na kawie się skończą ale nie przeszkadza mi sama idea spotkania ale jej CEL !!! wciskają bzdury na każdym kroku ... partnerzy jak sami siebie określają od pół roku nie potrafią pokazać jak wpływa L na iportfele ... i ta III faza już za chwilę kwestia tygodni ... i tak od pół roku ... ręce opadają

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 15:36:06:

  Lyoness sie konczy,ale w chorych glowach antywyznawcow :) Uwierz mi ejty ,ze nie dozyjesz chwili,w ktorej uslyszysz o koncu lyoness :)

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/23 17:06:50:

  Voytassop czy czujesz się jak zwykła szmata?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 17:12:56:

  Ja sie nie czulem,nie czuje i nie beda tak czul bo nie mam do tego powodow :) Tak sie czuja tylko ludzie niezadowoleni z zycia .

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 17:36:02:

  Inquognito
  On jest po prostu lepszy od nas o 360 stopni, to by było dziwne jakby czuł się tak jak piszesz ;-)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 17:40:26:

  Do wszystkich, którzy trafili na ten blog, szukając informacji o Lyoness innych niż z ich strony:

  Poczytajcie voytassop i odpowiedzcie sobie na pytanie, jaki "program lojalnościowy" miesza ludziom tak we łbach jak Lyoness?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 18:38:35:

  Ale co ma mi mieszac w glowie? Pisze tak jak jest na podstawie wlasnych doswiadczen z lyoness.Czy kazdy kto sie z toba nie zgadza jest nawiedzony i ma pomieszane w glowie?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 18:39:24:

  Ja w przeciwienstiwe do ciebie pisze o czyms co sam sprawdzielm i mam o tym wiedze.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 19:07:04:

  " Dzialanie nigdy nie jest powodem do wstydu lecz lenistwo i narzekanie jest powodem do dumy."

  nie, voytassop, nie każdy jest pierdolnięty jak autor powyższego zdania. Nie generalizujmy, teraz mowa tylko i wyłącznie o tobie.

  O charytatywnej działalności np. Paybacka wiadomo wszem i wobec, inne programy zapewne też robią sobie PR w ten sposób.

  Ja ci nie mam zamiaru przeszkadzać w szkodzeniu lyoness poprzez prezentowanie stopnia indoktrynacji i poziomu inteligencji oraz metod używanych do obrony tego Absolutnego Dobra, wręcz przeciwnie :-D

  PS:" Czy payback albo inny program partnerski zrobil cos pozytecznego dla innych? Nie wspominajac juz o innych uczynkach " - rozwiń wypowiedź, to na pewno będzie ciekawe...

 • Gośćnapisał(a) z *.dsl.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2012/10/23 20:20:43:

  voytassop
  Zaraz zaraz, pisales ze Wielofunkcyjna Placówka Opiekuńczo - Wychowawcza "Razem inaczej piszac Dom Dziecka w Gorlicach dostal jakies gifty od jakiejs dziwnej fundacji zwiazanej z lyo?
  Z tego co sie orientuje byc moze dostal ale od prywatnych firm gorlickich, ktore byc moze sa w tej lyo-piramidzie a nie od fundacji.

 • Gośćnapisał(a) z *.dsl.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2012/10/23 20:27:03:

  Mozesz jutro zadzwonic do dyr placowki p Jana Kuka tel 18  351-13-88
  (dane dyrektora oraz numer telefonu ze strony Domu Dziecka w Gorlicach)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/23 20:59:35:

  Moj blad mialo byc narzekanie i lenistwo nie sa powodem do dumy.

  Informacje ,ktore zamiescilem min o Gorlicach mam stad:

  www.facebook.com/pages/Lyoness-Poland/316817441679648?ref=ts&fref=ts

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/24 01:29:30:

  Cytujcie gdzies tego barana ku przestrodze dla ludzi ktorzy mysla o wejsciu do sekty Lyo.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 02:16:34:

  "Cytujcie gdzies tego barana ku przestrodze dla ludzi ktorzy mysla o wejsciu do sekty Lyo."

  Podaj argumenty dlaczego uwazasz,ze pisze glupoty? Oprocz bezsensownego obrazania oraz wrzuceniu zarobkow wielkosci dizeci z podstawowki nic innego nie potrafisz.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 09:27:53:

  Tu piszesz głupoty:

  "Udowodnij mi prosze ,ze jest to piramida jakos do tej pory pierdolicie od rzeczy a nikt jasnych argumentow nie podal"

  "Dla mnie nie jest to zadna piramida ,poniewaz jeszcze raz powtarzam,nigdy nie trzaba bylo nic wplacac"

  "Za rok o tym czasie wszyscy anty beda chowac glowe w piasek,a jezeli ten smieciowy blog bedzie jescze istnial wpadne sie posmiac"

  Podaj argumenty że nie.

 • Gość napisał(a) z *.play-internet.pl komentarz datowany na 2012/10/24 10:43:59:

  voytassop wrzuć na luz i daj se na odpust. Do Composta i jego świty tylko i wyłącznie ich wzorce i ideały przemawiają, a Ci co się z nimi nie zgadzaja to barany, głupole, frajerzy, etc.

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/24 11:14:44:

  Wielcy Liderzy czy nie czujecie się od jakiegoś czasu jak zwykłe szmaty po tym jak firma obaliła wszystko to co głosiliście po rodzinie, u przyjaciół i znajomych? Trochę trudno wam przyznać że Lyoness zrobiło z was mało wiarygodnych idiotów co? Nie wstyd wam Kur**?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 11:18:00:

  "Tak , ale najpierw trzeba zrobić zakupy."

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 11:30:10:

  www.facebook.com/pages/Lyoness-Poland/316817441679648

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 11:36:01:

  voytassop

  Gdyby kogoś interesowało to taką odpowiedź otrzymałem od supportu: "Z przykrością informuję, iż niestety nie jestem w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi w tym zakresie, jednak w najbliższym czasie wznowienie współpracy jest mało prawdopodobne." - chodzi oczywiście o sklep x-kom.pl, pozdrawiam

  O tą informację z FB Lyo ci chodziło?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 11:43:54:

  Nie o ta informacje tylko o gorlicach ,siwetochlowicach i z dzisaj z lyoness tv

  "Dla mnie nie jest to zadna piramida ,poniewaz jeszcze raz powtarzam,nigdy nie trzaba bylo nic wplacac"

  Argumenty s atakie,ze wczesniej oprocz zaliczek mozna bylo zakupic bony za 1375 zl i juz sie bylo w lyoness.Od kwietnia 2012 dostajemy karte za darmo lub rejestrujemy sie przez strone i jedyne co musimy zrobic to w ciagu 30 dni jakikolwiek zakup nawet za 0.20 groszy i jestesmy w lyoness. Wiec jak to jest piramida to ja jestem mistrzem w balecie.Piramid jest firma do ktorej musisz wplacic pieniadze i ne ma innej mozliwosci.Takie jak amber gold ,zus i wiele innych parabankow czy krazacych po necie np Just been paid itd .To sa piramidy a nie ku... lyoness ludzie zejdzcie na ziemie.

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 11:45:05:

  Wracajac do pierwszej wypowiedzi zakupowalo sie bony za 1375 zl na wydanie ich u partnerow handlowych.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 12:24:25:

  @voytassop

  Piramid jest firma do ktorej musisz wplacic pieniadze i ne ma innej mozliwosci

  Nie, piramidą jest firma w ktorej istnieje mozliwość wpłacania pieniędzy w celu uczestnictwa w schemacie Ponziego - tak jest np. z matrycami kontynentalnymi w Lyo, a jego "systemy krajowe" róznią się od niedawna koniecznością zrobienia obrotu "zakupowego" (czyt. przepuszczenia większej ilości gotówki przez system) przed wpłatą zaliczki za którą otrzymuje się "jednostkę" w systemie rozliczeniowym, pozwalającą na uzyskanie premii z jednostek powstałych z zaliczek osób poniżej w strukturze. Jednostka może też powstać z zakupów (reszty korzyści) ale również nie ma mozliwości jej spieniężenia, mozna w ostatecznym rozrachunku po uiszczeniu dopłat otrzymać bony.

  Regulamin uczestnictwa zawiera klauzule mówiące o bezzwrotności wplaconych zaliczek, co jest niezgodne z obowiazującym prawem, a jedyną metodą ich odzyskania jest przepuszczenie przez "system" ich min. kilkunastokrotności, co przy sprzedawanych wcześniej pakietach jednostek za np. 9000 PLN ( ale też tańszych) jest zupełnie nieracjonalne, gdyż w efekcie uczestnik otrzymuje za sumę zaliczek i dopłatę bony ( przykład Carrefour: dopłata do PP to ok 180 000 PLN. Dodatkowo regulamin zabrania sprzedaży tych bonów. A za to (rażące naruszenie warunków uczestnictwa) mozna zostać wyrzuconym z programu z własnej winy, co z kolei wiaże się z koniecznością zwrotu wypłaconych już "korzyści"

  tak czy nie , voytassop?

  Piramidą jest firma, która wypłaca upline premie z pieniędzy pochodzących w większości z wpłat downline (lub osób które wpłaciły później niz upline) - Lyoness do tej pory oświadczał, że tak nie jest, podpierając się twierdzeniami jakoby urzędy nadzoru finansowego weryfikowały jego system rozliczeniowy (przykład Szwajcaria - wywołane do tablicy wszystkie zaprzeczyły), podpierając się współpracą z duzymi firmami krajowymi i zagranicznymi (przykład Microsoft, Hp, Tesco w Irlandii - tych wszystkich firm w wyszukiwarkach lyo juz nie ma, MS wydał oświadczenie że usuwa lyo z programu partnerskiego) - tymczasem ta "współprac" polega na hurtowym kupowianiu od nich bonów, kart prepaid itd. i rozprowadzaniu ich wśród uczestników.

  tak czy nie, voytassop?

 • Gość dubbler napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/24 12:31:04:

  Ale kółko wzajemnej adoracji.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 12:38:14:

  "Mówisz? Ale mogę liczyć na podpowiedzi?"

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 13:04:05:

  "Jednostka może też powstać z zakupów (reszty korzyści) ale również nie ma mozliwości jej spieniężenia, mozna w ostatecznym rozrachunku po uiszczeniu dopłat otrzymać bony. "

  Niestety tutaj masz zle info ,poniewaz kada jednsotka ktora powstaje z resztek zakupowych,wyplaca 2025 zl na konto bankowe.Jedynie jednotski,ktore wplacasz nie dostaniesz na konto bankowe tylko na zakupowe. Zgodze,sie co do odzyskania zaliczki i to tez sklonile mnie do tego ,ze nie wplacilem na samym poczatku 9 kola poniewaz w razie "w" nie stac by mnie bylo na doplate.Tak czy inaczej wpalcanie 9 kola jest dla leniwych ,poniewaz jak ktos pracy sie nie boi to przez obort moze zostac partnerem premium.Jak ktos widziw tym piramide to tak jak pisalem wczesniej nie musi wplacac nic.Sam do konca ci nie odpowiem na to wszystko lecz dla mnie nie jest to w dalszym ciagu piramida finansowa tylko gospodarcza,a gospodarczychg mamy mnostwo bo zawsze ,ktos robi na kogos czy to w zakladach pracy,rzadzie czy w innych instytucjach.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 13:08:49:

  voytassop
  a jakbym chciał dopłacić do zakupowej, co w wtedy?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 13:09:49:

  PS: czyli co, wypłacają premie z wpłat uczestniów, czy nie?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 13:31:40:

  @voytassop

  Sam do konca ci nie odpowiem na to wszystko

  Wydaje mi sie ,ze nikt nawet nie probowal przez okres chociazby 6 miesiecy robic reguralnie zakupy i rekomendowac dalej.Jezeli nikt nie dzialal w ten sposob to nie mamy o czym rozmawiac.To jest porownywalne z kims kto nie byl nigdy np w Hiszpani,ale opowiada to co uslyszal i poczytal w internecie. Ktos zarzucal mi ze pracuje na nocki owszem czasami zarywam noce,ale tylko dlatego,zeby wytluamczyc swoim znajomym dokladnie jak dzilac w lyoness

  to jak, potrafisz dokładnie powiedzieć cokolwiek o lajones, czy nie potrafisz?
  moze potrafisz tylko się wymigiwać od konkretów i pisać "ja uważam że to nie piramida"?
  a może twoi znajomi nie pytali za dużo, gdyż "kolegi" nie wypada przypierać do muru bo się zaczyna denerwować jak pytasz za dużo?

 • Gość dubbler napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/24 15:02:43:

  comfort_eagle kręcisz się w kółko.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 15:06:09:

  pewnie że tak, już nic nowego nie wymyślicie :)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 15:06:38:

  @voytassop

  Musisz zrozumieć, że dane przedsięwzięcie nie musi być "czystą piramidą", by korzystać z mechanizmów piramidy. Firmy tworzą zasłony dymne, które mają na celu przekonać uczestników, że inwestują w uczciwą firmę. Dlatego mówimy o oszustwie.
  Całość sprowadza się do rozstrzygnięcia, skąd pochodzi większość wygenerowanego przez firmę zysku. Jeśli z wpłat uczestników - jest to piramida, jeśli ze sprzedaży produktów/usług - firma jest w porządku.
  Tak samo w przypadku Lyoness. Jeśli przez cały okres funkcjonowania firmy zysk pochodził z prowizji z zakupów - jest ok, jeśli z zaliczek (o czym jestem przekonany) - to jest piramida.
  Dlatego jeśli chcesz udowodnić, że Lyoness nie jest piramidą, przedstaw nam na jakiej postawie tak uważasz. Zdaję sobie sprawę, że nie masz dostępu do rzetelnych danych na ten temat, dlatego zadowolę się przesłankami. Ja jestem w stanie podać ci wiele przesłanek działających na niekorzyść Lyo, więc zapewne dysponujesz przynajmniej taką samą ilością przesłanek, zgodnie z którymi zaliczki to tylko podrzędna, rzadko wykorzystywana opcja. Masz szansę się wykazać, czekam ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 15:12:28:

  @niedendro

  czy nie oczekujesz zbyt wiele?
  twoje IQ może uniemożliwić ci zrozumienie ewentualnej odpowiedzi naszego "bardziej rozgarniętego" Biznesmena...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 16:10:27:

  Z komentarzy pod artykułem www.ktipp.ch/themen/beitrag/1049232/Lyoness_Fragwuerdige_Einkaufsgemeinschaft

  twist | 22.10.2012, 12:49
  LYONESS MANAGEMENT GMBH , GRAZ
  In Österreich sind alle Kapitalgesellschaften, also auch alle
  GmbH's gesetzlich verpflichtet, ihren Jahresabschluss der
  Öffentlichkeit zugänglich zu machen. Dies geschieht daduch,
  dass die Jahresabschlüsse beim Firmenbuchgericht offen gelegt
  werden. Bei Lyoness Management GmbH, Graz, der Vertragspartei aller
  CH-Lyoness-Mitglieder, ist dies das Landesgericht für
  Zivilrechtsachen in Graz. Die Jahresabschlüsse müssen per
  Gesetz jeweils spätestens 9 Monate nach Bilanzstichtag offen
  gelegt werden. Gemäss Informationen, die uns aus Österreich
  erreichen, ist die Lyoness Management GmbH ihrer Pflicht zur
  Einreichung des Jahresabschlusses per 31.12.2011 bis 30. September
  2012 bisher nicht nachgekommen. Offenbar zahlt sie lieber eine
  Zwangsstrafe von mind. EUR 700, welche im Zweimonatsrythmus
  anfällt, als die Zahlen zu veröffentlichen. So viel zur
  Transparenz, mit der sich Lyoness immer wieder brüstet.


  polecam wiecej od tego użytkownika

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/24 17:57:45:

  95% dochodu Lyoness pochodzi z wpłat uczestników na przyszłe zakupy a 5% pochodzi z rabatów za zakupy robione przez uczestników.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/24 18:34:16:

  raczej nie ma na to oficjalnych info jaki jest stosunek zakupow a wplat...

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 19:11:48:

  Jaki interes ma firma skoro z kazdej wplaconej jednostki generuje z czasem 1000% zysku? Nie jest to piramida finansowa ,lyoness czerpie zyski z obortu hadlowego ,z prowizji od partnerow handlowych.Nie mam na to czystych dowodow,ale lyoness jest firma zakupowa.Juz na ten temat wczesniej pisalem .Kazdy kto wplaca zaliczki dostaje z czasem zwrot 2025 zl ,wiec wplacajacy oczywiscie powoduje szybsze wygenerowanie 2025 zl wprowadzajacego,ale on rowniez z czasem bedzie mial zysk z zaliczek. Powtarzam ejszczs raz wplacanie zaliczek jest typowo biznesowe dla ludzi,ktorzy wiedza,ze dadza rade rozwinac biznes. Jest to biznes na skroty masz kase wplacasz i z czasem dostaniesz w sumie 90 kola.Oczywisice trzeba wykonac okreslona prace bo jezeli ktos mowi wplac 9 za 3 miesiace bedziesz mial 90 za nic klamie.Premie wyplaca lyoness za min 4 osoby z jedna jedostka.

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/24 21:04:38:

  voytassop - to wszystko? Prosiłem o kilka-kilkanaście przesłanek, a podałeś tylko jedną i to bardzo prostą do obalenia. Wysil się towarzyszu :)

 • Gość Wojtek napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/24 23:10:54:

  @voutassop

  Czyli premię dostanie co najwyżej 20% osób z jednostkami.
  Dodatkowo zamknięte w każdej chwili będzie co najwyżej 1/16 jednostek (poprzez strukturę binarną - ostatnie 5 rzędów zawsze będzie niezamknięte)

  Wiesz, że system musiałby działać wiecznie i na dodatek przyśpieszając nie liniowo a do kwadratu, by nie był piramidą?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 02:30:57:

  *
  Oj Wojtus,Wojtus ty jeszcze gorzko pozalujesz wypisywania trych bredni.Jak lyoness dobierze ci sie do tylka to sie w sadzie nie wyplacisz.Zycze ci zeby tak sie stalo bo siejesz ferment jak jakis chory psychicznie czlowiek,uwziales sie a nich bo co inni potrafia zarabiac a ty sobie nie radzisz ? Zastanow sie troche nad swoim postepowaniem bo lyoness to nie jest zaden kogucik tylko potezna firma i mozesz naprawde poniesc ostre konsekwencje. 


  A tak na marginesie to ja jestem mega szczesliwy ze nie bylo jeszcze kampani i modle sie zeby byla jak najpozniej. Kazdy kto rozumie sytem wie o tym ,ze po kampani nie bedzie mozna w tak szybkim tempie budowac swojego zespolu. Milo spojrzec na stone lyo jak codziennie przybywa partnerow i nowych czlonkow jak grzybow po deszczu co za wspaniala piramida prawda Wojtus? Hhahah Wojtusia opetal jakis demon ,ale jak dostanie kublem zimnej wody to sie opamieta,ale wtedy moze byc juz za pozno.Pozdrawiam.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/25 08:43:15:

  Wojtek masz racje malo tego kiedys uzywano nazwy system binarny na prezentacjach po sugestiach zmienili nazwe na moj wlasny system rozliczeniowy czy jakos tak.nazewnictwo system binarny juz usunieto z prezentacji pytanie dlaczego?

  zaw

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 10:41:45:

  coonlight.de/artikel/2012/2012-04-16-lyoness/


 • Gość napisał(a) z *.state.gov komentarz datowany na 2012/10/25 13:51:13:

  @Comfort,
  Mozesz strescic ten art z linka, bo niemieckiego nie znam, a google translate przetlumaczyl tak, ze nie da sie tego czytac.

 • Gość ___ napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/25 14:12:34:

  napisał:

  "@Comfort,
  Mozesz strescic ten art z linka, bo niemieckiego nie znam, a google translate przetlumaczyl tak, ze nie da sie tego czytac."


  buhahahahahahahahahaah, ten nieuk ma tłumaczyć (?) on sam jedzie na google tlumaczu przecież
  buhahahahahaha

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 14:26:43:

  Autor analizuje sytuację w której Lyo jest naprawdę gigantem w alternatywnej przyszłości i reasumuje :
  nie ma nic za darmo, za ten majonez zapłacą wszyscy, a w szczególności MŚP i ich pracownicy, bo presję na rabaty wytrzymają korporacje, ale już nie np. drobni producenci, których upadek zwiększy bezrobocie. Bańka finansowa pęknie a korporacje podniosą ceny, co odczują szczególnie ci bezrobotni.

  Zwraca też uwagę na aspołeczność Lyo w innym kontekście - czy wskazywanie przyszłym pokoleniom przyszłości w które, jak przekonują sekciarze, nie będą musiały pracować bo zapłaci za to kto inny jest moralne i nie godzi w podstawy społecznej koegzystencji? Programy charytatywne za cudzą gotówkę tego nie zmienią.

  Lepiej niż GT?

 • Gość napisał(a) z *.state.gov komentarz datowany na 2012/10/25 14:45:11:

  @Comfort

  Gracias!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 14:48:29:

  @clayton
  denada:)


  @anty
  trolla zgłaszam do moderacji ;)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 15:52:49:

  "nie ma nic za darmo, za ten majonez zapłacą wszyscy, a w szczególności MŚP i ich pracownicy, bo presję na rabaty wytrzymają korporacje, ale już nie np. drobni producenci, których upadek zwiększy bezrobocie. Bańka finansowa pęknie a korporacje podniosą ceny, co odczują szczególnie ci bezrobotni"

  No i tutaj dementuje plotki bo u mnie w miescie "drobni" przedsiebiorcy podnosza procent zwrotu bo sa mega zadowoleni z obortu poprzez lyoness.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 16:01:45:

  I tak będzie gdy kiedyś wszyscy będą w lajones (odgrażałeś się że tak się kiedyś stanie)?

 • Gość comfort_eagle napisał(a) z *.plusgsm.pl komentarz datowany na 2012/10/25 16:07:00:

  PS: nie odpowiedziałeś czy jak dopłacam do jednostki powstałej z zakupów to dostaję bony.

  Jak to z tobą jest voytassop?
  na pytania nie odpowiadasz, piszesz jakieś dyrdymały bez związku z wypowiedziami do których się odnosisz, na jakiej podstawie twierdzisz, że jesteś bardziej rozgarnięty niż np.Samcik?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 16:35:07:

  voytassop - szybko zmieniasz temat ;) jakiś problem z odpowiedzią?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 16:43:21:

  u mnie w miescie "drobni" przedsiebiorcy podnosza procent zwrotu bo sa mega zadowoleni z obortu poprzez lyoness.

  Ja bym napisał że podnoszą procent zaliczek w systemie bo są tera zadowoleni ;-)

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 17:14:04:

  "Ja bym napisał że podnoszą procent zaliczek w systemie bo są tera zadowoleni ;-)"

  No brak wiedzy tutaj sie klania ,podnosza procent zwrotu dla klienta czyli np jak bylo 3% jest 5 % .Czyli wydajac przez program otrzymujemy o te 2% wiecej zwortu z zakupow.Co do doplaty z resztek zakupowych to nie wiem bo szczerze mnie to nie interesowalo. Masz opcje albo kierujesz pieniadze z resztek zakupowych na konto bankowe albo na zakupowe.Natomiast jezeli chodzi o doplate do pieniedzy z zaliczek ktore powstaja na koncie zakupowym to z tego co pameitam nie mozna doplacic tylko wydyawac na co chesz ale przez lyoness.Chcoia zna 100% nie ejstem pewny zadaj pytanie na golden line to ci odpisza.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 17:53:15:

  @voytassop
  " No brak wiedzy tutaj sie klania ,podnosza procent zwrotu dla klienta czyli np jak bylo 3% jest 5 % .Czyli wydajac przez program otrzymujemy o te 2% wiecej zwortu z zakupow"

  To raczej świadczy o dramatycznej próbie udowodnienia sobie przez nich że jak oddadzą więcej lyo to jednak zwiększą obrót, albo lyoness na nich naciska, aby pokazać że chociaż PH nie przybywa, rośnie "obrót" - to ta rewolucja którą zapowiada lyo na pocieszenie dla oszukanych PP? O ile to w ogóle prawda - którzy PH tak zrobili?

  "Co do doplaty z resztek zakupowych to nie wiem bo szczerze mnie to nie interesowalo. Masz opcje albo kierujesz pieniadze z resztek zakupowych na konto bankowe albo na zakupowe"

  To jest odpowiedź na moje pytania? Chyba się nie zrozumieliśmy... Zadam je inaczej: kiedy jednostka z zakupów wypłaca, jaki warunek musi być spełniony? Jeżeli nie jest spełniony a chcę dopłacić do niej, dostanę po tej dopłacie gotówkę czy bony?

  " Masz opcje albo kierujesz pieniadze z resztek zakupowych na konto bankowe albo na zakupowe.Natomiast jezeli chodzi o doplate do pieniedzy z zaliczek ktore powstaja na koncie zakupowym to z tego co pameitam nie mozna doplacic tylko wydyawac na co chesz ale przez lyoness."

  Nie na co chcesz, tylko na bony.


  PS: "Chcoia zna 100% nie ejstem pewny zadaj pytanie na golden line to ci odpisza."

  Nie, nie odpiszą. ;-) Zresztą po co mnie odsyłasz gdziekolwiek, sam wiesz na temat lajones tyle, że naciągnąłeś większość swoich bezpośrednich na zaliczki, innym wytykasz że się nie znają, a nie potrafisz na proste pytanie jak wyjść z tego chłamu?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 18:08:41:

  voytassop... jest dokładnie tak jak mówi Comfort. Wytykasz każdemu, kto nie zachwyca się Lyoness "nieznajomość systemu", a nie jesteś w stanie odpowiedzieć na pytanie na które ja znam odpowiedź.
  Mogłeś dalej próbować przemilczeć to pytanie, tak samo jak milczysz w kwestii przesłanek dla których zaliczki w Lyo miałyby być rzadko stosowaną opcją... bowiem "Lepiej jest milczeć i sprawiać wrażenie głupiego niż mówić i rozwiać wszelkie wątpliwości." ;)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 18:26:37:

  @niedendro

  Ja też znam, sprawdzam na ile mu podpowiadają jak tu odpisuje, bo ostatnio zmienił ton i próbuje sprawić wrażenie że go, rzeczowego i spokojnego, agresywni antylyonessowcy wyzywają bo nic nie rozumieją.
  ;-)

  voytassop, sam se wymyśliłeś taki sport, czy z jakimś "sponsorem" tam siedzisz?

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 18:53:50:

  "To raczej świadczy o dramatycznej próbie udowodnienia sobie przez nich że jak oddadzą więcej lyo to jednak zwiększą obrót, albo lyoness na nich naciska, aby pokazać że chociaż PH nie przybywa, rośnie "obrót" - to ta rewolucja którą zapowiada lyo na pocieszenie dla oszukanych PP? O ile to w ogóle prawda - którzy PH tak zrobili? "

  Niestety znowu jestes w bledzie ,partnerzy handlowi sami dzownia do biura w celu checi podwyzszenia zwrotow ,zeby np byc lepszym od konkurencji,ktora daje wiekszy zworot w lyoness.

  "Masz opcje albo kierujesz pieniadze z resztek zakupowych na konto bankowe albo na zakupowe.Natomiast jezeli chodzi o doplate do pieniedzy z zaliczek ktore powstaja na koncie zakupowym to z tego co pameitam nie mozna doplacic tylko wydyawac na co chesz ale przez lyoness"

  Skoro wiesz duzo o programie to dziwi mnie,ze nei weisz o tym,ze niedlugo bedzie mzona kupowac wszystko rpzez konto zakupowe,a aktualnie ejst juz sporo miejsc hdzie uzywasz mobilnego cashbacku czyli uruchamiasz aplikacje w smartofnie i skanujesz ja przez czytnik u wybraengo partnera i kupujesz co chcesz :)

  "Ja też znam, sprawdzam na ile mu podpowiadają jak tu odpisuje, bo ostatnio zmienił ton i próbuje sprawić wrażenie że go, rzeczowego i spokojnego, agresywni antylyonessowcy wyzywają bo nic nie rozumieją. "

  Stwierdzilem,ze szkoda moich nerwow na kogos,komu i tak nic nie przetluamczysz i tak naprawde mam to gdzies co sadzicie o lyoness bo ja i tak nigdy zdania nie zmienie ,poniewaz z systemu ejstem bardzo zadowolony.Dodam,ze nie siedze z zadnym liderem itp dlatego tez nie odpowiem na pytanie czy mozna doplacic pienaidze do pozycji z resztek zakupowych bo przyznam sie ,ze nie znam na to odpowiedzi.Jezeli wiesz to uswiadom mnie.Bo mnie nie interesuje doplata tylko czysty zysk jaki z tego mam.Pozdrawiam

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 19:35:36:

  "Niestety znowu jestes w bledzie ,partnerzy handlowi sami dzownia do biura w celu checi podwyzszenia zwrotow ,zeby np byc lepszym od konkurencji,ktora daje wiekszy zworot w lyoness"

  z orlenu też dzwonią?:) Czemu nie odpowiesz którzy partnerzy podnieśli RP? bo że nie podnieśli cashbacku to jestem więcej niz pewien :)

  "Skoro wiesz duzo o programie to dziwi mnie,ze nei weisz o tym,ze niedlugo bedzie mzona kupowac wszystko rpzez konto zakupowe"

  ładne zdanie, ale "niedługo" i "wszystko" to stara lyościema - niedługo to wszystko zrozumiesz ;)

  "aktualnie ejst juz sporo miejsc hdzie uzywasz mobilnego cashbacku czyli uruchamiasz aplikacje w smartofnie i skanujesz ja przez czytnik u wybraengo partnera i kupujesz co chcesz :) "
  jak ostatnio sprawdzałem to było ich 177 i żadnej dużej sieci . Ile ich z taką możliwością jest teraz?

  "Stwierdzilem,ze szkoda moich nerwow na kogos,komu i tak nic nie przetluamczysz i tak naprawde mam to gdzies co sadzicie o lyoness bo ja i tak nigdy zdania nie zmienie ,poniewaz z systemu ejstem bardzo zadowolony"

  Nie denerwuj się. Spełnij swoją powtarzaną w kółko obietnicę i przestań tu wreszcie bełkotać, jak nic ciekawego do powiedzenia nie masz - nawet nie potrafisz wzbudzić swoimi wypowiedziami cienia podejrzenia, że po lyonessowym praniu mózgu coś ci w im jeszcze zostało. Poniższy cytat na dowód tego:

  "Jezeli wiesz to uswiadom mnie.Bo mnie nie interesuje doplata tylko czysty zysk jaki z tego mam"

  ps: O co chodzi z tym "ejst"? w kółko powtarzasz ten błąd przy podobnej kombinacji liter. kupiłeś klawiaturę z rabatem?

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/25 19:42:22:

  Brak ofert kupna
  allegro.pl/lyoness-pakiet-premium-azja-brazylia-i2724129049.html

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 22:06:14:

  biznes.onet.pl/na-tropie-kolejnych-piramid-jak-zarobic-200-proc-w,18490,5275990,12918163,fotoreportaze-detal-big

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 22:14:53:

  biznes.onet.pl/na-tropie-kolejnych-piramid-jak-zarobic-200-proc-w,18490,5275990,12918314,fotoreportaze-detal-big

  o borze!
  ciekawe czy Onet kiedykolwiek pozbiera się po rychłych pozwach od Lyoness i Banners Broker!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 22:20:49:

  @niedendro
  może dojść do fuzji w celu uzyskania efektu synergii i Legendarna Kampania Lyoness odbędzie się w Banners Broker :D

 • Gość margdoc napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/25 22:45:51:

  Wy tu gadu gadu, a tymczasem druga faza UPP tuż tuż - www.goldenline.pl/forum/2973504/ultimate-power-profits/s/18 - na dniach (opóźnienie wiadomo czym spowodowane...)

  Ciekawe jak mesjasze nowego biznesu będą tłumaczyć, że to nie piramida tylko MLM, skoro zyski, prowizje, czy jak to tam zwał będą płacić w momencie wejścia II fazy, która oznacza dopiero PRZEKAZANIE oferty członkom sekty. Chciałem zapytać o to na GoldenLine, ale nie będę przez to zakładał profilu - może Ty, Comfort?

  Na razie nie bardzo wiedzą, CO będą sprzedawać, ale jasne jest, że świat padnie na kolana przed asortymentem... :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 23:01:33:

  @margdoc

  nie, ja nie. Nie chcę się kopać z koniem...

  Z tego co się zdążyłem zorientować to UPP to zwykli złodzieje, scamerzy internetowi od czarowania babć polem elektromagnetycznym, nie ukrywający za bardzo jaki jest ich prawdziwy "biznes".

  Sekta to Lyoness.

 • Gość margdoc napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/10/25 23:33:25:

  @comfort

  aaa to sorry, to ja nie wiedziałem - nie potrafię jeszcze rozróżnić dokładnie... dopiero poznaję tajniki tych biznesów.

  ale tam ten jeden taki mówi jak guru - no myślałem że sekta, a to oni się tylko podszywają? :D

  No dobra, to czekamy na kampanię L w BB. Będzie się działo!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 23:53:16:

  @ margdoc

  Zwykli oszuści się zwijają i siedzą cicho, jak przytoczysz trochę faktów, ewentualnie starają się Cię ignorować, a sekciarze wręcz przeciwnie, będą z jeszcze większą zapiekłością atakować wszystko co jest faktem, prawda inna niż ich bożka przez gardło im nie przejdzie i będą szukać za wszelką cenę sposobu jakby zastraszyć kogoś kto śmie otworzyć swoją obrzydliwą gębę, aby splugawić imię Jego ;)

  przyznasz, że jest różnica pomiędzy tym "guru" z UPP a spranymi beretami z Lyo piszącymi tutaj?

  pozdrawiam

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/25 23:55:02:

  PS: dodam że ci pierwsi wykazują się elementarnym instynktem samozachowawczym, a ci drudzy, cóż... jak ćmy w płomień świecy.

 • margdoc napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 00:24:56:

  może i masz rację, że Jerzy jakby trochę dystansu zachowuje, chociaż ten wpis o konferencji...

  W ogóle to w pierwszej chwili myślałem, że lyofani sobie tu trochę jaja robią. Trudno uwierzyć, że oni tak na poważnie. Zaczynam się bać - fanatyzm jest niebezpieczny.
  Zaczęło się od majonezu, a skończymy w obozach jako dawcy pozycji, (czy tam jednostek)! A jeszcze jak pomyślę, że to idzie do nas z Austrii!! Boże - chroń Królową!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 00:43:24:

  nie ty jedyny masz takie skojarzenia, wrzucam ponownie linka i życzę miłej lektury do poduszki:

  mlmtheamericandreammadenightmare.blogspot.com/2012/09/lyoness-has-exhibited-universal.html

 • voytassop napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 11:15:16:

  Comfort a ty spisz juz sam czy jeszcze z rodzicami w pokoju?:) Koncze przygode na tym forum,bo nie mam zamiaru brac udzialu w rozmowach ,ktore prowadza donikąd.Popatrzcie na swoje wypowiedzi i kto tutaj wyglada na fanatyka i ma sprany leb? Jak ktos sie znajdzie,kto broni lyoness szczekacie jak wyglodniale psy ,a tak naprawde wasza nienawisc jest nieuzasadniona bo co wam zrobil lyoness? Czy ktos tutaj zostal oszuany przez ta firme? Oczerniacie lyponess tak jakby kazdy z was wplacil po 9 kola a firma uciekla z pieniedzmi.ŻENADA!

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 11:24:30:

  "Aż żenada?"

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 11:32:00:

  Do wszystkich którzy zastanawiają sie czy skorzystać z życiowej okazji jaką jest "darmowa rejestracja poprzes formularz na stronie internetowej Lyoness":

  OWU art. 10.:

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  Uczestnik Programu wyraża zgodę w każdej chwili mogąc ją odwołać na to, że Lyoness w ramach uczestnictwa w Programie Lojalnościowym Lyoness gromadzi dane osobowe Uczestnika Programu, dotyczące jego przyzwyczajeń zakupowych (zainteresowania, preferencje itd.) i informacje te wykorzystuje do tworzenia spersonalizowanej informacji oraz do nawiązania kontaktu pocztowego lub osobistego w celu reklamowania Programu Lojalnościowego Lyoness i ofert Partnerów Handlowych.
  Uczestnik Programu wyraża ponadto zgodę na to, by wolumen jego zakupów dokonanych w ramach Programu Lojalnościowego Lyoness (np. bonus przyjacielski) został podany osobom trzecim (np. jego osobie rekomendującej) i ewentualnie dane te zostały przekazane za granicę


  Radzę uważać, są tacy co juz ostrzą sobie na myśl was ząbki, choć jeszcze nie wiadomo ilu was jest i kto was do obróbki dostanie:

  Hmm, zgadza się ludzie przypadkowi będą ale osobiście nie sądzę aby byly to znaczące ilości darmowych rejestracji na obecnym etapie.
  Ponadto jeśli taką osobę dostaiesz w linię bezpośrednią to będziesz widział jej dane, reszta zależy od nas.


  www.goldenline.pl/forum/1651994/wszystko-co-chcielibyscie-wiedziec-o-lyoness-a-boicie-sie-zapytac/s/50#51844040

  :D

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 13:13:32:

  szwajcaria:

  www.beobachter.ch/leben-gesundheit/krankheiten-von-a-z/artikel/einkaufsgemeinschaft-lyoness_ex-juenger-wehren-sich/

  to jak, liderzy, kiedy NOWU 2 ?
  macie juz info z biura?
  Znowu klikniecie bez czytania, byle tylko ujrzeć swoje skarby zawieszone na gałęziach " drzewka"?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 13:53:15:

  PS: Uderzające: Brak jest dokładnie tego artykułu, który uprzednio pozwalał na wypłaty i zwrot pieniędzy zainwestowanych przez członków

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/26 17:46:04:

  o co chodzi z tym nowym uwu?jakies zmiany kolejne?

  dobrze by bylo jakby ktos przetlumaczyl:)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/26 18:51:42:

  Zeeeerrrrrrroooo!
  Dawaj, teraz ty się popisz znajomością języka szwajcarskiego!
  :-P

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/26 20:11:24:

  Sven
  "Ja i kilku moich znajomych ma również Lyoness sume 60 000 franków - zainwestowała w amerykańskim systemie księgowym. Tymczasem, nie minęły 3 lata, a my nie otrzymaliśmy nic. Wtedy to został nazwany po 2 latach mieliśmy z powrotem kilka razy. Teraz wiemy, że to było kłamstwo. Po dokładnym badaniu okazało się, że nie jest możliwe do osiągnięcia tych korzyści, a tylko te, które są korzystne w szczycie piramidy. Uważamy teraz pozwać przed Lyoness. Czy ktoś miał podobne doświadczenia?:

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/27 18:06:31:

  @margdoc

  A jednak sekta!

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/10/27 19:13:40:

  samcik.blox.pl/2012/08/Amber-Gold-to-przy-nich-maly-pikus-Piramidalne.html
  Na GL mozna juz czytac takie artykuly ? Liderzy pozwolili ? Wielki brat ma wolne i nie widzial ? Co zrobi biedny Samcik jak go Lyo do puchy wtraci???)))

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/27 19:38:48:

  @lyofan

  poczytaj dyskusję pod tym artykułem, najlepiej do końca, i popatrz na daty.

  "nasi tu byli" :)

 • Gość Inqognito napisał(a) z 89.191.152.* komentarz datowany na 2012/10/28 10:01:56:

  Odnośnie sprawy z kieleckiej prokuratury:

  ...Pierwsze zaskoczenie spotkało go, gdy chciał rozwinąć swoją działalność, promując wspólnotę zakupową w jednej z galerii handlowych. Najpierw spotkał się ze sprzeciwem dyrekcji Lyoness, a później zerwano z nim umowę handlową.

  Czy ktoś z was słyszał opowieści pana Jacka L. z Wrocławia (6 poziom) o tym jak Mario Oreggio z Austrii facecie który kręcił pizze osiągnął 8 poziom kariery spędzając długie tygodnie pod fontanną na jednym z placów prezentując działanie systemu przechodniom? Czy biuro z Graz nie miało z tym problemu? Czy może tylko nasze Katowickie jest tak mało łaskawe?

  A historia o handlarzu luksusowymi samochodami który został oszukany osiągając długi bankowe rzędu kilkuset tysięcy euro odnalazł w Lyoness szanse na lepsze jutro? zna ktoś?

  A teraz pytanie do ciebie Voytassop: Dlaczego państwo Kandora prowadząc swoje tourne po Polsce mówią głośno że gdyby oni teraz wchodzili do systemu to najchętniej zakupiliby sobie pakiet 7/7/7?

  www.sadistic.pl/chciwosc-i-cyber-marian-vt144866.htm

 • margdoc napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/29 23:07:04:

  @comfort_eagle

  A tu: samcik.blox.pl/2012/09/Piramida-Zeekrewards-pochlonela-6000-ofiar-w.html jak widzę pianę na ustach znanego skądinąd Rafała K... Toż to fanatyk jakiś, talib bez pustyni. Jeszcze chwila a wysadzi się w powietrze razem z trolejbusem niewiernych.

  Otaczają nas setki sekt (czy sekty setek?)

  PS.
  Widzę, że odcisnąłeś na tamtym linku swoje szpony - i chwała Ci za to :)

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/29 23:10:05:

  Czemu szpony? Grzeczniej się nie dało...

 • margdoc napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/29 23:51:28:

  jakby było comfort_chicken, to mogłyby być pazurki...

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/30 00:05:42:

  Ale nie jest :-P

 • margdoc napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/30 00:07:05:

  Wracając do głównego tematu:

  W dniu 23.10, późnym popołudniem Adam G. na polecenie niejakiego Piotra S. (niebędeępokazywałpalcem) bestialsko zatłukł wątek BB na GL przygotowaną wczesniej gumową kaczką. Było to zatem działanie zorganizowane, pieczołowicie przygotowane i nie może być mowy o działaniu w afekcie, czy też niepoczytalności ww.

  Wezwany na miejsce tragedii dr. Frankenstein bezradnie rozłożył ręce.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/30 01:12:43:

  ej tam, nie ekscytuj się tak, bo przekręcasz fakty :)
  Co myślisz o Lyoness? Może chcesz się czegoś dowiedzieć?

 • Gość multibox napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/10/30 23:18:04:

  A w internecie coraz więcej:
  Konto Lyoness za pół ceny

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/30 23:19:56:

  @multibox

  za drogo!

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/31 08:02:51:

  widzialem na biznesforum pakiet PP za 9 tys ty ze 120 osobami w strukturze w tym prawie 20 na "byznes" pakiet.

  ogolnie cisza firma wchodzi w najwazniejsza faze powinno byc gosno a raczej cisza...nawet na golden smuty nudy jak nigdy.

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/10/31 12:44:12:

  demotywatory.pl/3956750/Tak-wlasnie-widze-wiekszosc-dyskusji-wsrod-Polakow

  dokładnie tak wygląda dyskusja z fanami.

 • Gość sajmon napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/31 18:37:40:

  "Ciągle mnie rozśmieszasz Piotr, ale dobre chociaż i to." ;-)

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/10/31 21:53:30:

  wedlug Pani lubianej na tym forum, otz dowiedziala sie od pewnego lidera podkreslam pewnego iz liczba czlonkow w usa podwoila sie........ale pamietajcie pewnego lidera:-) w razie czego to tajemnica i pewnego lidera...szopka:-)

  czekam na moment kiedy beda fakty bo od jakiegos czasu jest pewnego lidera czy byla konferencja ze partnerzy to i tamto ze ci co powinni wiedziec to wiedza itp

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/01 00:54:03:

  Od koleżanki z zaprzyjaźnionej sekty dla Członków - wsłuchajcie się uważnie całość!
  www.youtube.com/watch?v=MPqp3sHdmdo

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/01 11:57:42:

  w usa liczba sie potroila wedlug czlonkow na golden....ktos tam cos slyszal....szkoda ze wczesniej na kolorowych prezentacjach podawali twarde fakty z austrii szwajcarii itp a teraz sa przypuszczenia ktos slyszal od pewnego lidera....ludzie to czasy ze takie info mozna sprawdzic w pare sekund...slyszalo to sie kiedys o czarownicach.

  powoli slowo lyoness staje sie tematem tabu....i jest to byznes tylko dla wybranych...na pewno nie dla 21300 osob ktorych koncertowo wydymano jak dzieci w piaskownicy:-P

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/01 23:34:30:

  na golden atmosfera napieta ktos tam sie dopytuje o ranking premium europe ktory byl dostepny za doplata ktos tam sie pyta o francuski system rozliczeniowy.....ale odpowiedzi brak

  czy liderzy i starzy wyjadacze nabrali wody w usta?jedynie Pan Edward od jakiefos czasu podaje konkretne informacje na temat firmy....w USA jest ok 25 tys czlonkow przez 2 lata ponad...brzmi niezle.

 • Gość lyofan napisał(a) z *.hsd1.il.comcast.net komentarz datowany na 2012/11/02 04:12:14:

  W USA 2 tygodnie temu w jeden dzien zniknelo 150 PH online.

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/02 17:18:47:

  w naszym kraju tez sklepy znikaja z tego co pisza na golden jest 1022 a mi wkrecano na prezentacji ze w momencie III fazy ktora juz podobno jest bedzie 10 tys firm i sklepow:)

  o co kaman dlaczego nie ma przeciez wedlug prezentera kazdy handlowiec bedzie chcial byc w lyoness....

 • Gość kook napisał(a) z *.infanet.pl komentarz datowany na 2012/11/02 21:35:49:

  Ja słyszałem od pewnego lidera który słyszał od pewnego lidera że biznes się kończy i trzeba wracać do łopaty

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/02 22:50:46:

  @kook
  W tym celu należy zakupić u tego lidera profesjonalną łopatę za 1000EUR i znaleźć min 3 takie osoby a wtedy inwestor dostanie informacje gdzie kopać aby zarobić prawdziwe pieniądze ;-)

  PS: Może mi ktoś powiedzieć dlaczego te patałachy piszą ciągle na końcu starych wątków zamiast tutaj?

 • margdoc napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/02 23:25:11:

  @comfort_eagle

  1. Jaki biznes tacy biznesmeni

  ewnetualnie

  2. Chytre są - chcą mieć ostatnie słowo i wykombinowały sobie, że tam nie zaglądasz

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/03 00:17:36:

  No tak, ale ja tam zaglądam.

 • katemi12 napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/03 08:42:27:

  Swojego czasu pisaliscie o tym jak odzyskac wpłacone zaliczki do LYO. Gdzie jest ten tekst?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/03 09:33:09:

  Którego tekstu brak?
  U mnie są...

 • Gość napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/03 10:13:24:

  Chodziło mi o to by wskazac w którym miescu bloga(rozdziale lub w którym wpisie jest ten tekst). Pozdrawiam

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/03 10:44:46:

  Zobacz wpis z 01.09.2012

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/03 22:30:43:

  "za kilka lat kazdy bedzie chcial byc w lyoness"

  "moj sasiad idzie na calosc i wchodzi na biznes 7/3/3"

  "nie bedzie ci zal jak za jakis czas przyjde do ciebie dam ci darmowa karte i bede mial strukture i kilka setek ludzi z reklamy dzis masz okazje tez zalapac sie na kampanie"

  "ludzie oszaleja na punkcie lyoness, wyobraz sobie ze zwykly klient bedzie robil zakupy i kilka razy w roku otrzyma 2025 zl za wygospodarowane pozycje"

  "wchodzac na pakiet biznesowy bedziesz bardzo zamozny"

  "w pewnym momencie bedziesz wiecej zarabial niz wydawal na zakupy czyli bedziesz zarabial na zakupach"

  "ja chce cala moja rodzine wprowadzic na pakiet biznesowy, aby mieli w przyszlosci druga spora pensje co miesiac"

  "klienci z pakietem biznesowym beda po reklamie na 3-4 poziomie kariery czyli beda zarabiali minimum 3,4 ty zl plus za pozycje, ostatnio moj sponsor zarobil 15 tys bo zamknely mu sie pozycje w 2 i 3 KG"

  "dostaniesz minium 100 ludzi z reklamy niech tylko 10 zacznie budowac swoje struktury"

  "nie martw sie tym ze nie zdabedziesz 4 osob aby miec premie bonusowe, moi sponsorzy jak zobacza ze masz te 3 osoby to ci podrzuca 4 osobe abys mial juz prawo do premii"

  "zrob liste kontaktowa i zacznij zapraszac od tych co wiez ze maja najmniejze szanse na wejscie bo na poczatku mozesz spalic kilka osob wiec lepiej tych gorszych spalic niz tych lepszych"

  "jezeli widzisz ze kogos stac na biznes to zaprazaj go na pakiet za 9 tys zl, ja tak robie i mam juz kilku z pakietem na biznes"

  "odezwij sie do starych znajomych pod pretekstem pojscia na piwo zrob im serwetkowa prezentacje, wiekszosc wejdzie bo kto by nie chcial zarabiac na zakupach"

  "moj znajomy wykupi pozycji za 15 tys zl i biznes pakiet jak mu sie zamkna zarobi 9 razy tyle, ale go stac ma kupe kasy"

  "te 2 % to poczatek i grosze w porownaniu z tym co zarbisz na pozycjach, dlatego warto miec jak najwiecej i pod nie zapisywac swoich znajomych"

  "proponuj biznes kazdemu kogo znasz przeciez nikt ci w morde nie da za to ze chcesz mu pomoc i pokazac jak zarabiac na zakupach i zakupach znajomych"

  tak na rozluznienie kilka cytatow z ktorymi sie osobiscie spotkalem czy to w rozmowie indywidualnej czy na prezentacjach:)

  a wy z jakimi sie spotkaliscie?;-) ktore moje sie podobaja najbardziej?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/03 23:34:39:

  Zdecydowanie ten:

  "proponuj biznes kazdemu kogo znasz przeciez nikt ci w morde nie da za to ze chcesz mu pomoc i pokazac jak zarabiac na zakupach i zakupach znajomych"
  :D

  Mój własny to:
  "bo widzisz, to jest tak, jak mówi mój sponsor - żeby to naprawdę zrozumieć musisz w to uwierzyć!"

  Pozdrawiam olo

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/04 13:07:41:

  antylyoness.blox.pl/2012/01/Indoktrynacja-w-praktyce.html

  a to pamiętacie? :)

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/04 14:30:47:

  "sam nie wiem z czego mam pieniadze, co wtorek otrzymuje sms z wyplata i czasami sie zastanawiam co to za premia i bonus i za co takie to fajne, tez tak bedziesz mial jak wejdziesz najlepiej na pakiet biznesowy bo to najlepsze wejscie w biznes"

  "nie mysl ze nic w przyszlosci nie bedziesz musial robic, inni pracuja fizycznie a ty bedziesz myslal glowa gdzie i jakie pozycje umiescic bo po reklamie jak dostaniesz klientow praktycznie codziennie beda Ci wpadaly pozycje do struktury i bedziesz musial wiedziec gdzie je ustawic aby bylo najkorzystniej"

  "trzymaj bony w portfelu i plac nimi przy znajomych aby widzieli ze nimi placisz jak zapytaja po co to masz pole do popisu i mozesz powiedziec ze zarabiasz na zakupach to dziala!"

  "wciagnac to ciebie moze traba powietrzna, tutaj wchodzisz do powaznego biznesu"

  i moj najlepszy: "lyoness jest dla kazdego ale nie kazdy jest dla lyonesa"

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/11/04 18:43:05:

  Olo
  Aleś tu burak !!!!

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/11/04 18:49:16:

  Wszystkim burakom z Lyoness co im sie wydaje ze kupuja taniej u swoich partnerow handlowych proponuje przestudiowac CENEO, zanim zaczniecie pierdolic takie kocopoly o tanim kupowaniu przez Lyoness.
  Co za wieśniactwo.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/04 22:01:31:

  www.boards.ie/vbulletin/showpost.php?p=81549539&postcount=572

 • Gość jerry napisał(a) z *.dsl.dynamic.t-mobile.pl komentarz datowany na 2012/11/06 12:43:00:

  Wszedłem na ceneo! Chciałem kupić, chleb, masło, ziemniaki i majonez kielecki. Nie znalazłem tego na ceneo!!! Byłem zdruzgotany i musiałem kupić przez Lyoness. Kupiłem. Bez problemu. Jestem może wieśniakiem i burakiem, ale dobrze mi z tym. :)

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/06 18:13:56:

  www.goldenline.pl/forum/3089776/ku-pamieci - namacalny przykład tchórzostwa moderatora grupy Lyoness na GL.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/06 19:02:18:

  www.goldenline.pl/forum/1476808/mlm-oszustwo/s/129#52073124
  a tu Network Magazyn cytuje niewiarygodne źródła :)

 • Gość napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/11/06 23:24:24:

  Buraku Jerry
  Chleb, ziemniaki i majonez nie kupuje sie przed ceneo :)
  Jesli zatem ogarniety manią kupowania przed Lyoness podreptales do Polo na drugi koniec miasta, to przeplaciles w sklepie ze nie wspomne o koszcie dojazdu.
  No ale ty bedziesz milionerem bedac Ly. Ups sorki zapomnialem....he he he.

 • jeziorodamytutaj napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/07 16:44:20:

  kaernten.orf.at/news/stories/2557721/

 • jeziorodamytutaj napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/07 16:45:32:

  i co ? można ?
  można !

 • Gość olo napisał(a) z *.neoplus.adsl.tpnet.pl komentarz datowany na 2012/11/07 21:21:47:

  hyde park zostal z forum golden usuniety:) pytanie dlaczego???

 • Gość Cocieto? napisał(a) z *.adsl.inetia.pl komentarz datowany na 2012/11/11 22:35:42:

  Nie czaje tego pieniactwa - piramida, czy nie piramida? A co za różnica? Jak, całkiem niedawno była kumulacja w lotto na 50 milionów zł, to ktoś się nad tym zastanawiał?

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/11 23:28:13:

  Nikt oprócz ciebie.
  jeszcze coś?

 • niedendrochronologiczny napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/12 12:45:26:

  @Cocieto
  Czy Lyoness podlega pod ustawę o grach hazardowych, że porównujesz go do Lotto?

 • Gość m2tapety napisał(a) z *.208.voltronik.pl komentarz datowany na 2012/11/14 16:10:30:

  Mi się akurat LYO podoba choć jestem partnerem handlowym (czyli głównie płatnikiem systemu LYO)
  W tygodniu po pojawieniu się na stronie głównej LYO mieliśmy 8-miu klientów (takich "z ulicy"). Jeden zamówił ulotek na 14 tys. PLN. Co tydzień ktoś się pojawia, dzwonią klienci z Polski. Uważam że te 9 tys które zapłaciłem są jedną z lepszych form reklamy jakie dotychczas jako firma zrobiłem. Poza tym coś z systemu "skapuje" do banku, ale nie są to duże pieniądze i tym się akurat nie emocjonuję. To co zauważyłem, to fajnym - członkiem LYO - są zaopatrzeniowcy.... czyli ludzie, którzy nie wydają swoich pieniędzy, a przy zakupach pokazują swoją kartę. Mógłby takiego handlowca zapisać pod siebie jego szef, ale widocznie był sknerą i teraz go mija zysk z zakupów, które i tak jako firma musi zrobić. Firmom, które czytają ten blog poddaję pod rozwagę bycie partnerem handlowym LYO. Wg mnie warto, choc tak jak napisałem - jest się wtedy głównie płatnikiem systemu. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji to chętnie odpiszę (tylko może prywatnie, a nie na tej ogólnej pyskówce). A osobom prywatnym - też polecam. Potraktowac te złotówki w LYO jak punkty, które zbieracie zazwyczaj na każdej stacji benzynowej. Jak się po roku czy kilku latach coś uzbiera, to sobie za to coś kupicie... i tyle. Najgorzej jak ktoś komuś coś naobiecuje, ktoś się napali, a potem mamy taki blog jak ten.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/15 00:12:06:

  zależy czego się napali.
  Firmom nie polecam płacenia haraczu tej piramidzie, która za chwile upadnie albo zmieni regulaminy tak, żeby nikt oprócz jej ścisłego kierownictwa i najaktywniejszych naganiaczy nie zarobił. Dziesiątki doniesień prasowych o sprawach karnych i cywilnych Lyoness, nieprzejrzysty sposób działania, klauzule niedozwolone w OWU przeciw anonimowej opinii m2tapety i lyopropagandzie.

  Minister Zdrowia ostrzega: palenie szkodzi zdrowiu.

 • Gość m2tapety napisał(a) z *.is.net.pl komentarz datowany na 2012/11/16 13:09:01:

  Kupowałem całe strony w czasopismach typu Murator, Cztery Kąty itp. Strona kosztuje od 3-9 tys. Skutek taki, że mam najdroższe czasopisma na pamiątke.... zero klientów. Tutaj jak pisałem w pierwszym tygodniu po zaistnieniu w L. mielismy 8 sztuk - wymierzalnych klientów. Skutek więc jest i polecam L. głównie jako platformę reklamową, bo u mnie się sprawdziło. Niekoniecznie w każdej branży będzie tak samo. Myślę, że ogólnie pojęta firma typu "detal" powinna zyskiwać. Ale to nalezy przemyśleć, zbadać liczbę klientów w swoim regionie, marżę swoją i konkurencji, obliczyć i...... wejść w L. lub nie. Nikt nikomu nic nie nakazuje. No i przeczytać OWU.

 • comfort_eagle napisał(a) komentarz datowany na 2012/11/16 20:13:04:

  OWU srowu
  Będzie zyskiwać aż starci co zyskała i co zainwestowała.
  W pierwszym tyg 8, a potem?

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Anty Lyoness

Drugi polski blog o Lyoness